Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

В області триває Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата створення: 16:33 15.11.2017, Переглядів: 12

На Львівщині триває Тиждень безпеки дорожнього руху, який стартував у понеділок, 13 листопада, та завершиться у неділю, 19 листопада.

Представників малого бізнесу запрошують до участі у конкурсі інвестиційних проектів

Дата створення: 16:21 15.11.2017, Переглядів: 12

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області продовжує конкурс інвестиційних проектів. Він триватиме з 15 листопада до 23 листопада 2017 року.

Конкурс інвестиційних проектів для учасників АТО триватиме до 23 листопада

Дата створення: 10:42 15.11.2017, Переглядів: 10

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформує про продовження конкурсу інвестиційних проектів до 23 листопада 2017.

Гостей та мешканців Львівщини запрошують до активної мандрівки

Дата створення: 10:33 15.11.2017, Переглядів: 19

18 листопада, відбудеться одноденна мандрівка - сходження на Високий Верх.

Триває реалізація проекту «Рука допомоги»

Дата створення: 17:18 14.11.2017, Переглядів: 21

У Львівській області триває реалізація проекту «Рука допомоги», який втілюється Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку. Пілотний проект направлений на подолання бідності та безробіття серед малозабезпечених та переселенців із зони АТО. Учасники проекту можуть влаштуватись на роботу, безкоштовно пройшовши навчання, взяти участь в оплачуваних громадських роботах, а також отримати безвідсоткову фінансову допомогу на відкриття власного бізнесу у сумі 64 тисячі гривень, що дозволить вчорашнім безробітним отримати старт у підприємництві. Сьогодні, 14 листопада, у Сколівському районному центрі зайнятості  відбувся круглий стіл на тему: «Проект «Рука допомоги" – реальний шанс змінити своє життя». Метою даного заходу є обмін досвідом в рамках проекту «Рука допомоги» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1154 "Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

СТРАТЕГІЮ розвитку гірських територій Львівської області на 2018-2022 роки обговорили на Сколівщині

Дата створення: 15:29 14.11.2017, Переглядів: 19

Сьогодні, 14 листопада, в актовій залі райдержадміністрації відбулось обговорення СТРАТЕГІЇ розвитку гірських територій Львівської області на 2018-2022 роки за участі голови районної ради Миколи Романишина, першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича, депутатів Львівської обласної ради Ігоря Комарницького та Юрія Гудими, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, депутатів районної ради, голів місцевих рад, представників громадськості району. Стратегію розвитку гірських територій на Сколівщині представила заступник директора департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Валентина Москаленко. Під час презентації Стратегії розвитку Валентина Москаленко звернула увагу на аналіз соціально-економічного розвитку гірських територій Львівської області за окремими галузями та сферами: промисловість, інвестиції, підприємництво; сільське господарство; туризм та рекреація; паливно-енергетичний комплекс; освіта, охорона здоров'я, соціальний захист; дорожньо-транспортна та житлово-комунальна інфраструктура, екологія. Також зазначено завдання та очікувані результати, джерела фінансування (квоти в рамках неконкурсного компоненту коштів відповідних програм, що направляються на території, ключові перспективні об'єкти по галузях. Відтак обговорення відбулося в форматі питання-відповіді. Обгрунтовані письмові пропозиції до Стратегії всі бажаючі можуть направити до управління економічної політики Сколівської райдержадміністрації до 17 листопада 2017 року (каб.№17, skole_rda@ukr.net).

Визнаних бійців-добровольців АТО забезпечують додатковими соціальними гарантіями

Дата створення: 15:10 14.11.2017, Переглядів: 10

З метою гарантування соціального та правового захисту бійців добровольчих батальйонів, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення Львівською обласною радою прийнято Рішення від 13.09.2016 № 203 «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України».

480 тис гривень штрафу - за 5 неоформлених працівників

Дата створення: 15:08 14.11.2017, Переглядів: 14

Головне управління  Держпраці наголошує, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника чи уповноваженого ним органу та повідомлення територіального органу Державної фіскальної служби.

Водіїв Львівщини запрошують на роботу у "швидку допомогу"

Дата створення: 15:07 14.11.2017, Переглядів: 7

На Львівщині відкрито близько 60 вакансій водіїв карет швидкої допомоги. Про це повідомила сьогодні під час презентації “швидких” Львівському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

14 листопада - Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

Дата створення: 11:36 14.11.2017, Переглядів: 15

Сьогодні відзначається Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом – одним із найпоширеніших захворювань у світі.