Новини Сколівщини

НЕБЕЗПЕКА ОТРУЄННЯ ЧАДНИМ ГАЗОМ

Дата створення: 11:32 10.01.2018, Переглядів: 20

БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ. На сьогодні, ми часто бачимо на сторінках газет та інтернет-видань статті про нещасні випадки отруєння чадним газом. Статистика дуже сумна – гинуть дорослі, гинуть діти. Пропонуємо вашій увазі статтю про цю сполуку, а також способи першої медичної допомоги при підозрі на отруєння оксидом вуглецю. Чим небезпечний чад газ.

До уваги жителів Сколівщини!

Дата створення: 11:26 10.01.2018, Переглядів: 17

У період опалювального сезону, коли відбуваються значні перепади атмосферного тиску, порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, спостерігається найбільша кількість отруєнь чадним газом. Як свідчить аналіз, більшість нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням людей чадним газом, відбувається через порушення абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів та пічного опалення, несанкціоноване втручання власників газового обладнання в роботу системи газопостачання та конструкцію газових приладів, несправну систему димовідведення та вентиляції.

Школярів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць»

Дата створення: 10:43 10.01.2018, Переглядів: 15

Учнів і вихованців 8-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України запрошують до участі у V Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Есе має виражати індивідуальні погляди автора на запропоновану тему.

«З колядою до Степана»

Дата створення: 15:11 09.01.2018, Переглядів: 48

Сьогодні, 09 січня,    духовенство, представники влади  та громадськість  зібрались на центральній площі Сколього, щоб з  величальною Різдвяною колядою    віддати шану  Провідникові   ОУН  Степану Бандері. Перший  заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич, заступник голови районної ради Юрій Допілко та Сколівський міський  голова Володимир Москаль  вклонились  Провіднику ОУН, поклавши  квіти до підніжжя   його пам’ятника.

Мешканців області закликають обережно поводитись із газом та опалювальними приладами

Дата створення: 10:42 09.01.2018, Переглядів: 21

Порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення - поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом. Зокрема у зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання.

Різдвяне привітання родини Президента України

Дата створення: 10:37 09.01.2018, Переглядів: 19

Президент Петро Порошенко:

До Червоної книги України внесли ще один вид

Дата створення: 10:29 09.01.2018, Переглядів: 21

Міністерство юстиції України зареєстрував наказ Мінприроди про внесення змін до Переліку видів тварин, що заносяться до Червоної книги і відтепер лось європейський в Україні належить до червонокнижних тварин. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

9 січня розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО-2018

Дата створення: 14:30 05.01.2018, Переглядів: 49

Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 року. Зареєструватися можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

13 січня - БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ у м.Сколе

Дата створення: 14:21 05.01.2018, Переглядів: 42