Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

Ярослав Лепісевич провів зустріч з активом с.Довжки та с.Криве

Дата створення: 12:32 01.11.2017, Переглядів: 188

У вівторок, 31 жовтня, в рамках проведення зустрічей керівництва райдержадміністрації з громадськістю району, відбулась зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича з активом с.Довжки за участю першого заступника начальника Стрийського об'єднаного управління ПФУ Лідії Іванюк, начальника відділу обслуговування громадян Стрийського об'єднаного управління ПФУ Наталії Баб’як, головного спеціаліста відділу державних соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Галини Масендич. Під час зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації охарактеризував основні напрямки соціально-економічного та культурного району, звернувши увагу на капітальне будівництво, ремонт доріг, реалізацію мікропроектів в закладах соціально-культурної сфери, аспекти децентралізації, питання призову на строкову службу до лав Збройних Сил України, виплати усіх видів соціальних допомог та заробітної плати в бюджетних установах, а також наголосив необхідності на проведення всебічної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання Правил дорожнього руху водіями і пішоходами та щодо реалізації урядової програми “Доступні ліки”.

Відбувся святковий концерт, приурочений 99-ій річниці проголошення ЗУНР

Дата створення: 09:51 01.11.2017, Переглядів: 226

31 жовтня в районному народному домі «Бескид» м.Сколе відбувся святковий концерт, приурочений 99-ій річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Концертну програму, за режисерським задумом директора РНД «Бескид» Світлани Сличко, представили: народний хор «Каменяр» народного дому с. Тухля, чоловічий вокальний ансамбль «Бескид», тріо «Серпанок» та дитячий вокальний ансамбль «Джерельце» РНД “Бескид”, переможці районного огляду-конкурсу «Сурми звитяги», солісти народних домів м.Сколе, с.Тухля, с.Сопіт, с.Козьова, вихованка Сколівської школи мистецтв. Історичний екскурс в часи створення та діяльності ЗУНР провів вчитель історії Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст. Ярослав Барна. Велично лунали пісенні композиції на патріотичну тематику «Козацька слава», «Летять коні на Вкраїну», «Гей, ви стрільці січовії», «Марш сотні Лева», «На вулиці сурма грає», «Сивий туман», «Край, мій рідний край», «Моїй Україні», «Україна – це ти», «Нехай квітує Україна», «Квітуча Україна», «Я люблю свою країну – Україну», «Про що співають діти України», «Місячна мелодія», «Молитва за Україну», «Золоті ворота».

Школярів Львівщини запрошують розгадати Легенду Української Повстанської Армії

Дата створення: 19:21 31.10.2017, Переглядів: 215

4-5 листопада територія парку «Горіховий гай» (м.Львів, вул. В.Великого, 14 А) стане епіцентром змагань між учнями з усієї Львівщини, які зійдуться в щорічній обласній тереновій грі «Легенда УПА».

Як вберегтися від грипу та ГРВІ в осінньо-зимовий період

Дата створення: 19:11 31.10.2017, Переглядів: 198

За даними Міністерства охорони здоров'я України, в епідемічному сезоні захворюваності на грип та ГРВІ 2017-2018 років в Україні очікують три штами грипу: "Гонконг", "Брісбен" і новий для українців штам "Мічиган".

Глава держави підписав Закон, який сприятиме підвищенню якості фінансової звітності в Україні

Дата створення: 12:28 31.10.2017, Переглядів: 172

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» щодо удосконалення деяких положень».

Під час Колегії прозвітовано про виконання бюджету Сколівського району за 9 місяців 2017 року

Дата створення: 12:09 31.10.2017, Переглядів: 154

Сьогодні, 31 жовтня, під час засідання Колегії райдержадміністрації, яка відбулась під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича заслухано питання виконання районного бюджету Сколівського району за 9 місяців 2017 року. Зокрема, начальник фінансового управління Світлана Сидорик зазначила, що протягом січня-вересня 2017 року проводилась відповідна робота, спрямована на забезпечення якісного виконання бюджетів району. В результаті проведених заходів до районного бюджету надійшло 78227,6 тис. грн. доходів загального фонду (без трансфертів), що становить 108,0 відсотка до затверджених розписом на звітний період з врахуванням змін. Надходження спеціального фонду склали 3035,8 тис. грн.  Відповідно до рішення Колегії, головних розпорядників коштів районного бюджету зобов“язано:

Просвітницька робота щодо реалізації урядової програми «Доступні ліки» в Плав’я – Вадрусівському НВК "ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ"

Дата створення: 17:46 30.10.2017, Переглядів: 230

З метою проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо  реалізації урядової програми «Доступні ліки» в Плав’я – Вадрусівському НВК "ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ"   проведено акцію  «Інформуємо, повідомляємо!». Учнівським активом школи розроблено інформаційні листівки «Доступні ліки», проведено виховні години. Так, учні 9 класу провели роз’яснювальну роботу серед одиноких жителів Плав’я та проінформували, що потрібно робити для того, щоб отримати безкоштовні ліки; чи може пацієнт отримати ліки без рецепта, за які потрібно доплачувати; та які аптеки беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки» у м.Сколе.

Підписано Угоду про співпрацю між РДА та Ощадбанком

Дата створення: 17:38 30.10.2017, Переглядів: 163

Сьогодні, 30 жовтня, відбулось підписання Угоди про співпрацю між Сколівською райдержадміністрацією та Філією — Львівського обласного управління ТВБВ 10013/0179 ПАТ “Державний ощадний банк України” в напрямку розвитку співробітництва для більш ефективного сприяння суб'єктам малого та середнього підприємництва (бізнесу) в питаннях застосування фінансових інструментів підтримки інноваційної діяльності, інвестиційних проектів, грантів, надання фінансових послуг, для оновлення матеріально-технічної бази виробництва та послуг. Угоду підписали перший заступник голови Сколівської райдержадміністрації Ярослав Лепісевич та керуючий ТВБВ 10013/0179 філії — Львівського обласного управління ПАТ “Ощадбанк” Юрій Ладанівський.

Обрано голову та депутатський корпус Славської селищної об'єднаної територіальної громади

Дата створення: 17:15 30.10.2017, Переглядів: 171

В неділю, 29 жовтня, відбулись перші вибори до Славської селищної ОТГ. Так, з попередніми результатами, перемогу на перших виборах Славського селищного голови здобув  Бега Володимир Миронович, якого підтримали 1648 виборців, що складає 38,98% від загальної кількості виборців, які взяли участь в голосуванні. Також обрано депутатський корпус Славської селищної  об'єднаної територіальної громади в кількості 26 депутатів.

Президент затвердив зміни до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій

Дата створення: 16:59 30.10.2017, Переглядів: 181

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №2150-VІІІ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій». Документ прийнятий парламентом за основу та в цілому 3 жовтня 255 голосами.