Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Президент нагородив українських воїнів, які відзначилися у захисті України від агресора

Дата створення: 09:43 19.01.2018, Переглядів: 1

Під час відвідування Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що на Львівщині, Президент Петро Порошенко вручив державні нагороди двадцятьом українським воїнам.

Майже 269 млн грн – на виплату державних допомог

Дата створення: 09:42 19.01.2018, Переглядів: 1

Львівщина отримала перший у цьому році транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги. Кошти в сумі 268,9 млн грн повністю передали місцевим бюджетам.

Україна та Канада продовжують зміцнювати безпекове партнерство – Президент

Дата створення: 09:41 19.01.2018, Переглядів: 1

«Наголошую, що ми продовжуємо зміцнювати наше безпекове партнерство»,- заявив Президент, Верховний Головнокомандуючий Збройних Сил України Петро Порошенко під час спільного відвідання з Генерал-губернатором Канади Жулі Пайєтт Яворівського полігону, що на Львівщині.

Україна вдячна Канаді за рішення про продовження місії UNIFIER до 2019 року – Петро Порошенко

Дата створення: 09:39 19.01.2018, Переглядів: 1

Україна вдячна Канаді за рішення про продовження Операції UNIFIER на наступний рік, що дозволить продовжити професійну підготовку українських військовослужбовців. Про це сказав Президент, Верховний Головнокомандуючий Збройних Сил України Петро Порошенко під час спільного відвідання з Генерал-губернатором Канади Жулі Пайєтт Яворівського полігону, що на Львівщині.

Глава держави: Гордий тим, що наші побратими – військовослужбовці канадської армії стоять в одному строю пліч-о-пліч з українськими воїнами

Дата створення: 09:36 19.01.2018, Переглядів: 1

Президент України Петро Порошенко разом із Генерал-губернатором Канади Жулі Пайєтт відвідали Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного  на Яворівському військовому полігоні

Україна вдячна Канаді за тверду підтримку нашого оборонного потенціалу – Президент

Дата створення: 16:18 18.01.2018, Переглядів: 6

«Я дякую нашим канадським партнерам за тверду підтримку оборонного потенціалу нашої держави буквально з перших хвилин російської агресії», - сказав Президент під час спільного брифінгу з Генерал-губернатором Канади за підсумками зустрічі. Петро Порошенко також повідомив, що під час сьогоднішніх переговорів з канадськими партнерами було погоджено і порядок денний, і ті напрямки, які будуть у пріоритетах канадської сторони на підтримку України.

Україна та Канада активно співпрацюють у впроваджені українських реформ – Президент

Дата створення: 16:15 18.01.2018, Переглядів: 5

Президент Петро Порошенко відзначив багато досягнень у двосторонній українсько-канадській співпраці за минулий рік. «Можу сказати, що минулого року у наших відносинах з Канадою було багато досягнень», - сказав Президент під час спільного брифінгу з Генерал-губернатором Канади за підсумками зустрічі. Петро Порошенко нагадав про вступ в дію  Угоди про вільну торгівлю, яка значно прискорює і створює кращі умови для розвитку торгівлі та інвестицій. «Ми вже маємо конкретний результат, бо наш двосторонній товарообіг зріс на 60%. Це яскраве свідчення пожвавлення ситуації в українській економіці. І це є свідченням того, що Угода про вільну торгівлю, яку ми готували, – це саме те, чого чекає бізнес України і бізнес Канади», - підкреслив він.

Львівщина отримала субвенцію для надання населенню пільг

Дата створення: 16:14 18.01.2018, Переглядів: 6

Львівщина відповідно до планових призначень на 2018 рік отримала з державного бюджету 10,7 млн грн субвенції на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

Україна вдячна Канаді за підтримку у боротьбі проти російської агресії – зустріч Президента та Генерал-губернатора Канади

Дата створення: 16:14 18.01.2018, Переглядів: 6

Президент Петро Порошенко відзначає важливість підтримки Канадою України у захисті суверенітету, територіальної цілісності та незалежності нашої держави. Він зазначив, що радий вітати у Львові великого друга України, представника країни, яка є одним із найбільших наших партнерів, Генерал-губернатора Канади Жулі Пайєтт та канадську делегацію. «Це свідчить про інтенсивний політичний діалог між нашими країнами», - сказав Президент під час спільного брифінгу з Генерал-губернатором Канади за підсумками зустрічі, відзначивши, що свій перший закордонний візит Жулі Пайєтт здійснила саме в Україну.

Львівщина презентувала свої туристичні можливості на міжнародній виставці у м. Брно

Дата створення: 16:12 18.01.2018, Переглядів: 5

Вперше Львівщина презентує свій туристичний потенціал на міжнародній туристичній виставці REGIONTOUR у м. Брно Чеської Республіки. Це масштабна платформа для представлення туристичної галузі Центральної та Східної Європи з акцентом на туризм в регіонах. Стенд Львівської області  відвідав консул-керівник Консульства України в місті Брно Іван Холостенко.