Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Найбільше коштів з обласного бюджету скерували на ремонт та утримання автодоріг

Дата створення: 16:05 25.09.2017

За минулий тиждень з обласного бюджету виділяли кошти для забезпечення першочергових потреб на загальну суму  73,2 млн гривень. Крім того, на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг спрямовано 58,7 млн грн, з яких 0,4 млн грн - для влаштування освітлення на пішохідних переходах.

На Львівщині відбулися легендарні «Дунаївські бесіди»

Дата створення: 16:04 25.09.2017

Днями у селі Дунаїв Перемишлянського району організували міжнародну філософську конференцію «Дунаївські бесіди», яка бере свій початок із XV століття.

На Львівщині презентували виставку фотографій із зони АТО

Дата створення: 16:02 25.09.2017

Сьогодні, 25 вересня, у приміщені Львівської облдержадміністрації презентували виставку фотографій із зони антитерорестичної операції. Окрім світлин, в експозиції представили й атрибутику активістів Майдану “Революції Гідності” – каски, щити, гільзи, а також бойові ракети.

Освітяни Львівщини перейняли досвід країн ЄС у сфері реформування профтехосвіти в Україні

Дата створення: 16:00 25.09.2017

Нещодавно у Луцьку відбувся міжнародний семінар «Можливості використання досвіду країн ЄС для реформування професійної освіти в Україні».

Туристичний потенціал Львівщини презентували на міжнародній виставці

Дата створення: 15:58 25.09.2017

Днями завершилась ХVI міжнародна туристична виставка-ярмарок „Тур’євроцентр – Закарпаття 2017” у м. Ужгороді, на якій представили нові тенденції розвитку та актуальні можливості туристичної індустрії.

Тривають роботи із відновлення електропостачання у знеструмлених населених пунктах області

Дата створення: 15:57 25.09.2017

У другій половині доби 24 вересня та в ніч на 25 вересня внаслідок несприятливих погодних умов (проходження грозових фронтів, поривів вітру до 15 м/с) без електропостачання залишалось 8 населених пунктів (3 повністю та 5 частково) у трьох районах області.

Мешканців Львівщини закликають бути уважними при купівлі риби на ринках

Дата створення: 15:52 25.09.2017

За оперативною інформацією департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, станом на 07:00 год 25 вересня до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні госпіталізовали 50 пацієнтів, з них - 6 дітей, віком від 1 до 14 років. Окрім того, до Пустомитівської ЦРЛ – 2, на амбулаторному лікуванні – 4. Усі госпіталізовані споживали рибу гарячого копчення, придбану на ринку «Привокзальний» у м. Львові.

У Кам'янка-Бузькому районі вшанували пам'ять Івана Мацялка

Дата створення: 09:37 25.09.2017

24 вересня, у селі Батятичі, Кам'янка-Бузького району, відкрили меморіальну дошку українському естрадному співакові, Народному артисту України Іванові Мацялку. В урочистостях взяли участь заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, представники духівництва, мешканці села, родичі та шанувальники творчості співака.

Бойові Хрести Лицарів УПА вручили родичам учасників визвольної боротьби

Дата створення: 09:36 25.09.2017

24 вересня, у Миколаєві,  відбулися урочистості з нагоди вшанування учасників ОУН-УПА 40-50-тих років минулого століття. Золоті, срібні та бронзові Хрести Бойової Заслуги через десятки років вручили племінникам, дітям та внукам загиблих Героїв. Розпочались урочисті заходи молитвою та хвилиною мовчання за полеглими патріотами. Опісля цього, пластуни станиці Миколаїв поклали квіти до пам’ятника провідникові УПА Степанові Бандері. У вшануванні пам’яті воїнів УПА взяв участь також голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Леви» вибороли «бронзу» Української Ліги американського футболу

Дата створення: 09:35 25.09.2017

23 вересня на стадіоні «Юність» (м. Львів, вул. Болгарська,4)  завершилася фінальна гра за «бронзові» нагороди Української Ліги американського футболу (УЛАФ) в дивізіоні "В" між львівськими «Левами» та київськими «Джокерами». Підтримати львівську команду у вирішальній грі сезону прийшли перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської облради Михайло Гичка.