Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКУВАННЯ 620-РІЧЧЯ МІСТА СКОЛЕ

Дата створення: 23:27 22.09.2017

 З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СКОЛЕ! Початок о 15.00 год. ПРОГРАМА святкування 620-річниці м. Сколе:15.00 год. - урочисте відкриття СколеФест за участю творчих колективів РНД «Бескид» (ведуча – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Оксана Король-Скрипець); 16.30 – виступи аматорських колективів Народних домів району: 17.30 – виступи вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості м. Сколе; 17.45 - виступ Народного ансамблю пісні і музики «Плай» Народного дому селища Славське; 18.00 - вітання фольк-гурту «Фіглярі», гурту «Ретро-модерн Сколе» та солістки Василини Жалівців; 19.00 - виступ Народного артиста України Василя Зінкевича; 20.00 - фаєр-шоу; 20.45 – виступ української співачки Андріани; 21.45 - святкова дискотека (ді-джей GALEMA).Під час святкування відбудеться: - святкове частування скільською кишкою, - сколівська гостина - пригощання стравами бойківської кухні, - презентація виробів майстрів народних умільців Сколівщини, - виставка «Дари, барви осені», - фотоекспозиція "Сколе ретро", - майстер-класи «Бойківська штука», - спортивні змагання.

Стартує прийом робіт на Всеукраїнський конкурс cпортивної фотографії

Дата створення: 15:38 22.09.2017

Комісія Національного олімпійського комітету України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» починає прийом робіт на 11-й Всеукраїнський конкурс cпортивної фотографії.

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади категорії «В» головного спеціаліста з питань комп’ютеризації та механізованого обліку управління соціального захисту населення Сколівської РДА

Дата створення: 12:29 22.09.2017

Детальніше з термінами можна ознайомитись на Єдиному порталі  вакансій державної служби за посиланням:  http://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=all_companis_vm&region_id=6372113202869199721#close

Відбулось виїзне засідання робочої групи з питань легалізації

Дата створення: 11:30 22.09.2017

У вівторок, 19 вересня, відбулось виїзне засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення на території Волосянківської й Тухлянської сільських рад та Славської селищної ради за участю представників ГУ Держпраці у Львівській області, управління соціального захисту населення та управління економічної політики райдержадміністрації, представників Сколівського відділення Стрийської ОДПІ, Стрийського об’єднаного управління Пенсійного Фонду у Львівській області, районного центру зайнятості. Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Сироїжко О.Є. акцентувала увагу роботодавців та найманих працівників на правильності укладення трудових договорів з найманими працівниками,про надання відпусток працівникам, виплаті заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімуму.

Зустріч з учасником АТО в бібліотеці с.Урич

Дата створення: 17:29 21.09.2017

В середу, 20 вересня,  в бібліотеці с. Урич відбулася зустріч з учасником АТО, військовослужбовцем  Романом Керч, який в даний момент проживає з родиною в с. Урич і працює в Тустані. Привітала учасників заходу завідувач бібліотекою М.Савуляк. На зустріч прибули працівники музею «Тустань» та працівники ДНЗ. Розповідь  Романа про військові будні, пережиті хвилини за втратою побратимів, фото та відео знімки до глибини душі вразили присутніх. Відтак  зробили спільне фото на пам'ять і вручили  квіти справжньому патріоту.

УРОК МУЖНОСТІ: "Вони пройшли крізь вогонь і зброю " у с.Труханів

Дата створення: 17:21 21.09.2017

Ми - українці - свідомий і відповідальний народ, здатний відстояти свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство   і самоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, є велике серце і високий дух» - такими словами в бібліотеці с.Труханів розпочався урок мужності на тему: "Вони пройшли крізь вогонь і зброю ", який підготували і провели з юнацькою групою користувачів зав. бібліотекою-філією Ганна Мурдза та директор Народного дому І. Сметанка. На урок мужності запросили учасника АТО Юрія Мурдза, який розповів присутнім про свою участь в захисті української державності, був ранений, лежав у госпіталі і знову пішов на передову захищати свою Україну. В читальному залі бібліотеки діяла книжкова виставка: "Україна гідна свободи" на якій була представлена література про АТО.  Наприкінці всі присутні виконали : «Гімн України»

Відбулось чергове засідання робочої групи щодо проведення аудиту використання земель с/г призначення

Дата створення: 17:18 21.09.2017

У четвер, 21 вересня, керівник апарату райдержадміністрації Іван Ватагович провів чергове засідання робочої групи щодо проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення в населених пунктах району. Вкотре представникам органів місцевого самоврядування акцентовано увагу на важливості виконання даного завдання відповідно до визначених термінів.  Присутні голови та землевпорядники місцевих рад звернули увагу на проблемні питання щодо механізму проведення аудиту. Визначили термін першої звірки даних та проведення наступного засідання робочої групи - 05 жовтня 2017 року. Термін остаточної подачі інформації -до 15 жовтня 2017 року.

На Сколівщині обговорили Дорожню карту розвитку малих суб'єктів підприємництва (МСП) у гірських районах Львівщини

Дата створення: 16:19 21.09.2017

Сьогодні, 21 вересня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич та заступник голови районної ради Юрій Допілко, представники громадських організацій Сколівщини взяли участь в засіданні круглого столу з обговорення Дорожньої карти розвитку малих суб'єктів підприємництва (МСП) у гірських районах Львівщини. Модератором заходу виступив Президент Інституту міжнародних економічних досліджень Володимир Волошин. Під час засідання проведено презентацію Дорожньої карти розвитку МСП у гірських районах Львівщини, обговорено механізми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва на місцевому рівні, а також роль малого та середнього бізнесу для сталого розвитку гірських територій.

Безпека дорожнього руху у Тухольківському НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ"

Дата створення: 15:44 21.09.2017

Нещодавно з  метою запобігання дитячого травматизму на дорозі в Тухольківському НВК "ЗОШ І - ІІІст. - ДНЗ"  проведено Інструктаж на тему "Дотримуйся правил дорожнього руху"; тренінг "Твій безпечний шлях до школи" та виховні години: "Безпека на дорозі" та "Знаємо, вивчаємо, виконуємо". Проведення заходів показало, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі та вміють знайти вихід з будь-якої ситуації пов'язаної з дорожнім рухом.

Тиждень з безпеки дорожнього руху у Нижньосиньовидненській ЗОШ І - ІІ ст.

Дата створення: 15:26 21.09.2017

З 11 по 15 вересня  тривав тиждень з безпеки дорожнього руху  у Нижньосиньовидненській ЗОШ І - ІІ ст.  Зокрема,  з учнями 1 класу проведено виховну  годину “Правила безпеки під час переходу вулиці"; для учнів 2 класу - виховну годину “Секунда - це багато чи мало?”; 3 класу -  вікторину “ Чи знаємо ми правила дорожнього руху?”; 4 класу - бесіду “Безпека руху на дорозі - запорука життя і здоров’я"; 5 класу - вікторину “Твоє життя в твоїх руках”; 6  класу - бесіду “Безпека на дорозі -  безпека життя”; 7 класу  - виховну годину "Твій друг - дорожній рух", 8 класу -  виховна година “ Твоя безпека - твоя уважність"; 9 класу -  виховну годину  “Щоб не трапилось біди, правил дорожніх дотримуйсь завжди".