Новини Львівщини

05 Березня, 2018 р., 14:22
З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, ефективного та раціонального використання водних об’єктів департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами. Торги відбудуться  11 квітня об 11:00 год  за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.
04 Березня, 2018 р., 20:42
Сьогодні, 4 березня, минає 203-та річниця з дня народження творця музики Державного Гімну – Михайла Вербицького. Урочистості розпочалися зі Святої Літургії у місцевому храмі села Хотинець. Опісля, у церкві Покрови Пресвятої Богородиці, де колись був парохом отець Михайло Вербицький, відбулась поминальна молитва. У каплиці-пантеоні, де похований видатний українець вшанували пам’ять та поклали квіти. У заходах взяли участь голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Тернопільської ОДА Степан Барна, голова Івано-Франківської ОДА Олег Гонтарчук, віце-воєвода Підкарпатський та більше тисячі українців зі Львівщини, Тернопільщини, Іванофранківщини та Прикарпатського воєводства. На завершення заходу відбулось віче.
04 Березня, 2018 р., 20:41
3 березня при Почесному консульстві Болгарії у Львові відкрили недільну мовну болгарську школу. У школі діти вже вивчають болгарську мову та літературу. Урочисте відкриття навчального класу відбулось в межах відзначення національного свята – 140-річчя звільнення Болгарії від Османського ярма. Участь у заході взяла заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.
04 Березня, 2018 р., 20:40
Щорічно, 3 березня, відзначають Всесвітній день дикої природи. Передумовою цьому Дню є підписання Конвенції про міжнародну торгівлю природними видами фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення. Серед 173 країн-учасників даної Конвенції є і Україна. Темою цьогорічного Дня дикої природи є «Великі кішки: хижаки під загрозою».
04 Березня, 2018 р., 20:39
У м. Дьор, Угорщина відбувся чемпіонат Європи зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї, на якому цьогоріч географія команд учасниць склала 48 країн, а загальна чисельність учасників змагань 985 спортсменів. Вдало виступили  в складі збірної команди України -  львівські майстри кульової стрільби, які повернулись додому з нагородою найвищого гатунку.
04 Березня, 2018 р., 20:38
3 березня у Львівському регіональному інституті державного управління, відбулось вручення дипломів випускникам закладу. У лютому навчання за магістерськими програмами завершили 249 слухачів за спеціальностями «Публічне управління та адміністрування», «Державне управління», «Місцеве самоврядування», «Менеджмент». Привітала випускників та вручила дипломи заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.
04 Березня, 2018 р., 20:37
3 березня  у Львівській філармонії відбулись урочистості з нагоди Всесвітнього дня письменника.  Із вітальним словом виступила заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук. “У цей святковий день хочу побажати вам професійної наснаги, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій, невтомної праці на благо нашої країни. Українським словом ви щоденно підтверджуєте,  що ми нація, яка вміє мислити і боротись за власні цінності”, – зазначила заступник голови Львівської ОДА.
04 Березня, 2018 р., 20:35
3 березня з нагоди 203-Ї річниці від дня народження отця Михайла Вербицького, українська делегація відвідала село Млини Підкарпатського воєводства Республіки Польща, де похований автор мелодії Державного Гімну України. Відтак, Глава МЗС Павло Клімкін, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської облради Олександр Ганущин поклали квіти до могили о.Михайла Вербицького.
03 Березня, 2018 р., 14:38
Працівники Національного природного парку «Північне Поділля», взялися за порятунок диких лебедів, яким у морозні дні важко знайти поживу.
03 Березня, 2018 р., 14:36
Упродовж 6 – 11 березня 2018 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України в с. Яворів Турківського району Львівської області відбудеться чемпіонат України з біатлону  серед юніорів та юніорок.