Новини Сколівщини

Безпечна дорога до школи

Дата створення: 11:01 20.09.2017

Усі ми багато разів на день пересуваємось вулицями та дорогами  міст, селищ та сіл, у яких живемо. Щоранку маленькі школярики поспішають разом з батьками на навчання. А дехто – вже й зовсім дорослий, тож самостійно долає шлях до школи і повертається додому після уроків. Чи буде безпечною ця дорога, найперше, залежить від уважності юних пішоходів, дотримання ними елементарних правил безпеки. Проте чи завжди ми пам’ятаємо, що, вийшовши за поріг домівки, стаємо учасниками дорожнього руху і заради своєї безпеки повинні орієнтуватись у складній ситуації на дорозі, самовільно приймати рішення.

На Львівщині завершився I етап Всеукраїнського профілактичного заходу "Урок"

Дата створення: 17:22 19.09.2017

Днями завершився I етап Всеукраїнського профілактичного заходу "Урок". Під час перевірки виявили 82 дітей, які не приступили до занять у загальних навчальних закладах, професійно-технічних училищах та вищих навчальних закладах I – II рівнів акредитації.

Затверджено склад Славської селищної виборчої комісії

Дата створення: 16:02 19.09.2017

Відповідно  до протоколу №2   засідання Сколівської районної виборчої комісії Львівської області  15 вересня 2017 року утворено  Славську селищну виборчу комісію, на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад, об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року в межах створення Славської територіальної громади Сколівського району Львівської області у кількості 17 чоловік у складі:

Тиждень безпеки руху на дорозі у Славській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 15:53 19.09.2017

Протягом минулого тижня в Славській ЗОШ І-ІІІ ст. проходив тиждень безпеки руху на дорозі. Під час проведення тижня учні повторювали і засвоювали нові правила дорожнього руху, знання яких дає право на життя, унеможливлює створення аварійних ситуацій на дорозі. У 1-11 класах класні керівники провели уроки дорожнього руху: «До нас завітав Світлофор» (1-4 класи), вікторини на кращого знавця правил поведінки на дорозі, дорожніх знаків( 6-8 класи).  У старших класах розглядали різні ситуації: «пішохід – водій», «пасажир – водій», їхні права та обов’язки. З радістю школярі працювали на уроці, який вела  Костишин Наталія Степанівна, представник Сколівського відділення поліції.

На Сколівщині створено Федерацію з настільного тенісу

Дата створення: 10:17 19.09.2017

В неділю, 17 вересня,  в актовому залі ДП "Сколівське лісове господарство" під керівництвом головного спеціаліста відділу освіти Лесишина Романа відбулось  урочисте засідання по створенню  Федерації настільного тенісу Сколівського району. Участь в заході взяли: депутат районної ради, голова  районної Федерації  з волейболу Остап Бойко; депутат міської ради Михайло Трепак, головний спеціліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Мирослав Білий;  учасник АТО Олександр Стовба; голова ФНТСР Олесь Допілко,  вчителі фізичної культури, учнівська молодь. На засіданні було оприлюднено та погоджено статут і положення Федерації.

Про порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, - інформує управління соціального захисту населення

Дата створення: 10:08 19.09.2017

На виконання ЗУ «Про протидію торгівлі людьми» прийнятого у 2011 році  створена система протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим особам:  діє Державна програма протидії торгівлі людьми на період до 2020 року; затверджено порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, порядок взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми;  затверджено порядок виплати одноразової матеріальної допомоги постраждалим особам;  затверджено стандарти надання послуг особам, які постраждали від торгівлі людьми, методичні рекомендації для державних службовців, які працюють з постраждалими;  в кожній місцевій державній адміністрації визначено структурний підрозділ, відповідальний за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

На Львівщині стартує VII український навчальний курс EASD з вивчення цукрового діабету

Дата створення: 09:45 19.09.2017

Впродовж 28-30 вересня 2017 року Українська діабетологічна асоціація разом із Європейською асоціацією з вивчення цукрового діабету проводитиме VII Український навчальний курс EASD.

Відбувся семінар – нарада з суб’єктами господарської діяльності

Дата створення: 16:39 18.09.2017

У п'ятницю, 15 вересня, відбулась семінар – нарада з суб’єктами господарської діяльності за участю представників ГУ Держпраці у Львівській області, управління соціального захисту населення та управління економічної політики райдержадміністрації, представників Сколівського відділення Стрийської ОДПІ., Стрийського об’єднаного управління Пенсійного Фонду у Львівській області, районного центру зайнятості. Основною метою даного заходу було проведення інформування та роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання та їх працівників щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.

На Львівщині перевірять пожежну безпеку у школах та садочках

Дата створення: 15:24 18.09.2017

У зв’язку із подіями на Одещині, школи та садочки Львівської області перевірять на дотримання протипожежної безпеки. Таке доручення, сьогодні, 18 вересня, під час апаратної наради дав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

9-10 вересня відбулася Мала рада Українського Верху куреня УСП ч. 6 «Буриверхи»

Дата створення: 14:36 18.09.2017

Уже традиційно до мальовничого карпатського містечка Славське прибули поБурчати старшопластунки з Львівської, Франківської та Київської Скелі (осередку). Цього разу було гамірно і весело як ніколи, адже курінь знайомився з новоприбулими кандидатками.