Новини Львівщини

02 Березня, 2018 р., 09:36
У 2017 році у Самбірському районі відремонтували 47,4 км доріг на 15 напрямках. На ремонт спрямували 295,5 млн грн коштів державного, обласного та місцевих бюджетів.
02 Березня, 2018 р., 09:34
В області триває реалізація Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-20 роки. Завдяки їй мешканці області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 5%-15% річних відсоткової ставки.
01 Березня, 2018 р., 17:47
Відбулася чергова зустріч з представниками бізнесу в регіонах, котрі проходять регулярно для ознайомлення компаній з можливістю отримати фахові консультації та підтримку у вирішенні питань, що виникають в процесі ведення господарської діяльності.
01 Березня, 2018 р., 17:45
У вівторок, 6 березня о 19:00, у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок, 9) відбудеться відкриття фотовиставки Катерини Птахи «Особливі історії особливої молоді»  за участю молоді з особливими потребами, якою опікується БФ «Карітас - Львів УГКЦ».
01 Березня, 2018 р., 17:31
14-15 березня 2018 року Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) продовжить серію тренінгів, що присвячена запровадженню в Україні інституту оцінки впливу на довкілля.
01 Березня, 2018 р., 15:25
В області триває Львівський екпортний форум. Актуальні питання експорту України та Львівщини обдєнали понад сотню представників торгових палат, бізнесу та науковців. В центрі заходу – експортна стратегія Львівщини та інноваційна українська продукція як передумова ефективного експорту.
01 Березня, 2018 р., 15:24
Сьогодні, 1 березня, у Старому Яричеві відкрили нові виробничі потужності ТзОВ "ЛембергМіт". Це м'ясопереробний цех із єдиним в Україні автоматизованим морозильним складом продукції місткістю 4000 тонн. Участь у відкритті взяли заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник України Наталія Микольська та заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.
01 Березня, 2018 р., 15:23
Всесвітній день імунітету відзначається за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я з 2002 року з метою покращити поінформованість населення про значення, особливості функціонування імунної системи та способи її зміцнення, насамперед, шляхом корекції способу життя.
01 Березня, 2018 р., 15:22
У 2017 році відбулося відкриття приміщення нової школи в с.Сторона, збудованої за кошти ДФРР з частковим дофінансуванням з районного бюджету. У новій сучасній школі, яка розташована в одному з найвіддаленіших гірських сіл району, навчається біля 200 дітей. Тут облаштовано просторий спортивний зал, шкільну їдальню, сучасні кабінети, змонтовано сучасну котельню.
01 Березня, 2018 р., 15:21
У минулому році для регіонального розвитку Дрогобицького району залучено понад 12 млн 753 тис грн з різних джерел фінансування. За кошти Державного фонду регіонального розвитку реконструйовано систему теплопостачання в межах впровадження комплексних заходів з енергоефективності в Унятицькій СЗШ– 1297.8 тис. грн;