Новини Львівщини

04 Вересня, 2017 р., 17:31
2 вересня, у Палаці Сапєгів відбулась презентація фотовиставки та книги «Якби не війна».
04 Вересня, 2017 р., 17:29
1 вересня у повному обсязі набула чинності Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. З цієї нагоди працівники департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА провели тематичний флешмоб у сквері «На валах». Усім охочим розповідали про саму Угоду та про ті переваги, які наші громадяни отримають від її реалізації.
04 Вересня, 2017 р., 17:28
У перший календарний день осені у столиці Галичини розпочався другий міжнародний турнір з водного поло «Lviv Open water polo Cup – 2017».
04 Вересня, 2017 р., 17:26
З обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділили 543 тис. грн на виплату соціальної допомоги дітям загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні з розрахунку 2,5 тисячі гривень кожній дитині, а також надання адресної допомоги на реабілітацію інвалідів війни І, ІІ, ІІІ груп з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО.
04 Вересня, 2017 р., 17:25
31 серпня у Департаменті екології та природних ресурсів організували круглий стіл щодо напрацювання стратегії управління водними ресурсами  та  зменшення забруднення водних об’єктів Львівської області.
04 Вересня, 2017 р., 17:24
Львівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки.
04 Вересня, 2017 р., 10:34
У вівторок, 5 вересня 2017 року, у львівському палаці спорту «Галичина» за адресою вул. Керченська, 8 відбудеться Суперкубок України-2017 з гандболу серед жінок. Гра за Суперкубок відкриє новий сезон в українському жіночому гандболі.
04 Вересня, 2017 р., 10:33
У День знань, 1 вересня Україна святкує ще одну подію – вступ в дію Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом, яка є першим і надзвичайно важливим кроком повернення нашої держави до європейської родини. Про це сказав Президент Петро Порошенко, перебуваючи на Харківщині з робочою поїздкою.
04 Вересня, 2017 р., 10:27
1  вересня  у селі Нижня Яблунька, що на Турківщині, відкрили нову школу. Серед урочистостей з нагоди першого вересня відбулося святкове перерізання стрічки та мистецька частина за участі учнів школи.
04 Вересня, 2017 р., 10:25
Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», а саме: