Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

ГУ Держпраці у Львівській області закликає роботодавців перевірити термін дії дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

Дата створення: 11:36 29.03.2017

Закон України «Про охорону праці»  зобов’язує роботодавця одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Видає такі дозволи на безоплатній основі центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці та його територіальні органи.

01 квітня запрошуємо вшанувати пам'ять січовиків Карпатської України

Дата створення: 10:52 29.03.2017

У суботу, 01 квітня, о 12.00 год.  на Верецькому перевалі (с.Климець Сколівського району)  відбудуться  скорботні заходи з нагоди  вшанування  пам’яті  січовиків Карпатської України.

Увага! Виїзний прийом мобільного центру МВС перенесено на наступний четвер, 06 квітня

Дата створення: 10:45 29.03.2017

Виїзд мобільного  сервісного  центру МВС  у місто Сколе перенесено  на 06 квітня 2017 року. Детальнішу інформацію буде повідомлено додатково.

Керівник апарату райдержадміністрації Іван Ватагович здійснив виїзд у с. Верхнячка

Дата створення: 17:33 28.03.2017

Сьогодні, 28 березня, керівник апарату  райдержадміністрації Іван Ватагович здійснив виїзд у Верхнячківську сільську раду,  де відбулась зустріч з місцевим активом  щодо проблемних питань та перспектив  розвитку населеного пункту.

Захист прав дитини

Дата створення: 14:10 28.03.2017

Актуальні питання захисту прав дітей обговорено сьогодні, 28 березня, під час засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку заступник  голови райдержадміністрації Василь Білинець. Зокрема, комісією дано дозвіл на позбавлення батьківських прав батька відносно його неповнолітніх дітей, а також дозвіл  на продаж ½ частки квартири    при умові дарування  дочці рівнозначної частки житла. Окрім цього,  розглянуто та затверджено індивідуальні  плани соціального захисту  4 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Триває підготовка до футбольного сезону 2017 року

Дата створення: 12:25 28.03.2017

Організаційні питання  проведення футбольного  сезону 2017  року  обговорено сьогодні, 28 березня, під час  наради за участю голови районної ради Миколи Романишина,  заступників голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича та Василя Білинця,  голови та  членів  районної Федерації   футболу, представників команд, голів місцевих рад, представників поліції,  освіти, охорони здоров’я.

Держпродспоживслужби в Сколівському районі інформує: Ще раз про африканську чуму свиней

Дата створення: 10:52 28.03.2017

У зв’язку з  ускладненням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней на території України, а саме виникненням 14-ти випадків захворювання з початку року, варто ще раз нагадати про особливості даного захворювання. АЧС є однією із найбільш небезпечних хвороб свиней, оскільки характеризується високою смертністю(98-100%), значними економічними збитками, зумовлених відсутністю вакцини. Вірус африканської чуми дуже стійкий в зовнішньому середовищі.  У трупах свиней вірус зберігається до десяти тижнів, у м’ясі від хворих тварин – до 155 днів, копченій шинці – до 5 місяців, у гною – до 3 місяців. Механічно вірус може переноситись на взутті, колесах автотранспорту, комахами, гризунами.

31 березня відбудеться правопросвітницька акція «День учасника АТО»

Дата створення: 10:44 28.03.2017

У п'ятницю, 31 березня,  відбудеться правопросвітницька акція «День учасника АТО» для українських бійців – учасників антитерористичної операції на сході України, та осіб, які звернулися для отримання статусу учасника АТО. Організатор акції – Регіональний центр з надання БВПД у Львівській області.

На Львівщині не зафіксовано випадків захворювання на Африканську чуму свиней, - Держпродспоживслужба

Дата створення: 10:33 28.03.2017

Від 2012 року на Львівщині не зафіксували жодного випадку захворювання на Африканську чуму свиней (АЧС). Львівська область – єдиний в Україні регіон, якого не торкнулася ця надзвичайно заразна вірусна хвороба свиней усіх вікових груп.