Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Львівщина урочисто відзначить 100-річчя проголошення незалежності УНР та День Соборності України - програма заходів

Дата створення: 16:12 18.01.2018, Переглядів: 5

У понеділок, 22 січня, Львівщина відзначатиме 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та День Соборності України. Відтак, упродовж дня у всіх храмах області відбуватиметься Молитва за Україну.

Проект "Львівської політехніки" отримає майже 1,7 млн євро за програмою ЄС «Горизонт 2020»

Дата створення: 16:09 18.01.2018, Переглядів: 5

Проект IMAGE Національного університету «Львівська політехніка» отримає 1 млн 692 тис євро за програмою ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». У межах проекту науковці вивчать та запропонують нові шляхи використання анізотропних матеріалів. Отримані знання допоможуть створити новітні оптоелектронні пристрої та кристалічні нанокомпозити із заданою анізотропією. Це спростить наукоємне виробництво не тільки в Україні, а й закордоном.

Глава держави про прийнятий Закон про реінтеграцію Донбасу: Вдячний всім парламентарям за підтримку моєї президентської стратегії звільнення Донбасу

Дата створення: 15:12 18.01.2018, Переглядів: 5

Президент Петро Порошенко подякував парламентарям за підтримку Закону про реінтеграцію Донбасу та відзначив їх здатність об’єднуватися для прийняття важливих для держави рішень.

На Львівщині презентують проект щодо впровадження аграрних розписок

Дата створення: 15:11 18.01.2018, Переглядів: 5

У вівторок, 23 січня, відбудеться презентація проекту «Впровадження аграрних розписок у Львівській області». Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією IFC, членом Групи Світового банку. Як розповіли у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА метою проекту є покращення та спрощення доступу до фінансування малих та середніх агровиробників.

Голова Львівської ОДА зустрівся із представниками польської компанії

Дата створення: 15:11 18.01.2018, Переглядів: 5

Вчора голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками польської компанії «Kemos», яка здійснює переробку відходів виключно пташиного походження та виробництво кормів.  Очільник області ознайомив представників компанії із сприятливим інвестиційним кліматом Львівщини. В межах зустрічі сторони порушили питання побудови на теренах області заводу з утилізації відходів тваринного походження та виготовлення кормів. Олег Синютка запевнив представників компанії у співпраці в напрямку розвитку аграрної сфери.

Представників ОТГ Львівщини навчатимуть проектному менеджменту

Дата створення: 15:08 18.01.2018, Переглядів: 2

У середу, 24 січня, відбудеться семінар з проектного менеджменту для представників об’єднаних територіальних громад Львівщини. Участь у заході візьмуть голови об’єднаних територіальних громад (ОТГ), особи, відповідальні за напрям міжнародної технічної допомоги, адміністрування фінансового сектору, фінансисти, активні представники культури і громадянського суспільства.

Завтра Львівщина попрощається з Володимиром Ольхомяком

Дата створення: 15:06 18.01.2018, Переглядів: 2

Завтра, 19 січня, у селі Костеїв Жовківського району на Львівщині, поховають відомого львівського фотохудожника Володимира Ольхомяка.  Чин похорону відбудеться о 14:00 год на місцевому кладовищі. Висловлюємо співчуття рідним та близьким митця.

Розпочалася зустріч Президента України з Генерал-губернатором Канади

Дата створення: 15:05 18.01.2018, Переглядів: 2

У Львові в Палаці Потоцьких розпочалася зустріч Президента України Петра Порошенка та Генерал-губернатора Канади Жулв Пайєтт, яка перебуває в Україні з візитом. Після вітання на ганку Палацу Потоцьких та фотографування відбулося представлення української та канадської делегацій. Після цього розпочалася зустріч делегацій двох країн під головуванням Петра Порошенка та Жулі Пайєтт.

Лісогосподарські підприємства області оновлюють засоби виробництва

Дата створення: 15:04 18.01.2018, Переглядів: 2

Державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ продовжили курс на оновлення основних засобів виробництва та модернізацію деревообробних цехів. За власні кошти підприємств, відповідно до плану придбання, закуплено нової техніки обладнання та інших засобів на суму 42,6 млн. грн.

Туристичний потенціал Львівщини представили на міжнародній виставці «FITUR 2018» у Королівстві Іспанія

Дата створення: 15:03 18.01.2018, Переглядів: 2

Упродовж 17-21 січня управління туризму та курортів облдержадміністрації представлятиме туристичний потенціал Львівської області на Міжнародній туристичній виставці «FITUR 2018» у Мадриді.  Об`єднаний стенд Київ-Львівщина відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Іспанія Анатолій Щерба.