Новини Львівщини

28 Квітня, 2017 р., 11:11
У межах III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих» Львівська обласна державна адміністрація та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України підписали Меморандум про партнерство щодо запровадження систем енергетичного менеджменту для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.
28 Квітня, 2017 р., 11:10
У січні-березні за Програмою енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки кредитно-фінансові установи мешканцям Львівщини видали 2754 кредити на загальну суму понад 64 мільйонів гривень.
28 Квітня, 2017 р., 10:48
27 квітня в Департаменті охорони здоров’я відбулася презентація Проекту Challenge TB («Виклик туберкульозу»). Проект  започаткували з метою подолання епідемії туберкульозу.
28 Квітня, 2017 р., 10:46
У четвер, 27 квітня, у Львівській ОДА відбулася зустріч керівництва області з громадським активом Львівщини, під час якого обговорили питання громадського контролю за вивезенням ТПВ та створення відповідної Громадської наглядової ради.
28 Квітня, 2017 р., 10:45
27 квітня департамент архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації організував зустріч, з метою роз'яснення внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності.
27 Квітня, 2017 р., 17:48
У четвер, 27 квітня, в ДП «Львіввугілля» поступили кошти за реалізацію вугільної продукції в сумі 33 млн. гривень. Ці кошти у повному обсязі вже скеровано на виплату заробітної плати гірникам.
27 Квітня, 2017 р., 17:47
У вівторок, 25 квітня, у Львівській ОДА відбувся семінар «Інструменти взаємодії та комунікації влади і громадськості» першого модуля навчань «Взаємодія задля перемоги». Учасниками навчань стали 35 представників райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.
27 Квітня, 2017 р., 17:45
У перший день Турецько-українського бізнес-форуму на Львівщині бізнесмени із Туреччини відвідали підприємства Львівщини з іноземними інвестиціями, а саме: компанії Veon (Нідерланди), “Сферос-Електрон” (Україна-Німеччина), Onur Insaat (Туреччина), Onur Grup ТОВ“ЕФЕ-Бетон”.
27 Квітня, 2017 р., 16:26
Сьогодні, 27 квітня, Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий та голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянули роботу фермерського господарства "Шеврет", що у с. Дмитровичі на Мостищині.
27 Квітня, 2017 р., 15:33
5-6 травня в парку "Горіховий гай" відбудеться VI соціальний фестиваль "Лютин", мета якого – соціалізація дітей кризової групи в суспільство через спільне дозвілля з волонтерами, дітьми звичайних шкіл та публічними людьми.