Новини Сколівщини

Мешканців Львівщини попереджають про мороз та ожеледицю

Дата створення: 12:17 15.01.2018, Переглядів: 11

За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології вночі з 15 на 16 січня очікується морозна погода: до -8º - 13ºС. На дорогах збережеться ожеледиця. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням людей, а також дорожньо-транспортними пригодами.

Вакцинація – єдиний дієвий засіб профілактики захворювання на кір

Дата створення: 12:16 15.01.2018, Переглядів: 14

На сьогодні, 15 січня, у Львівській області зареєстрований спалах кору. Як повідомлялося раніше, впродовж 2017 року діагностовано 114 випадків, з них 50 – в грудні минулого року. За два тижні 2018 року вже фіксується 75 звернень з клінічними ознаками кору. «Вакцинація проти кору у 2017 році склала у Львівській області 75%. На даний момент проводиться вакцинація дітей віком 1 рік і 6 років, а також дітей, які з певних причин не були щеплені своєчасно», - зазначила директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.

На Львівщині триває прийом заявок на конкурс мікропроектів

Дата створення: 12:14 15.01.2018, Переглядів: 15

До 2 лютого триває прийом заявок на участь у конкурсі мікропроектів відповідно до Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки.

Мешканців області закликають обережно поводиться із побутовим газом та пічним опаленням

Дата створення: 12:11 15.01.2018, Переглядів: 10

У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час різкого зниження температури порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання. Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації закликає мешканців області неухильно дотримуватися правил безпеки.

Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні

Дата створення: 12:09 12.01.2018, Переглядів: 46

Шановні суб’єкти декларування! З метою  належного  проведення чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочато з 01.01.2018, просимо Вас виконати такі дії: 1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр). Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежений.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВОДОХРЕЩА!

Дата створення: 09:47 12.01.2018, Переглядів: 40

19 січня відзначатимемо одне з головних свят - Водохреща. Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду. Щорічно рятувальники району забезпечують безпеку цих заходів. Тож, всі охочі зможуть належно вшанувати християнські традиції у спеціально обладнаному для цього місці, без ризику для життя. Пам’ятайте, неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном. Не можна розпочинати Хрещенські забави без представників служб порятунку і медичних працівників та купання дітей без нагляду батьків чи дорослих. Не можна пірнати у воду безпосередньо з льоду. При груповому купанні, кількість людей, що знаходиться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб.  Сколівська районна державна адміністрація звертається до громадян:

Відбулась робоча нарада з питань організації та ведення мобілізаційної та оборонної роботи

Дата створення: 15:19 11.01.2018, Переглядів: 29

Сьогодні, 11  січня,  під керівництвом  військового комісара Сколівського  РВК Руслана Мацигіна  відбулась робоча  нарада  з  посадовими особами  органів місцевого самоврядування та відповідальними  за ведення військового обліку в місцевих радах, на підприємствах, в установах та організаціях району.  Під час наради   обговорено питання щодо: приписки громадян до призовної дільниці; відбору громадян на військову службу за контрактом;  ведення військового обліку  та подання звітності відповідно до  вимог постанови КМУ №921; підготовки та проведення навчальних зборів з військовозобов’язаними;  призову офіцерів запасу  на військову службу у 2018 році.

Як посилити правову спроможність громад?

Дата створення: 14:20 11.01.2018, Переглядів: 29

Про це ми поговоримо із директором Стрийського місцевого центру з надання безоплатної воринної правової допомоги Марією Николаїшин. Цією публікацією ми започатковуємо серію статей, які, можливо, стануть у пригоді активістам громад, депутатам місцевих рад, лідерам громадських організацій.

З початку 2018 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у минулому році

Дата створення: 14:15 11.01.2018, Переглядів: 19

Податкова декларація подається платниками податків  за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором): - особисто або уповноваженою на це особою; - надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; - засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису. Звертаємо  увагу,  що у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, а при поданні податкової декларації в електронній формі, - не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Підготуватися до ЗНО дозволять зразки тестів

Дата створення: 15:36 10.01.2018, Переглядів: 46

Краще підготуватись до ЗНО-2018 абітурієнтам дозволять демонстраційні варіанти тестів, а також зразки аудіотекстів з іноземних мов.