Новини Сколівщини

Готуємо лижі: підбірка кращих гірськолижних курортів Львівщини

Дата створення: 11:54 05.01.2018, Переглядів: 43

Управління туризму та курортів Львівської ОДА розробило добірку гірськолижних курортів Львівської області, де усі охочі разом із сім`єю або в колі друзів, весело проводитимуть свій активний відпочинок.

Відбулась робоча нарада щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів

Дата створення: 11:18 05.01.2018, Переглядів: 35

У четвер, 04 січня,  в залі засідань райдержадміністрації  відбулась  робоча нарада щодо участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку в Львівській області на 2018 рік.  Участь в нараді взяли  голова районної ради  Микола Романишин, перший заступник голови райдержадміністрації  Ярослав Лепісевич, начальники  структурних підрозділів райдержадміністрації,  голови місцевих рад,  керівники   закладів освіти, культури та медицини Сколівщини.

Шановні мешканці Сколівщини! Просимо дотримуватись заходів безпеки у період Різдвяних свят

Дата створення: 11:03 05.01.2018, Переглядів: 47

Закликаємо мешканців  Сколівщини  неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки під час проведення святкових заходів. А саме: - встановлюйте ялинку на стійкій основі - на надійній підставці, в посудині з піском, подалі від штор, гардин та інших предметів, які легко піддаються вогню; - не прикрашайте ялинку целулоїдними іграшками, а також марлею, ватою, папером не просоченими вогнезахисною сумішшю; - прикрашайте ялинку тільки електричними гірляндами промислового виробництва, купленими у спеціалізованих крамницях, а не на ринках, де часто-густо зустрічається неякісний товар; - обов'язково перевірте справність електричного проводу та його ізоляцію;

Запрошуємо на святковий захід «З колядою до  Степана»

Дата створення: 17:27 04.01.2018, Переглядів: 440

У вівторок, 09.01.2018  року,  об 11.00 год.  на  майдан Незалежності   м.Сколе святкову академію  «З колядою до  Степана»  з нагоди 109-ї річниці від дня народження голови Проводу ОУН, Героя України Степана Бандери.

Зміни щодо отримання податкової знижки за навчання за 2017 рік

Дата створення: 16:39 04.01.2018, Переглядів: 75

З 01.01.2017 року діє норма, передбачена підпунктом 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Кодексу, згідно з якою фізична особа - платник податку має право включити до податкової знижки фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення. Таким чином, з 01.01.2018 р. скасовано обмеження щодо суми коштів сплачених за навчання та обмеження щодо навчального періоду, за який здійснено таку сплату, а враховуватимуться фактично понесені платником податку витрати. При цьому загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Кодексу (п.п. 166.4.2 п. 166.4 ст. 166 Кодексу).

Президент підписав Закон, спрямований на спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів

Дата створення: 16:17 04.01.2018, Переглядів: 26

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №2210-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів».

Головна сторінка Новини Новини Глава держави підписав Закон про запобігання та протидію домашньому насильству

Дата створення: 16:17 04.01.2018, Переглядів: 21

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

На Львівщині триває ялинкова кампанія

Дата створення: 16:15 04.01.2018, Переглядів: 24

В області триває ялинкова кампанія. Вже 6016 ялинок знайшли своїх власників, ще частину ялинок лісогосподарські підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства планують реалізувати до Різдва.

Молодь запрошують до участі у фестивалі-конкурсі «Змагаймось за нове життя!»

Дата створення: 16:15 04.01.2018, Переглядів: 24

Школярів та студентів запрошують  зареєструватися для участі у  Всеукраїнському фестивалі-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці.

Мешканців області інформують про можливі ризики трудової міграції

Дата створення: 10:59 04.01.2018, Переглядів: 22

З метою запобігання насилля, зловживань, сексуальної та трудової експлуатації, а також для підвищення обізнаності населення щодо ризиків при виїзді на роботу за кордон, Львівський обласний центр зайнятості минулоріч провів 267 тематичних заходів з питань запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці, у яких взяли участь майже 3,5 тисячі осіб.