Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

На Львівщині завершили ознакування пішохідного шляху «Росохацькі полонини»

Дата створення: 17:30 17.01.2018, Переглядів: 4

Управління туризму та курортів Львівської ОДА у партнерстві із громадською організацією Клуб велотуристів Друзів природи «Рух» завершило ознакування високогірної частини одного з найпривабливіших туристичних шляхів Львівщини – пішохідного шляху «Росохацькі полонини». Управління туризму працює над новими напрямами розвитку рекреаційної діяльності, це зокрема – організація турів вихідного дня, які б дозволили відвідувачам більш детально знайомитись з територією не тільки нашого лісництва, а і вивчати етнокультурну регіону, відчути бойківський дух та відвідати пам’ятки місцевого значення – сакральну архітектуру.

До кінця 2018 року планують завершити землевпорядну документацію по будівництву газопроводу «Дроздовичі-Більче-Волиця»

Дата створення: 17:28 17.01.2018, Переглядів: 4

Сьогодні, 17 січня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського відбулась робоча нарада за участю відповідних установ з питань стану реалізації проекту «Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі-Більче-Волиця».

Мешканців Львівщини закликають вакцинуватись від кору

Дата створення: 17:26 17.01.2018, Переглядів: 5

Станом на сьогодні, 17 січня, в області на кір захворіли 103 особи, з них 72 дітей. На стаціонарному лікуванні перебуває 56 осіб, з них 36 дітей. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА. Вірус кору передається при розмові, чханні чи кашлі хворої людини на великі відстані. Кір небезпечний своїми ускладненнями – пневмонія і енцефаліт.

Питання забезпечення житлом дітей-сиріт розглянули під час наради у Києві

Дата створення: 17:25 17.01.2018, Переглядів: 4

В Офісі Уповноваженого Президента України з прав дитини розглянули питання забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Участь у нараді під головуванням Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби взяли заступник міністра соціальної політики України Олександра Чуркіна, керівники трьох департаментів міністерства, представники міністерства регіональної політики, міністерства фінансів, начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації.

На Львівщині презентували книгу «Пліній Молодший. Вибрані листи»

Дата створення: 14:40 17.01.2018, Переглядів: 4

У читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва презентували книгу «Пліній Молодший. Вибрані листи» у перекладі Андрія Содомори. З «Листів» письменника і суспільного діяча Плінія Молодшого,постає глибоко гуманна постать їхнього автора на тлі доби.

На Львівщині відбудеться масштабна аграрна подія «AGROPORT WEST LVIV 2018»

Дата створення: 14:39 17.01.2018, Переглядів: 4

VII Міжнародна виставка та форум з розвитку фермерства «AGROPORT WEST LVIV 2018» триватиме упродовж трьох днів, 19-21 квітня та об’єднає фермерів з усієї України. Про це сьогодні, 17 січня, під час брифінгу розповіла директор департаменту  агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз. Форум є комплексним і складатиметься з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції, серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу.

7,5 тисяч родин Львівщини зможуть скористатися Програмою енергозбереження у 2018 році

Дата створення: 14:38 17.01.2018, Переглядів: 4

Сьогодні, 17 січня, відбулося підписання Генеральних угод про співробітництво між банківськими установами та департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА щодо реалізації Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки. «Традиційно на початку кожного фінансового року, збираємося тут для того, щоб продовжити реалізацію нашої Програми енергозбереження для населення Львівщини, яка триває вже понад 10 років. Ця Програма була перезатверджена до 2020 року і ми вважаємо, що вона уже дала свої результати», - розповів перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Олег Синютка зустрівся з військовими пенсіонерами

Дата створення: 14:37 17.01.2018, Переглядів: 4

Сьогодні, 17 січня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із військовими пенсіонерами, які прийшли до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу. Мітингувальники висловили звернення щодо підвищення пенсій з 1 січня 2018 року. У відповідь очільник області запевнив, відповідне звернення передадуть представникам Уряду.

Державна лісова охорона провела минулого року понад півтори тисячі рейдів

Дата створення: 14:36 17.01.2018, Переглядів: 4

Працівники державної лісової охорони державних лісогосподарських  та лісомисливських підприємств, які належать до сфери Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, постійно проводять рейдову роботу з охорони державного лісового фонду та державного мисливського фонду.

Cелфі у музеї: На Львівщині стартував флешмоб

Дата створення: 10:47 17.01.2018, Переглядів: 5

Сьогодні, 17 січня,  у  Міжнародний день музейних селфі, музеї світу проводять флешмоб, під час якого відвідувачі можуть зробити безкоштовно автопортрет на фоні улюбленого твору чи експозиції. Музеї Львівщини запрошують відвідати їхні заклади та долучитися до флешмобу. А саме: Національний музей у Львові імені А. Шептицького, Львівський музей історії релігії, Дім Франка, Державний меморіальний музей М. Грушевського у Львові, Художньо-меморіальний музей імені Івана Труша, Художньо-меморіальний музей Олени Кульчицької, Львівська Національна Галерея Мистецтв ім. Бориса Возницького, Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі».