Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Медійників Львівщини привітали з нагоди професійного свята

Дата створення: 15:07 16.11.2017, Переглядів: 0

Сьогодні, 16 листопада, з нагоди Дня працівників телебачення, радіо та зв’язку очільник Львівщини Олег Синютка привітав працівників телеканалів «Перший Західний» та ТРК «Львів». У день професійного свята Олег Синютка побажав працівниками телебачення  професійної наснаги, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх творчих задумів. «Хочу побажати Вам ніколи не припиняти творчий пошук та постійно самовдосконалюватися. Здійснення усіх планів і мрій, невтомної праці на благо країни. Адже саме Ви формуєте громадську думку, не залишаючись осторонь політичного, економічного, соціального й культурного життя суспільства» - додав Олег Синютка. Найкращим працівникам телеканалів вручили подяки від Львівської ОДА. 

Працівників сільського господарства привітали із професійним святом

Дата створення: 15:04 16.11.2017, Переглядів: 0

Сьогодні, 16 листопада, у Львівському національному аграрному університеті голова Львівської ОДА Олег Синютка привітав працівників сільського господарства із професійним днем. За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята Почесними грамотами облдержадміністрації нагородили шістьох представників аграрної сфери.

Завтра у Львові відбудеться осінньо-містичний перфоменс «Чотири сезони падолисту»

Дата створення: 15:03 16.11.2017, Переглядів: 0

У п'ятницю, 17 листопада, о 18:00 год у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (площа Ринок, 9) відбудеться осінньо-містичний перфоменс «Чотири сезони падолисту». Участі у заході візьмуть поетеси Уляни Дудок, Наталі Матолінець, Олени Кіс, Надії Пішаківської. Контактна особа − Пуляєва Людмила 097-47-48-877.

Триває інтерактивний проект «Мандрівка Львівщиною»

Дата створення: 15:02 16.11.2017, Переглядів: 0

У межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2017 рік відповідно до напрямку Поповнення бібліотечних фондів та бібліотечних проектів департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації реалізовує навчальний інтерактивний проект «Мандрівка Львівщиною». Проект має на меті залучити дітей та молодь до бібліотеки через цікаву інтерактивну гру, яка має навчально-пізнавальний характер. Це сучасний підхід до зацікавлення історією рідного краю, вивчення та пізнання унікальних та маловідомих фактів, пов’язаних з конкретними історичними будівлями, постатями, територією, тощо.

Трускавець розширює співпрацю із Китаєм

Дата створення: 15:01 16.11.2017, Переглядів: 0

Меморандум про усестороннє співробітництво між Альянсом міст Шовкового шляху та Трускавцем днями підписали в межах бізнес-форуму у Києві. Сторони виявили зацікавлення в об’єднанні зусиль для поглиблення партнерських взаємовідносин та подальшому розвитку стратегічного партнерства. Основним напрямом співпраці є отримання позитивного результату через налагодження активного партнерства.

ДФС застерігає великих платників від використання схем мінімізації податків

Дата створення: 15:00 16.11.2017, Переглядів: 1

Львівське управління Офісу великих платників податків ДФС встановило факт використання великим платником податків схеми мінімізації сплати ПДВ шляхом формування податкового кредиту за рахунок «придбання» підакцизної продукції (сигарет) без наявності ліцензії на реалізацію такої.  В ході збору інформації фахівці органів ДФС з’ясували, що оплата за товар здійснюється згідно з договором купівлі-продажу за домовленістю сторін в усній або письмовій формі. Товар при цьому зберігається на складі продавця.

Львівщина взяла участь у II Українському форумі Шовкового шляху

Дата створення: 14:58 16.11.2017, Переглядів: 0

У Києві відбувається наймасштабніша щорічна бізнес-подія, участь у якій взяв і перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. Цьогорічний форум присвячений впровадженню ефективних механізмів ведення бізнесу та залучення китайських інвестицій в Україну.  Також в межах форуму українські підприємства зможуть зустрітися із китайськими компаніями у форматі "B2B". Робота відбуватиметься за шести напрямами: АГРО, Торгівля-Фінанси; ІТ-Інновації, Транспорт-Логістика, Культура-Туризм.

Для захисту інвесторів та підприємців на Львівщині працює "гаряча лінія"

Дата створення: 14:57 16.11.2017, Переглядів: 0

Львівська обласна державна адміністрація приймає звернення, що стосуються вирішення проблемних питань суб’єктів господарювання, які виникають у процесі здійснення ними господарської діяльності та стримують процес інвестування. Також Львівська ОДА приймає звернення щодо протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств. Розгляд звернень з питань захисту прав інвесторів та протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств здійснює департамент економічної політики.

Представників інвестиційної сфери області запрошують в бізнес-тур Грузією

Дата створення: 14:56 16.11.2017, Переглядів: 0

Задля подальшого розширення взаємної підтримки у сфері інвестицій і сприяння поглиблення відносин між бізнес-спільнотами Грузії та України, представників інвестиційної сфери Львівщини запрошують у бізнес-тур. У межах поїздки учасників ознайомлять з доступними інвестиційними проектами. Окрім того, бізнес-тур дозволить налагодити та спростити комунікацію між інвестиційними агентствами та дозволить заохотити потенційних місцевих інвесторів реалізувати потенціал у межах України або Грузії відповідно. Деталі поїздки та реєстрація на прес-тур - за телефоном: (032) 261-20-40 до 17:00 години 27 листопада.

Завершився чемпіонат Львівської області з гирьового спорту

Дата створення: 09:54 16.11.2017, Переглядів: 0

Цими днями на базі кафедри фізичної культури Національного університету «Львівська Політехніка» завершився чемпіонат Львівської області з гирьового спорту серед юнаків, дівчат, чоловіків та жінок. У змаганнях взяв участь 71 спортсмен, які представляли збірні команди Самбірського району, міст Дрогобича та Нового Роздолу, а також команди Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Національного університету «Львівська Політехніка», Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.