Новини Львівщини

03 Березня, 2018 р., 10:02
Торік облаштували комплекс спортивних споруд відкрито у новозбудованій Наварійській загальноосвітній школі.
03 Березня, 2018 р., 09:57
У вересні 2017 року було придбано квартиру для дітей, позбавлених батьківського піклування, які переселилися з Автономної Республіки Крим.
03 Березня, 2018 р., 09:54
Протягом 2017 року охоплено оздоровленням та відпочинком 195 дітей учасників АТО, з них оздоровленням – 97 дітей учасників АТО.
03 Березня, 2018 р., 09:53
З травня минулого року відбувався перерахунок субсидії без звернення громадян. Для призначення та перерахунку житлової субсидії спеціалісти управління подали запити до уповноважених організацій щодо надання інформації про забезпеченість комунальними послугами, розмір платежів, про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, ДФС про доходи осіб.
03 Березня, 2018 р., 09:51
Начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис відвідав з робочою поїздкою виробництво компанії Bader Україна.
03 Березня, 2018 р., 09:49
Підприємства району у 2017 році виконали будівельних робіт на 551,1 млн.грн, що на 0,4 % більше  порівнянні з відповідним періодом минулого року і становило 8,8% від загального обсягу в області.
03 Березня, 2018 р., 09:46
Протягом 2017 року на території району реалізовано і введено в експлуатацію значну кількість інвестиційних, соціальних та інфраструктурних об`єктів.
03 Березня, 2018 р., 09:44
Управління туризму та курортів Львівської ОДА та Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні підписали меморандум про партнерство та співпрацю. Це стало черговим кроком для ефективного розвитку сільського зеленого туризму на Львівщині.
03 Березня, 2018 р., 09:42
У 2017 році завершено будівництво соціально-культурних об`єктів, що фінансувалися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та коштів місцевих бюджетів.
03 Березня, 2018 р., 09:24
2 березня  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуває із робочим візитом на Львівщині. На важливості вшанування полеглих героїв та українсько-польського діалогу Міністр закордонних справ наголосив під час прес-конференції. «Ніхто не може вказувати нам, яких героїв та які події в нашій історії ми шануємо. Це наше виключне право. Спільна історія, зокрема наша з поляками, має бути предметом діалогу істориків, а не політичних маніпуляцій», - наголосив Павло Клімкін.