Новини Львівщини

01 Березня, 2018 р., 15:20
В Дрогобицькому районі в 2017 році успішно реалізовувалася Програма заходів з енергозбереження у бюджетній сфері. Зокрема, в освітній галузі освоєно 8 млн. 68 тис. грн., що дало можливість зекономити 190 тис. грн.; закладах охорони здоров’я – 1 млн. 355 тис. грн., економія становить 110 тис. грн. Про це у своєму звіті повідомив голова райдержадміністрації Володимир Шутко.
01 Березня, 2018 р., 15:19
У 2017 році райдержадміністрацією за кошти обласного, районного та сільських бюджетів (937 тис. грн.) вперше придбано дві квартири для чотирьох дітей, позбавлених  батьківського піклування. Про це у своєму звіті повідомив голова райдержадміністрації Володимир Шутко. Відтак, для дітей придбали трикімнатну квартиру в м. Дрогобич та однокімнатну в м. Червоноград.
01 Березня, 2018 р., 15:19
У галузі туризму в 2017 році здійснено промоцію Дрогобиччини крізь призму  постаті Івана Франка, зокрема, провели промотури новими туристичними маршрутами:  вело-маршрут «Франко-Ровер» та пішохідний  оглядовий маршрут «Нагуєвицький котел». Також, здійснено промоцію автентичного кулінарного маршруту «Традиційна прикарпатська кухня» за рецептами Ольги Франко.
01 Березня, 2018 р., 15:18
Впродовж 2017 року додатково залучено в обробіток с/г підприємствами 1,6 тис.га  земель. Продано на аукціоні з продажу права оренди  228 га земельних ділянок сільськогосподарського призначення  державної форми власності. Продано на аукціон з продажу права оренди  земельних ділянок державної форми власності загальною площею 667 га.
01 Березня, 2018 р., 15:17
В минулому році за кошти бюджетів різних рівнів відремонтовано дев’ять народних домів, на що освоєно коштів на 1 млн. 119 тис. грн. Це - народні доми в селах Ріпчиці (231,6 тис. грн.), Раневичі (223,3 тис. грн.), Почаєвичі (500  тис. грн.), Волоща (100 тис. грн.), Михайлевичі (8 тис. грн.), Уріж (30 тис. грн.), Підмонастирок (10 тис. грн.), Грушів (Красне) (4 тис. грн.), Доброгостів (12 тис. грн.).
01 Березня, 2018 р., 15:16
У 2017 році чотири сім’ї загиблих учасників АТО та дві сім’ї інвалідів АТО - мешканців Дрогобицького району отримали компенсацію на придбання житла за рахунок субвенції з державного бюджету  на загальну суму понад 4 млн. 559 тис. грн. Про це у своєму звіті повідомив голова райдержадміністрації Володимир Шутко.
01 Березня, 2018 р., 15:16
Для розвитку фізкультури і спорту в межах Програми «Спортивний майданчик 2017-2021» встановлено та відрито тренажерні  майданчики в селах Уличне, Нижні Гаї та селищі Меденичі. Серед спортивних досягнень – перемога гирьовика Андрій Лагуш, мешканеця с.Верхні Гаї, у Кубку України в м. Хмельницький. Мешканець дрогобиччини став чемпіоном Європи серед клубів в Ужгороді, призером чемпіонату України-2017 в Полтаві, завоював три золоті медалі на Всеукраїнських змаганнях в Ужгороді.
01 Березня, 2018 р., 15:15
Сьогодні, 1 березня, у Дрогобичі відбувся публічний звіт голови райдержадміністрації Володимира Шутка щодо діяльності у 2017 році. У звіті взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка. Основними завданнями 2017 року було забезпечення соціальних стандартів, стабільної роботи діючих підприємств у всіх галузях економіки, наповнення бюджетів всіх рівнів, освоєння коштів по проектах регіонального розвитку району, заходів з енергозбереження, стабільне функціонування системи охорони здоров'я, освіти, культури та всіх галузей, які забезпечують належний рівень життя мешканців регіону.
01 Березня, 2018 р., 15:14
У Бальній залі Будинку Вчених 23 березня відбудеться Благочинний бал, присвячений Міжнародному дню людини із синдромом Дауна. В межах балу  відбудеться  презентація парфумів світових брендів, представлення фрагменту театру тіней у виконанні дітей з особливими потребами, презентація новинок із світу автомобілів та аукціон картин відомих львівських художників.
01 Березня, 2018 р., 15:11
Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки, завершив прийом заявок на 4  конкурси за різними напрямками для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету. Подати документи можна було до 28 лютого.  Відтак, цьогоріч на конкурс подали понад 240 заявок, серед яких: