Новини Львівщини

30 Серпня, 2017 р., 15:41
Днями, у Китаї завершились одразу три представницькі турніри - Всекитайська Олімпіада, відкритий чемпіонат Китаю з черлідингу та Азійські черлідингові Ігри. Спортсменки із Львівщини Анна-Марія Мриц та Анастасія Даценко у складі збірної України вибороли дві золоті нагороди.
30 Серпня, 2017 р., 15:40
Президент Петро Порошенко переконаний, що Україна стане успішною країною і буде членом Європейського Союзу. Про це Глава держави заявив у ході робочої поїздки до Львівської області під час урочистостей з нагоди відкриття новозбудованої Наварійської загальноосвітньої школи-гімназії І-ІІІ ступенів.
30 Серпня, 2017 р., 15:38
Президент Петро Порошенко на Львівщині взяв участь у церемонії відкриття Наварійської загальноосвітньої школи-гімназії І-ІІІ ступенів. Глава держави зауважив, що на відкриття цього закладу чекали 30 років, останні 12 років з перервами школу будували.
30 Серпня, 2017 р., 15:36
30 серпня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та голова Українського культурного товариства «Просвіта» в Аргентині Юрій Данилишин підписали Меморандум про співпрацю. Документ декларує взаємовигідну співпрацю сторін у сфері культури та освіти, спираючись на Концепцію Державної програми співпраці із закордонними українцями на 2017-2020 роки.
30 Серпня, 2017 р., 15:35
Днями у відкритому басейні навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України завершився чемпіонат Львівської області зі стрибків у воду.
30 Серпня, 2017 р., 15:34
Днями на державному підприємстві «Жовківське лісове господарство» запустили нову лінію виробництва,  що дасть можливість суттєво збільшити обсяги випуску продукції, удосконалити технологію обробки деревини та значно покращити якість готової продукції.
30 Серпня, 2017 р., 15:33
У перший календарний день осені у столиці Галичини розпочнеться другий за порядком міжнародний турнір з водного поло LvivOpenwaterpoloCup – 2017.
30 Серпня, 2017 р., 10:43
Торгівля людьми означає здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, з метою експлуатації. Такі дії відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.
30 Серпня, 2017 р., 09:24
У Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької урочистою академією завершилося святкування Днів української діаспори.
30 Серпня, 2017 р., 09:22
29 серпня, в межах відзначення 50-річчя Світового Конгресу Українців, представники української діаспори з усього світу взяли участь у акції «Українці разом – майбутнє за нами». Національна спільнота розвісила стрічки країн, які вони представляють, на яблуневих деревах посаджених власноруч у Саду світового українства.