Новини Львівщини

10 Лютого, 2017 р., 16:19
У середу, 9 лютого, на базі Червоноградського вищого професійного училища № 11 урочисто відкрили навчально-практичний центр сучасних швейних технологій і дизайну. У новоствореному центрі зможуть навчатися учні професійно-технічних навчальних закладів швейного профілю.
10 Лютого, 2017 р., 15:02
На території Львівської області минулого року виникло 1524 пожежі в екосистемах. На їх гасіння понад 2000 разів залучали пожежно-рятувальну техніку. Про це під час звіту про виконану роботу розповів в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА Олександр Харчук.
10 Лютого, 2017 р., 15:01
Минулого року у області провели 3 комплексні (у тому числі одну загальнодержавну) та 12 щомісячних технічних перевірок роботи регіональної системи централізованого оповіщення. Про це під час звіту про виконану роботу розповів в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації  Олександр Харчук.
10 Лютого, 2017 р., 15:00
У середу, 22 лютого, у Львові (у готелі “Жорж”) відбудеться конференція "Розвиток Німецько-української економічної співпраці на Західній Україні", під час якої презентують новостворену Німецько-Українську промислово-торговельну палату.
10 Лютого, 2017 р., 14:59
У січні  великий бізнес Західного регіону, що перебуває на обліку в Львівському управлінні Офісу великих платників податків ДФС, перерахував до загального фонду державного бюджету 479 млн грн. Ця сума на 23,5 млн грн перевищує доведений індикативний показник.
10 Лютого, 2017 р., 14:57
10 лютого, виповнюється 7 років від дня заснування національного природного парку (НПП) "Північне Поділля". Він створений у 2010 році для збереження особливої цінності загальноєвропейського масштабу – букових лісів, північно-східна межа ареалу яких проходить у межах Львівщини.
10 Лютого, 2017 р., 14:56
На території Львівської області інвестори мають намір збудувати індустріальний парк. Проект планують реалізувати на землях промисловості площею близько 20 гектарів.
10 Лютого, 2017 р., 11:31
Понад 500 вихованців львівських ДЮСШ долучилися до світового флешмобу "22 PushupChallange": юні спортсмени одночасно 22 рази відтиснулися від підлоги. Взяли участь у флешмобі й працівники управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, зокрема, відтиснувся від підлоги й начальник управління, майстер спорту з веслування Юрій Майборода.
10 Лютого, 2017 р., 11:27
25-річчя встановлення дипломатичних зв’язків України з Австрією, відкриття Почесного консульства Австрійської Республіки у Львові, реалізація програм місцевого розвитку, залучення інвестицій: про це йшлося сьогодні, 10 лютого, під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина під час зустрічі з австрійською делегацією на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Австрія в Україні Герміне Поппеллер.
10 Лютого, 2017 р., 10:32
Днями спеціалісти департаменту освіти і науки ЛОДА обговорили із керівниками двадцяти двох ОТГ процес створення та функціонування належних органів управління освітою. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.