Новини Сколівщини

Відбулась урочиста конференція з нагоди відзначення Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Дата створення: 12:01 08.11.2017, Переглядів: 22

Вчора, 7 листопада, відбулась урочиста конференція з нагоди відзначення Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Захід розпочався з Благословення отця Володимира, настоятеля  храму святого великомученика  Пантелеймона м.Сколе. Перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич та заступник голови районної ради Юрій Допілко привітали присутніх з професійним святом та вручили грамоти працівникам відділу культури за вагомий внесок у розвиток культури, відродження народних звичаїв та традицій Сколівщини.

Президент затвердив основні засади забезпечення кібербезпеки України

Дата створення: 11:46 08.11.2017, Переглядів: 8

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України", прийнятий Верховною Радою України 5 жовтня 2017 року. Закон створює засади національної системи кібербезпеки як сукупності політичних, соціальних, економічних та інформаційних відносин разом із організаційно-адміністративними та техніко-технологічними заходами державного і приватного секторів та громадянського суспільства.

«Сильні духом»: на Львівщині відбувся осінній патріотичний табір-вишкіл

Дата створення: 11:43 08.11.2017, Переглядів: 9

З 1 по 5 листопада в с. Орявчик, що в Сколівському районі Львівської області, відбувся осінній патріотичний табір-вишкіл "Сильні Духом". Головна мета табору - активний відпочинок і національно-патріотичне виховання молоді.

У Сколівському районі на Львівщині перепоховали вояків Першої світової війни

Дата створення: 10:47 08.11.2017, Переглядів: 23

У вівторок, 07 листопада, у с.Нижня Рожанка на території військового кладовища відбулась церемонія перепоховання 91 останків солдат часів Першої світової війни. Присутні зібрались, щоб виконати свій християнський обов'язок та вшанувати пам'ять  загиблих вояків. Через сотню років нарешті у новій домівці знайшли вічний спокій загиблі. Їх кров, яка зросила карпатське землю,та їх душі, які знайшли упокоєння та примирення, від сьогодні будуть спочивати з миром. В заході взяли участь: відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії, директор меморіально-пошукого  підприємства «Доля» Святослав Шеремета,  голова  Сколівської районної ради Микола Романишин, перший заступник голови Сколівської райдержадміністрації  Ярослав Лепісевич, почесні гості з Федеративної Республіки Німеччини. Зокрема, Єнс Краус Массе-керівник консульсько-правового відділу посольства ФРН, Ральф Відемаг-керівник Німецької спілки військових поховань та громадськість сіл Верхня Рожанка та Нижня Рожанка.

Запрошуємо до участі у Форумі молоді

Дата створення: 16:06 07.11.2017, Переглядів: 17

2-3 грудня на Львівщині відбудеться “Форум молоді”. Програма форуму включатиме інтерактивне навчання, лекції та групові вправи, які дадуть змогу учасникам напрацювати власну креативну ідею та знайти можливості її практичного втілення. Форум має на меті сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини, розвинути суспільно-активне молоде покоління в умовах децентралізації, в тому числі дати можливість реалізувати свої ідеї.

Відбувся літературно-музичний захід на тему: "Герої сьогодення"

Дата створення: 12:49 07.11.2017, Переглядів: 19

06 листопада в Народному домі села Тернавки відбувся літературно-музичний захід на тему: "Герої сьогодення". В святі взяли участь школярі та  учасники АТО: Довгенько В.І. та  Яблінський М.Б. Святкова атмосфера панувала на подвір'ї місцевого  Народного дому, лунала музика. Свято розпочалося спільним виконанням Державного гімну "Ще не вмерла Україна". Виступили: директор школи - Спондич В.І. та заступник директора школи, вчитель історії - Луців В.Б.

Мешканців області попереджають про густий туман

Дата створення: 11:19 07.11.2017, Переглядів: 8

На території Львівської області штормове попередження. 7 листопада вночі та вранці місцями туман видимістю 200 – 500 м.

На Львівщині стартує XVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Дата створення: 16:56 06.11.2017, Переглядів: 21

У четвер, 9 листопада, у День української писемності та мови, розпочнеться XVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. З цієї нагоди на батьківщині засновника конкурсу, відомого українського мецената в смт Верхнє Синьовидне Сколівського району відбудуться урочистості.

Медики нагадують: найкращий спосіб вберегтися від сезонного грипу — щорічна вакцинація

Дата створення: 16:54 06.11.2017, Переглядів: 11

За даними департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, за минулий тиждень в області захворіло на грип та  гострі респіраторні інфекції 9 372 осіб, що на 155 більше, аніж за попередній тиждень.

Аматорські колективи Сколівщини представили творчу програму в Кам'янка-Бузькому районі

Дата створення: 13:06 06.11.2017, Переглядів: 34

В неділю, 05 листопада,  аматорські колективи Сколівщини в рамках проведення І обласного Етнофестивалю гостинності представили художню самодіяльність району у  м.Кам'янка-Бузька. Від пишних буйних Карпатських гір, широких ясних полонин, від щирих сердець бойків перший заступник голови Сколівської райдержадміністрації Ярослав Лепісевич та начальник відділу культури райдержадміністрації Оксана Бренич передали голові Кам'янка-Бузької  райдержадміністрації Володимиру Кириличу  запашний коровай та фотоальбом “Дивосвіт Сколівщини” на згадку про етнофестиваль.