Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

Зустріч з учасником АТО в бібліотеці с.Урич

Дата створення: 17:29 21.09.2017

В середу, 20 вересня,  в бібліотеці с. Урич відбулася зустріч з учасником АТО, військовослужбовцем  Романом Керч, який в даний момент проживає з родиною в с. Урич і працює в Тустані. Привітала учасників заходу завідувач бібліотекою М.Савуляк. На зустріч прибули працівники музею «Тустань» та працівники ДНЗ. Розповідь  Романа про військові будні, пережиті хвилини за втратою побратимів, фото та відео знімки до глибини душі вразили присутніх. Відтак  зробили спільне фото на пам'ять і вручили  квіти справжньому патріоту.

УРОК МУЖНОСТІ: "Вони пройшли крізь вогонь і зброю " у с.Труханів

Дата створення: 17:21 21.09.2017

Ми - українці - свідомий і відповідальний народ, здатний відстояти свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство   і самоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, є велике серце і високий дух» - такими словами в бібліотеці с.Труханів розпочався урок мужності на тему: "Вони пройшли крізь вогонь і зброю ", який підготували і провели з юнацькою групою користувачів зав. бібліотекою-філією Ганна Мурдза та директор Народного дому І. Сметанка. На урок мужності запросили учасника АТО Юрія Мурдза, який розповів присутнім про свою участь в захисті української державності, був ранений, лежав у госпіталі і знову пішов на передову захищати свою Україну. В читальному залі бібліотеки діяла книжкова виставка: "Україна гідна свободи" на якій була представлена література про АТО.  Наприкінці всі присутні виконали : «Гімн України»

Відбулось чергове засідання робочої групи щодо проведення аудиту використання земель с/г призначення

Дата створення: 17:18 21.09.2017

У четвер, 21 вересня, керівник апарату райдержадміністрації Іван Ватагович провів чергове засідання робочої групи щодо проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення в населених пунктах району. Вкотре представникам органів місцевого самоврядування акцентовано увагу на важливості виконання даного завдання відповідно до визначених термінів.  Присутні голови та землевпорядники місцевих рад звернули увагу на проблемні питання щодо механізму проведення аудиту. Визначили термін першої звірки даних та проведення наступного засідання робочої групи - 05 жовтня 2017 року. Термін остаточної подачі інформації -до 15 жовтня 2017 року.

На Сколівщині обговорили Дорожню карту розвитку малих суб'єктів підприємництва (МСП) у гірських районах Львівщини

Дата створення: 16:19 21.09.2017

Сьогодні, 21 вересня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич та заступник голови районної ради Юрій Допілко, представники громадських організацій Сколівщини взяли участь в засіданні круглого столу з обговорення Дорожньої карти розвитку малих суб'єктів підприємництва (МСП) у гірських районах Львівщини. Модератором заходу виступив Президент Інституту міжнародних економічних досліджень Володимир Волошин. Під час засідання проведено презентацію Дорожньої карти розвитку МСП у гірських районах Львівщини, обговорено механізми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва на місцевому рівні, а також роль малого та середнього бізнесу для сталого розвитку гірських територій.

Безпека дорожнього руху у Тухольківському НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ"

Дата створення: 15:44 21.09.2017

Нещодавно з  метою запобігання дитячого травматизму на дорозі в Тухольківському НВК "ЗОШ І - ІІІст. - ДНЗ"  проведено Інструктаж на тему "Дотримуйся правил дорожнього руху"; тренінг "Твій безпечний шлях до школи" та виховні години: "Безпека на дорозі" та "Знаємо, вивчаємо, виконуємо". Проведення заходів показало, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі та вміють знайти вихід з будь-якої ситуації пов'язаної з дорожнім рухом.

Тиждень з безпеки дорожнього руху у Нижньосиньовидненській ЗОШ І - ІІ ст.

Дата створення: 15:26 21.09.2017

З 11 по 15 вересня  тривав тиждень з безпеки дорожнього руху  у Нижньосиньовидненській ЗОШ І - ІІ ст.  Зокрема,  з учнями 1 класу проведено виховну  годину “Правила безпеки під час переходу вулиці"; для учнів 2 класу - виховну годину “Секунда - це багато чи мало?”; 3 класу -  вікторину “ Чи знаємо ми правила дорожнього руху?”; 4 класу - бесіду “Безпека руху на дорозі - запорука життя і здоров’я"; 5 класу - вікторину “Твоє життя в твоїх руках”; 6  класу - бесіду “Безпека на дорозі -  безпека життя”; 7 класу  - виховну годину "Твій друг - дорожній рух", 8 класу -  виховна година “ Твоя безпека - твоя уважність"; 9 класу -  виховну годину  “Щоб не трапилось біди, правил дорожніх дотримуйсь завжди".

24 вересня Сколе буде святкувати своє 620-річчя!

Дата створення: 09:54 21.09.2017

Запрошуємо Вас, Ваших друзів і всіх, для кого дорогий наш Бойківський край, прийти на Фестиваль і разом з нами поринути в атмосферу музики, запальних танців, бойківського колориту, творчості і креативу. Родзинкою свята буде частування всіх гостей "Скільською кишкою", довжиною в 620 метрів від газдів і господинь міста. Програма буде різноманітною і цікавою, як для дорослих, так і дітей. Під час Фестивалю на вас очікує: - музичне вітання від народного артиста України Василя ЗІНКЕВИЧА - запальна в"язанка пісень від АНДРІАНИ - виступи творчих колективів Сколівщини - святковий ярмарок дарів Карпат із дегустацією - Сколівська гостина - "Дари-Барви осені" за участю сільських громад Сколівщини - майстер-класи в локації "Бойківська ШТУКА" - фотовиставка "Історія мого міста" - бойківські забави - дитячі атракції - ігри, конкурси "Вболівай за наших" - молодіжна дискотека. Обіцяємо незабутні враження, непідробні емоції, море заряду і позитиву! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СКОЛЕ! Початок о 15.00. Організатор дійства - Сколівська міська рада

Акція «Увага! Діти на дорозі!» у Жупанській ЗОШ І-ІІ ст.

Дата створення: 17:41 20.09.2017

   Літні канікули завершились, а це означає, що на вулицях знову побільшало маленьких пішоходів. Тому в Жупанській ЗОШ І-ІІ ст. 19 вересня з учнями початкових класів була проведена виховна бесіда на тему: «Увага! Діти на дорозі!» Метою проведення даного заходу було поглибити знання учнів про правила дорожнього руху та повторити основні правила пішоходів, велосипедистів, пасажирів, а також сприяти розвитку мислення, пам’яті, навичок поведінки на дорозі.

У Славській сільській бібліотеці відбулась зустріч учнівської молоді з учасником АТО

Дата створення: 17:35 20.09.2017

В понеділок, 18 вересня,  в Славській сільській бібліотеці була проведена зустріч з учасником АТО Гребом Михайлом Івановичем. У підготовці та проведенні зустрічі брали участь учні школи Жукуляк А., Плечій Т. (4 клас), вчителі музичної школи Рудий В.І., Бечкало Р.І.,  працівники бібліотеки Кулинич О.Ф., Малюк Р. та учні 5-х класів. На зустріч були запрошені представники громадськості.

Акція «Увага! Діти – на дорозі!» у Нижньорожанківській ЗОШ І-ІІ ст.

Дата створення: 17:21 20.09.2017

Нещодавно у Нижньорожанківській ЗОШ І-ІІ ст. в рамках акції «Увага! Діти – на дорозі!»  проведено заходи з питань дорожнього – транспортного травматизму для учнів. Мета акції: поглибити знання учнів про правила дорожнього руху та повторити основні правила пішоходів; виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров’я та здоров’я оточуючих. Зокрема, для учнів  3 класу проведено: вступну бесіда «Рух-це життя»; ілюстрацію дорожних знаків, виставку малюнків про дорожний рух. Як підсумок виховного заходу-розгадування загадок на правила дорожнього руху.