Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

На зимувальних ямах області заборонили вилов риби

Дата створення: 10:09 09.11.2017, Переглядів: 11

З 1 листопада 2017 року по 10  березня 2018 року згідно з наказом Державного агентства  рибного господарства України управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Львівській області від 19.10.2017 № 39 встановили заборону вилову риби на зимувальних ямах згідно з переліком.

Для домогосподарств Львівщини, які переходять на автономну електрику, діє «зелений тариф»

Дата створення: 10:04 09.11.2017, Переглядів: 13

Українці все частіше переходять на автономну електрику. Цьому сприяє не лише поширення сонячних систем у світі, але і введення «зеленого» тарифу, який зменшує термін окупності установок.

На Львівщині стартує XVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Дата створення: 15:18 08.11.2017, Переглядів: 10

У четвер, 9 листопада, у День української писемності та мови, розпочнеться XVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. З цієї нагоди на батьківщині засновника конкурсу, відомого українського мецената в смт Верхнє Синьовидне Сколівського району відбудуться урочистості.

Мешканців Львівщини запрошують долучитися до написання радіодиктанту національної єдності

Дата створення: 15:14 08.11.2017, Переглядів: 14

9 листопада, в День української писемності та мови, о 12:00 на Першому каналі Українського радіо розпочнеться годинна програма, присвячена радіодиктанту національної єдності.

Обмін досвідом і творчістю: на Львівщині триває Етнофестиваль гостинності

Дата створення: 15:13 08.11.2017, Переглядів: 11

У межах І Етно-фестивалю гостинності цими вихідними на Львівщині творчістю та досвідом обмінювалися колективи Старосамбірщини, які виступали у Жовківському район, колективи Сколівщини – у Кам'янці-Бузькому, творчість Турківщини представили у Городоцькому районі, у Перемишлянському районі виступили колективи Дрогобиччини.

Вакцинація – найефективніший спосіб вберегтися від грипу та уникнути ускладнень, - Ірина Микичак (+відео)

Дата створення: 15:11 08.11.2017, Переглядів: 11

На Львівщині, як і щорічно у цей період, спостерігають збільшення кількості хворих, які мають прояви грипу чи інших вірусних інфекцій. За минулий тиждень зафіксували більше 9 тисяч хворих. Про це сьогодні на прес-конференції розповіла директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак.

Активну молодь запрошують до участі в конкурсі соціальних ідей

Дата створення: 15:09 08.11.2017, Переглядів: 18

Програма з соціальної педагогіки Українського католицького університету проводить конкурс соціальних ідей. До участі запрошують активну молодь віком 14-17 років.

Ярослав Лепісевич провів зустріч з активом с.Тухолька

Дата створення: 14:45 08.11.2017, Переглядів: 11

У вівторок, 07 истопада, в рамках проведення зустрічей керівництва райдержадміністрації з громадськістю району, відбулась зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича з активом села Тухольки Під час зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації охарактеризував основні напрямки соціально-економічного та культурного району, звернувши увагу на капітальне будівництво, ремонт доріг, реалізацію мікропроектів в закладах соціально-культурної сфери, аспекти децентралізації, питання призову на строкову службу до лав Збройних Сил України, виплати усіх видів соціальних допомог та заробітної плати в бюджетних установах, а також наголосив необхідності на проведення всебічної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання Правил дорожнього руху водіями і пішоходами та щодо реалізації урядової програми “Доступні ліки”.

Інформаційна довідка щодо основних положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”

Дата створення: 14:08 08.11.2017, Переглядів: 15

І. Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” вносяться зміни до 30 законодавчих актів.

Візьму на роботу АТОвця

Дата створення: 13:43 08.11.2017, Переглядів: 21

Працевлаштувати захисників нашої Вітчизни – є пріоритетним питанням держави, а - значить, відповідних установ, якими, в першу чергу, являються установи соціальної сфери, у тому числі – центр зайнятості. Тому, 07 листопада, Сколівським РЦЗ було проведено «Презентацію роботодавців» у рамках заходів «Візьму на роботу АТОвця» для демобілізованих учасників АТО. В презентації взяло участь 8 учасників АТО та представники 4 підприємств Сколівщини, які запрошують на роботу АТОвців, а саме ТзОВ «Клондайк Захід», ТзОВ «П-Калина», ТОВ ГК «Волосянка» та Сколівський «Райавтодор».