Новини Львівщини

26 Березня, 2018 р., 10:35
23 березня, відбулася зустріч з відповідальними за реалізацію молодіжної політики у районних державних адміністраціях та об’єднаних територіальних громадах.
26 Березня, 2018 р., 10:31
23 березня відповідно до графіка поденного фінансування пенсійних виплат на поточний місяць, головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області завершено в повному обсязі фінансування пенсій та грошових допомог за березень.
26 Березня, 2018 р., 10:13
У березні Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
26 Березня, 2018 р., 10:12
23 березня, в межах курсу для молоді «Включайся!» для учасників було проведено заняття із навиків самооборони та важливості особистої безпеки.
26 Березня, 2018 р., 10:11
23 березня, в Катовіцах (Республіка Польща) стартувала масштабна туристична виставка «GLOBalnie 2018», де Львівська область вперше представляє свої туристичні та курортні пропозиції.
26 Березня, 2018 р., 10:10
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення мікропроектів, розроблених громадськими та благодійними організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка.
26 Березня, 2018 р., 10:08
23 березня, в межах інформаційної сесії «Нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини» оголосили старт Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. Конкурс паралельно реалізовуватиметься одразу у 4 областях – Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій.
26 Березня, 2018 р., 10:05
В адміністративному приміщенні ведмежого притулку «Домажир» відбулася робоча зустріч керівників і спеціалістів господарів та Яворівського національного природного парку. У межах зустрічі підписали угоду про співпрацю – сторони домовились налагодити узгоджені та перспективні дії для ведення організованого туризму, екопросвітницьких заходів, відпочинку та надання інших видів рекреаційних послуг, а також проводити на належному рівні іміджування установ, наявної в них рекреаційно-туристичної інфраструктури та визначні місця Розточчя з метою масового залучення туристів.
26 Березня, 2018 р., 10:04
Зазначене фінансування видатків дозволило забезпечити соціальні потреби населення та життєдіяльність бюджетних установ обласного підпорядкування.
26 Березня, 2018 р., 10:02
Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад: