Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Дуже хотів би, аби усі фермерські господарства України були такої якості, як ця сімейна ферма, - Тарас Кутовий про ФГ "Шеврет" на Львівщині

Дата: 27.04.2017 16:26
Кількість переглядів: 145

Сьогодні, 27 квітня, Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий та голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянули роботу фермерського господарства "Шеврет", що у с. Дмитровичі на Мостищині.

“Дуже хотів би, аби усі фермерські господарства України були такої якості, як ця сімейна ферма, що при цьому оснащена сучасною технікою, - наголосив Тарас Кутовий. - Власники мультиплікують увесь свій досвід та знання, здобуті в Європі, на власному господарстві. Важливою є також органічна складова на малих фермерських господарств. Це одне із пріоритетних завдань Міністерства. Також сподіваюсь, що Львівщина ділитиметься своїми здобутками у галузі з іншими регіонами України”.

Зазначимо, господарство займається вирощуванням кіз, проведенням робіт із селекції козиного стада, виробництвом сирів із козиного молока за фермерськими французькими технологіями. На сьогодні господарство налічує понад 300 кіз. Велика увагу на фермі приділяють програмі генетичного розвитку та селекції кіз. На господарстві також здійснили реконструкцію приміщень. Також для розвитку господарства залучають інвестиції.

“На сьогодні на Львівщині досить динамічно розвиваються фермерські господарства та активізувався процес відновлення кооперативного руху, - зазначив Олег Синютка. - Важливо, зокрема, що таким господарствам держава почала надавати допомогу у вигляді зменшення на 20% вартості закупівлі техніки та діє обласна програма щодо зменшення вартості кредитів для них. Відтак, сподіваємось, що агропромисловий комплекс нашої області буде передовим у державі”.

За словам и господарів, ферма є постійним учасником місцевих фестивалів та виставок.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора