Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Освітян Львівщини привітали з професійним святом

Дата створення: 16:42 26.09.2017

Сьогодні, 26 вересня, у приміщенні Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась урочиста академія з нагоди Дня працівника освіти. Участь у заході взяли представники влади, керівники органів управління освіти, педагоги, профспілковий актив, представники громадськості області. Із вітальним словом до освітянської спільноти звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. “Я переконаний, що найбільше щастя кожного вчителя – побачити, коли твій учень перевершив тебе, зробив більше,  коли учень є твоїм продовженням та натхненням і всі ті знання і сили, які вчитель вкладає в маленьку дитину, яка виростає великим мужем, це є велика ваша перемога. Від вас залежить, хто завтра очолить державу і стане на захист батьківщини. Я дякую за те, що у нас є такі вчителі, коли Львівщина є першою, це ваша заслуга”, - зазначив очільник області.

26 вересня - Всесвітній День контрацепції

Дата створення: 16:40 26.09.2017

26 вересня у всьому світі щорічно відзначють День контрацепції. Щороку в цей день проводять масштабну інформаційну кампанію, що охоплює населення репродуктивного віку. Заходи, присвячені цьому дню, проводят під девізом: «Контрацепція - це ваше життя, це ваша відповідальність».

На святкування нового пластового року до Новояворівська з’їдуться пластуни з усієї області

Дата створення: 16:39 26.09.2017

Традиційне Відкриття пластового року (ВПР) Львівської округи НСОУ Пласт вперше відбудеться у Новояворівську. З цієї нагоди, у неділю, 1 жовтня, до міста планують прибути близько трьох сотень пластунів зі Сокаля, Самбора, Червонограда, Дрогобича, Мостиськ, Жидачева, Хирова,Трускавця та інших міст і сіл області. Організацію заходу взяли на себе пластуни Новояворівська, Яворова та Немирова за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

До 151 річниці з дня народження Михайла Грушевського відбудеться виставка “Журавлі пам'яті Холмського краю”

Дата створення: 16:38 26.09.2017

Цьогоріч відзначення дня народження Михайла Грушевського відбувається з акцентом та згадками про депортаційну акцію “Вісла”. 70 років тому акція “Вісла” змінила життя тисяч українців, котрі жили на Закерзонні, зокрема, Холмщині — Малій Батьківщині вченого історика, будівничого нації Михайла Грушевського. До цих трагічних подій у музеї побудована виставка “Я ніколи не забуду про  потреби Холмського народу...” Михайло Грушевський  і Холмщина, на якій представлено матеріали, що висвітлюють історію Холмщини, розповідають про звичаї та побут її мешканців, про історію та культуру краю, причини та обставини страшної депортації 1944-1947 рр.

Чотирьом китайським митцям присвоять звання “Почесний професор”

Дата створення: 16:37 26.09.2017

У Львівській національній академії мистецтв відбудеться важлива для українсько-китайських відносин подія – урочисте присвоєння звання “Почесний професор” чотрирьом китайським художникам.

Найтриваліший ралійний вікенд відбудеться на Львівщині

Дата створення: 16:36 26.09.2017

Упродовж 13-16 жовтня у Львівській області відбудуться фінальні етапи Національної ралійної серії «Кубок Карпат» – «4-ті Ворота України» та «15-те Ралі Галіція». Ці змаганні стануть найтривалішим ралійним вікендом року, оскільки триватимуть 4 дні. Спортсмени демонструватимуть свої вміння на асфальтовому та гравійному покритті.

В області відновили електропостачання знеструмлених через негоду населених пунктів

Дата створення: 11:56 26.09.2017

У другій половині доби 24 вересня та в ніч на 25 вересня, унаслідок несприятливих погодних умов (проходження грозових фронтів, поривів вітру до 15 м/с), станом на 08:00 год 25 вересня без електропостачання залишалось 8 населених пунктів (3 повністю та 5 частково) у трьох районах області.

На Львівщині відбудеться Х Екуменічний тиждень

Дата створення: 11:50 26.09.2017

Десятий рік поспіль Інститут екуменічних студій Українського католицького університету організовує Екуменічний соціальний тиждень.

Туристичні можливості Львівщини представили на виставці в Японії

Дата створення: 11:46 26.09.2017

З 21 по 24 вересня у Токіо відбувалась Jata Tourism Expo Japan. Це 4-денна подія, що відбувалась в столиці Японії.

Більше сотні дітей взяли участь у військово-спортивних змаганнях "Готуюсь до служби в армії"

Дата створення: 11:45 26.09.2017

Задля організації змістовного дозвілля дітей, пропагування здорового способу життя, патріотичного виховання учнівської молоді, цими вихідними у Львові відбувся військово-спортивний захід "Готуюсь до служби в армії".