Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Архітекторів Львівщини ознайомили зі змінами до законодавства щодо містобудівної діяльності

Дата: 28.04.2017 10:45
Кількість переглядів: 152

27 квітня департамент архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації організував зустріч, з метою роз'яснення внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності.

Зустріч відбулась за участі будівельних організацій, архітекторів області, інспекції ДАБІ м. Львова та  Львівськоъ області, головного управління Держпраці у Львівській області, філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області, громадської організації «Реабілітація осіб з інвалідністю».

У межах заходу роз’яснили Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» та закцентували увагу на  особливості змін, котрі повинні забезпечити не тільки усунення незаконних об’єктів будівництва, але і притягнення до відповідальності винних осіб як в проектуванні так і в самому будівництві.

Обговорили також виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, а також необхідність додержання відповідності об’єкта проектній документації на будівництво вимогам будівельних норм, державних стандартів і правил, в частині забезпечення доступності об’єктів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Під час зустрічі окрему увагу звернули на належне оформлення трудових відносин та додержання їх згідно з «Кодексом законів про працю України» між роботодавцем (забудовником) та найманим працівником з метою усунення нещасних випадків на будівництві.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора