Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Студентські спортивні асоціації України та Польщі підписали Угоду про співпрацю

Дата створення: 09:34 25.09.2017

Днями у Львівському Будинку вчених відбулася семінар-нарада з міжнародною участю та представництва керівників вищих навчальних закладів України й регіональних відділень спортивної студентської спілки України. Учасників наради привітала заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук. Заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба спільно з головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОіН України Вадимом Стеценком відзначили ректорів вищих навчальних закладів України за здобутки у студентському спорті й чиї студенти-спортсмени вибороли медалі на Всесвітній літній Універсіаді у Тайпеї.

Львівщину відвідає Група експертів Ради Європи з протидії торгівлі людьми

Дата створення: 09:33 25.09.2017

Днями у Львівській ОДА відбувся круглий стіл з питань протидії торгівлі людьми у Львівській області. Участь у круглому столі взяли представники Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми на обласному рівні.

Туроператори із Об’єднаних Арабських Еміратів ознайомились із туристичним потенціалом Львівської області

Дата створення: 09:32 25.09.2017

Протягом п’яти днів на Львівщині із ознайомчим візитом перебували туроператори із Об’єднаних Арабських Еміратів. У межах промотору гості з Близького Сходу відвідали Трускавець, Волосянку, Урич, Славське та Львів. Сьогодні, 23 вересня, турооператори мали змогу поспілкуватись із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою. Під час зустрічі очільник області відповів на запитання, що найбільше цікавили гостей, та ознайомив їх із туристичним потенціалом Львівщини.

«Зелений» офісний комплекс на Львівщині першим в Україні отримав міжнародний сертифікат BREEAM In-Use International

Дата створення: 09:30 25.09.2017

22 вересня відбулися урочистості з нагоди присвоєння міжнародного знаку якості офісному центру, що розташований на вулиці Науковій. Офісний комплекс БМ «Оптіма Плаза» отримав сертифікат BREEAM In-Use International. Це міжнародний сертифікат, який підтверджує, що будівля відповідає всім сучасним вимогам офісного приміщення та спрямована на енерго- та ресурсоефективність. В урочистостях взяли участь забудовники, архітектори, орендарі та представники влади. «Оцінюючи цей проект, розумієш, що в Україні починають творити світового стандарту якісний продукт. Ця будівля є не лише комфортна, а й сприяє зменшенню негативного впливу діяльності компанії на навколишнє середовище, а також спрямована на раціональне використання ресурсів», - зазначила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

Машинобудівників Львівщини привітали з нагоди професійного свята

Дата створення: 09:29 25.09.2017

22 вересня у Палаці мистецтв відбулись урочистості з нагоди Дня машинобудівника, який в Україні відзначають щорічно в четверту неділю вересня. Із професійним святом машинобудівників привітав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка: «Я дуже хочу, щоб наші машинобудівні галузі почали відроджуватись по-справжньому. Тож дуже важливо людям, які знають, що таке виробничий процес.  залучати молодь. Адже основа економіки – це промисловість», - зазначив голова Львівської ОДА. Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня машинобудівника почесними грамотами облдержадміністрації нагородили кращих працівників галузі. 

Кращим господарем Львівщини стала сімейна ферма на Жовківщині

Дата створення: 09:28 25.09.2017

Львівщина обрала кращого господаря. Почесну першість здобула сімейна ферма Ігоря Орищина із Жовківщини. Господарство переможця – це 100 голів великої рогатої худоби та 50 свиней. Окрім цього фермер вирощує зернові та олійні культури. Призові друге та третє місця вибороли фермерське господарство «Зодіак-М» Радехівського району та СОК «Сільські послуги БМ» Старосамбірського району. Власники займаються м'ясним скотарством, а також вирощують зернові, технічні та ягідні культури.

Засідання Національної асоціації адвокатів на Львівщині об’єднало правників з усієї України

Дата створення: 09:27 25.09.2017

22 вересня, у приміщенні Львівського національного університету імені Івана Франка, розпочалось чергове засідання Національної асоціації адвокатів України. Захід об’єднав правозахисників з усіх областей України. Із успішним стартом учасників привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростилав Замлинський.

Львівщина урочисто відзначить 75-ту річницю УПА і День Захисника України

Дата створення: 09:26 25.09.2017

14 жовтня у свято Покрови Пресвятої Богородиці на Львівщині відзначать 75 - річчя створення Української повстанської армії, а також День захисника України. З цієї нагоди в області планують організувати низку урочистих заходів, про це повідомили сьогодні під час засідання Організаційного комітету за участі голови Львівської ОДА Олега Синютки.

З нагоди річниці створення на Львівщині відзначили працівників військового комісаріату

Дата створення: 09:25 25.09.2017

22 вересня, з нагоди 78-ї річниці створення, а також за сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський нагородив відзнаками працівників Львівського обласного військового комісаріату.

Стартує прийом робіт на Всеукраїнський конкурс cпортивної фотографії

Дата створення: 09:24 25.09.2017

Комісія Національного олімпійського комітету України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» починає прийом робіт на 11-й Всеукраїнський конкурс cпортивної фотографії.