Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На удосконалення систем оповіщення торік скерували майже 640 тис грн, - Олександр Харчук

Дата: 10.02.2017 15:01
Кількість переглядів: 231

Минулого року у області провели 3 комплексні (у тому числі одну загальнодержавну) та 12 щомісячних технічних перевірок роботи регіональної системи централізованого оповіщення. Про це під час звіту про виконану роботу розповів в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації  Олександр Харчук.

"Апаратура технічно справна, регламентні роботи проводяться згідно із затвердженими графіками, експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури  і технічних засобів оповіщення та зв’язку цивільного захисту, що проводиться працівниками Львівської філії ПАТ “Укртелеком” та Центру технічної експлуатації № 5 підприємства “Укрспецзв’язок”, забезпечує їх підтримання у готовності до виконання завдань за призначенням", - зазначив Олександр Харчук.

Він також зазначив, що з метою удосконалення системи оповіщення на 2016 - 2018 роки департамент спільно із місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування розробили та затвердили 27 програм (1 обласна, 8 міських та 18 районних).

Заходи з удосконалення систем оповіщення виконувались в містах Львові, Дрогобичі, Моршині, Стрию, Трускавці, Червонограді та Бродівському, Буському, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Мостиському, Пустомитівському, Сколівському, Стрийському та Яворівському районах.

У 2016 році профінансовано заходи програм на суму 637,6 тис гривень, які використали на придбання та встановлення 3 електронних сирен, 8 комплектів стаціонарного обладнання вуличної звукофікації та оповіщення, 9 комплектів мобільного обладнання гучномовного зв’язку для встановлення на автомобілях, 18 гучномовців мережі вуличної звукофікації та 11 цифрових пристроїв відтворення повідомлень для заміни застарілого обладнання в територіальних підрозділах ЛФ ПАТ “Укртелеком”.

Окрім того, за кошти обласного бюджету у 2016 році створили системау автоматизованої розсилки з пункту управління облдержадміністрації голосових повідомлень та сигналів оповіщення на стаціонарні і мобільні телефони керівного складу цивільного захисту області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора