Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

В області триває прийом заявок на конкурс проектів місцевого розвитку в галузі культури

Дата створення: 12:15 16.01.2018, Переглядів: 16

Заявки на конкурс проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-20 роки приймають до 2 лютого. В пріоритетах Програми - будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентарю, сценічних костюмів для народних домів, будинків культури, бібліотек, музеїв, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та мистецьких шкіл.

Шанувальників активного відпочинку запрошують на прогулянку із зубрами

Дата створення: 12:13 16.01.2018, Переглядів: 14

Національний природний парк «Сколівські Бескиди» на території Майданського лісництва нагадує мандрівникам про екскурсії дикою природою зі спостереженнями за тваринами. Побачити стадо зубрів у дикій природі – це неймовірні і незабутні враження.

Сільський голова, загартований війною

Дата створення: 11:54 16.01.2018, Переглядів: 72

Людина, про яку сьогодні піде мова, гідно пройшла горнило війни і на важких перехрестях життя не зігнулася перед труднощами. Навпаки, учасник бойових дій на сході України Володимир Іванович Довгенько, після пережитого жаху війни, вирішив продовжити боротьбу за спокій і мир в тилу держави і, проявивши високу свідомість, підтримавши активну громадську ініціативу, став очільником сільської громади та захисником її суспільних інтересів. Володимир Іванович був мобілізований на фронт у травні 2014 року. У Яворові у складі новоствореного Львівського батальйону територіальної оборони у званні молодшого сержанта пройшов бойовий вишкіл і за кілька тижнів відбув у сектор «А» на Луганщину. Розподілили його як водія-заправника до взводу матеріального забезпечення. В руки бійцю дали автомат Каланикова, з яким не розставався ні вдень, ні вночі. Здебільшого, у перші дні війни, хлопці на передовій мали в своєму арсеналі, власне, хіба стрілецьку зброю. Артилерія прибула на передову дещо пізніше, коли бої посилилися і продовжувався наступ ворога.

Про стан зайнятості населення у 2017 році

Дата створення: 11:38 16.01.2018, Переглядів: 11

Згідно прийнятої  Програми зайнятості населення Сколівського району на 2013-2017 роки (рішення сесії Сколівської районної ради № 346 від 25.04.13 р.) у 2017 році планувалось створити 570 нових робочих місць. Протягом січня – грудня 2017 року за даними Сколівського  РЦЗ створено 460 нових робочих місць,  а саме: 245 нових фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб; 5 особам надано одноразові допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності; 24 безробітних осіб працевлаштовано на нові робочі місця із здійсненням компенсації працедавцям єдиного внеску; 243 ПОУ ліквідовано. Таким чином, виконання завдання складає 80.1 %. Протягом січня-грудня 2017 року ліквідовано 243 робочих місць у фізичних осіб підприємців.

Стартує прийом документів на участь у конкурсах із фінансової підтримки культурних проектів

Дата створення: 17:33 15.01.2018, Переглядів: 20

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки, оголошує 6 конкурсів за різними напрямками для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету. Подати документи можна у період з 15 січня до 28 лютого.

До уваги органів місцевого самоврядування!

Дата створення: 16:51 15.01.2018, Переглядів: 18

Інформуємо про те, що 02 січня 2018 року департамент розвитку та експлуатації Львівської обласної державної адміністрації  оголосив  про конкурсних відборів інвестиційних проектів в рамках реалізації Програми "Питна вода" на 2012 – 2020 роки у Львівської області, Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2018 – 2020 роки, Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 – 2020 роки за заходами "Будівництво та реконструкція об’єктів зовнішнього освітлення населених пунктів" та "Виготовлення проектно-кошторисної документації (технічних умов) на електрифікацію житлових кварталів забудови для учасників АТО, родинам загиблих та внутрішньо переміщеним особам в населених пунктах". Конкурси триватимуть до 02 лютого 2018 року.

Благодійна коляда лунала в м.Сколе

Дата створення: 16:28 15.01.2018, Переглядів: 20

В суботу, 13 січня, в районному народному домі «Бескид» м. Сколе відбувся благодійний концерт  фольк-гурту «Фіглярі»  з метою збору коштів для підтримки воїнів АТО зі Сколівщини.  З сольною  програмою також виступили лауреат Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів Василина Жалівців та акордеоніст Володимир Рудий, хореографічну  композицію представив народний танцювальний ансамбль «Водограй». У виконанні  фольк-гурту та   окремих солістів звучали колядки й щедрівки, класичні твори,  патріотичні та народні пісні.  Привітав присутніх  з Старим Новим роком  та  висловив слова вдячності учасникам художньої самодіяльності за представлену святкову програму військовий капелан, о.Володимир Борис.

Учнівська молодь з Луганської та Донецької областей святкувала Різдвяні свята на Сколівщині

Дата створення: 15:39 15.01.2018, Переглядів: 14

Під час Різдвяних свят на Сколівщину завітали гості з східних  теренів України. Так, протягом 6-10 січня, в районі перебували 9 учнів та 1 супроводжуючий  з м.Мар’їнка  Донецької області. З 10 по 14 січня Сколівщину  відвідала учнівська молодь (15 учнів та 2 супроводжуючих) з Кудряшівської ЗОШ  Кремінського району Луганської області. Проживали та гостювали  учні  в сім’ях у с.Лавочне, с.Опорець,  с.Сможе, с.Тухолька, с.Нагірне, с.Погар та с. Коростів.  Під час   перебування на Сколівщині  гості  відвідали Державний історико-культурний  заповідник "Тустань",   побували на коляді та благодійному концерті фольк-групи  «Фіглярі»,  ознайомились з колоритом звичаїв та  традицій Бойківського краю.

Відбулись щотижневі наради

Дата створення: 14:43 15.01.2018, Переглядів: 16

Сьогодні, 15 січня,  перший  заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич  та заступник  голови райдержадміністрації Василь Білинець взяли участь в обласній skype-конференції, під час якої заслухано наступні питання:  про моніторинг введення земель сільськогосподарського призначення в обіг на основі алгоритмів ефективного і правового використання земель; про стан затвердження окремих бюджетних показників на 2018 рік в містах та районах області; про покращення співпраці РДА та ОТГ щодо створення умов для надання якісних соціальних послуг;  про будівництво сільських лікарських амбулаторій; про стан подання проектів до програми мікропроектів.

На Львівщині визначили переможців міжнародних рейтингових змагань з лижних перегонів

Дата створення: 12:19 15.01.2018, Переглядів: 17

На Навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» Міністерства оборони України у Сколівському районі визначили переможців міжнародні рейтингових змагань за програмою FIS з лижних гонок. На спринтерських дистанціях протяжністю 1,6 км класичним стилем кращими лижниками стали: 1 місце – Сергій Чеботко (Казахстан), 2 місце – Олег Клімін (Казахстан), 3 місце – Олексій Красовський (Україна, Сумська область) – серед чоловіків та 1 місце – Катерина Сердюк (Україна, Харківська область), Анна Шевченко (Казахстан), 3 місце – Єлена Коломіна (Казахстан) – серед жінок.