Новини Львівщини

26 Березня, 2018 р., 11:45
З метою організації ефективного використання земель та уникнення їх використання із порушенням земельного законодавства в області триває аудит земель сільськогосподарського призначення.
26 Березня, 2018 р., 11:43
Днями у Львові у спортивному комплексі “Динамо” відбувались фінальні змагання з футзалу серед дітей з числа соціально-незахищених категорій, багатодітних сімей, вимушених переселенців із зони проведення АТО, тощо.
26 Березня, 2018 р., 10:57
В адміністративному приміщенні Ведмежого притулку Домажир відбулася робоча зустріч представників притулку та Яворівського національного природного парку, на якій підписано угоду про співпрацю.
26 Березня, 2018 р., 10:55
25 березня, минає 19 років із дня трагічної загибелі в автокатастрофі українського політика, публіциста, літературного критика, Героя України В’ячеслава Чорновола.
26 Березня, 2018 р., 10:54
24 березня, в Національній опері України, у місті Києві відбулось вручення нагород загальнонаціональної програми "Людина року 2017".
26 Березня, 2018 р., 10:53
24 березня,  у день народження видатного українського артиста, лідера ВІА «Ватра» Ігоря Білозіра на Личаківському кладовищі вшанували пам'ять композитора.
26 Березня, 2018 р., 10:43
23 березня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки із учасниками Революції Гідності архітектор Михайло Хохонь представив проект Меморіалу Героїв Небесної Сотні, який хочуть встановити на Сихові, поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці.
26 Березня, 2018 р., 10:41
Учасникам Революції Гідності, які включені у перелік Міністерства охорони здоров’я України на отримання виплат, доступні такі ж пільги, як і ветеранам війни. На цьому сьогодні, 23 березня, під час зустрічі очільника області з майданівцями, наголосив заступник директора департаменту соціального захисту населення ЛОДА Віктор Степанюк.
26 Березня, 2018 р., 10:37
В області розглядають можливість запровадження «Єдиного вікна» для надання допомоги постраждалим учасникам  Революції Гідності. Таку ініціативу озвучили сьогодні, 23 березня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з постраждалими майданівцями.
26 Березня, 2018 р., 10:36
За кошти секторальної бюджетної підтримки ЄС на Львівщині упродовж 2018-19-х років реалізують більше десятка проектів. Про це сьогодні, 23 березня, в межах інформаційної сесії «Нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини», розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.