На Львівщині 350 дітей із сімей учасників АТО відзначили свято Миколая

Дата: 20.12.2017 09:48

Фото без опису19 грудня для дітей із сімей учасників АТО організували святкове дійство з нагоди Дня св. Миколая.  У заході взяли участь 320 дітей із сімей учасників АТО  із Львівщини, а також 30 дітей з Івано-Франківської області. Із святом дітей привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук. “Ваші батьки на Сході країни захищають нас, всю Україну, щоб мирним було небо і ми здобули перемогу над ворогом, будьте щасливими і слухняними”, – побажала дітлахам Оксана Стоколос-Ворончук.

Опісля діткам вручили подарунки і продемонстрували виставу Львівського театру ляльок.

Зазначимо, організаторами заходу є Асоціація АТО Львівщини спільно з Почесним консульством Угорщини у м. Львові