Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Минулоріч за сприяння Центру зайнятості професійно навчались понад 10 тисяч безробітних мешканців області

Дата створення: 09:26 22.01.2018, Переглядів: 0

У 2017 році за скеруванням Львівського обласного центру зайнятості освоїли новий та актуальний на ринку праці фах, підвищили рівень кваліфікації та перенавчились - 10,2 тисячі безробітних. З них 94 % після проходження навчання - працевлаштували. Навчатимуть безробітних і цьогоріч. Як розповіла в. о. директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук професійне навчання проведуть за 27 професіями як на базі освітніх установ Львівщини, так і у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

«Добро настане і краса…», - діти із вадами зору завіншували на знак завершення різдвяних свят

Дата створення: 14:53 19.01.2018, Переглядів: 1

Вісім дітлахів із вадами зору заколядували і завіншували сьогодні, 19 січня, у стінах Львівської ОДА. Під супровід бандури, діти побажали усім краси, миру, розквіту та щастя. «Ваші чисті, юні серця завжди мають відчувати, що поруч із вами є добро і тепло, які дарують вам ваші рідні та близькі. У вас в житті все буде складатися якнайліпше, якщо ви пам’ятатимете про те, що віра в себе і в людей творить дива», - звернувся до дітей голова Львівської ОДА Олег Синютка. На завершення дітям подарували подарунки та запросили обов’язково завітати із колядою наступного року.

«Здоровий дух – здорове тіло» - представники молодіжних громадських організацій Львівщини загартовувались Йорданською водою

Дата створення: 14:34 19.01.2018, Переглядів: 1

Сьогодні, 19 січня, в день свята Богоявлення Господнього, представники громадських організацій Львівщини взяли участь у акції «Здоровий дух - здорове тіло». Молодь загартовувалась Йорданською водою. Про свої відчуття після гартування розповів Андрій Бень, координатор мережі «Вільні Люди» Молодіжного націоналістичного конгресу. «Свячена вода, яку сьогодні освячують по всій Україні, заряджає та надихає. Думаю, що ця енергія, яку ми щойно здобули буде упродовж року давати нам натхнення творити нові речі на благо України, на благо нашої нації», - зазначив Андрій Бень.

Працівників Львівської ОДА привітали із Богоявленням Господнім

Дата створення: 14:32 19.01.2018, Переглядів: 1

Сьогодні, 19 січня, православні та греко-католики відзначають третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу - Богоявлення Господнє. Із Водохрещем працівників Львівської ОДА привітав Владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський, а також Заслужена академічна хорова капела “Трембіта”.

На Львівщині розширять мережу баскетбольних спортзалів

Дата створення: 14:31 19.01.2018, Переглядів: 1

На засіданні за участю генерального секретаря Федерації баскетболу України Володимира Драбіковського порушили питання перспективних шляхів розвитку баскетболу в області. Відтак, учасники засідання зійшлися на думці про необхідність проведення дитячих змагань та облаштування баскетбольних майданчиків і будівництва ігрових спортивних залів.

Основні цифри та факти за тиждень, - інформує Львівська ОДА

Дата створення: 14:30 19.01.2018, Переглядів: 1

Львівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки. Графічний звіт містить ключові факти та цифри із різних сфер суспільного життя.

Для дітей організували майстер-клас із виготовлення годівничок

Дата створення: 14:28 19.01.2018, Переглядів: 1

Працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для малюків ДНЗ №1 міста Броди Львівської області екологічно-мистецький захід «Хенд-мейд годівничка» – майстер-клас з виготовлення креативних годівничок з підручних природних матеріалів.

На Львівщині планують розробити базу геопросторових даних для реалізації аграрної політики

Дата створення: 14:28 19.01.2018, Переглядів: 1

Сьогодні, 19 січня, голова Львівської ОДА зустрівся із представниками компанії «MGGP S.А.» задля ознайомлення із варіантами запровадження спільної аграрної політики для країни, що претендує на вступ до ЄС. В межах зустрічі сторони порушили питання застосування інструментарію у стандарті ГІС, що дозволяє контролювати та  ідентифікувати земельні ділянки та дає можливість точного визначення площ для отримання субсидій.

Дороги Львівської області очищують від снігу

Дата створення: 11:51 19.01.2018, Переглядів: 1

За оперативною інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації, сьогодні, 19 січня,  на автомобільних дорогах Львівщини працює 76 одиниць снігоочисної техніки.

Президент вручив ордери на житло учасникам АТО: Обов’язок держави – віддячувати своїм захисникам за відвагу

Дата створення: 09:46 19.01.2018, Переглядів: 1

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Львівщину вручив ордери на житло учасникам АТО. Глава держави наголосив на важливості підвищення не лише бойової здатності українського війська, а й на підвищені соціального захисту українського воїна. Президент підкреслив, що народ вдячний армії – сьогодні це державна інституція, яка користується найбільшою довірою. «Обов’язок держави – віддячувати своїм захисникам за відвагу», - підкреслив Глава держави.