Сколівська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До 28 лютого підприємці області можуть представити свою продукцію в експортному каталозі

Дата: 16.02.2021 08:43
Кількість переглядів: 4784

До 28 лютого підприємці області можуть представити свою продукцію в експортному каталозі. Вперше промоційне видання презентували торік. Це - двомовний каталог, на сторінках якого розміщені понад 200 підприємств Львівщини різних галузей промисловості. Це і будівельна, деревообробна, легка, машинобудівна, меблева, металообробна, поліграфічна, харчова, хімічна промисловість. Виробники зазначених галузей нашого регіону протягом останніх років відзначаються високим рівнем якості продукції та затребуваністю на зовнішньому ринку. Підприємства мають достатні виробничі потужності для здійснення безперебійних експортних поставок до країн Європи і світу загалом.

Кожна сторінка презентує окреме підприємство. Є ілюстрація виробництва, або ж продукції, контактні дані тощо.

«Каталог «Експортний потенціал Львівщини» поширюється через дипломатичні представництва та інституції іноземних держав, а також презентується на міжнародних економічних форумах, ярмарках та виставках, що покращує можливість доступу підприємств Львівщини на зовнішні ринки. Відтак, департамент економічної політики оновлює каталог і запрошує підприємства орієнтовані на експорт презентувати свою діяльність», - наголосив керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Про рішення щодо представлення продукції в каталозі підприємству потрібно повідомити до 28 лютого 2021 року на e-mail: loda.export@gmail.com.

За більш детальною інформацією можна звертатись у відділ розвитку торгівлі та підприємництва департаменту економічної політики облдержадміністрації за тел.: (032) 261-27-13.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора