Новини Львівщини

04 Вересня, 2017 р., 10:24
1 вересня, з нагоди Дня знань, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулась урочиста посвята у студенти майбутніх працівників сфери спорту. Привітали із початком навчального року спудеїв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов.
04 Вересня, 2017 р., 10:23
День знань урочисто відзначили школи Львівщини. Як інформують у департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації, поріг навчальних закладів переступили 262 695 учнів, зокрема вперше сіли за парти 27 953 дітей.
01 Вересня, 2017 р., 14:46
Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне звання Заслуженого діяча науки та техніки України докторові наук, професорові Львівського державного університету фізичної культури Юрію Бріскіну.
01 Вересня, 2017 р., 14:45
Сьогодні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася урочиста академія з нагоди першого вересня та початку навчального року.
01 Вересня, 2017 р., 14:44
Сьогодні, 1 вересня, у Львівській національній музичній академії імені Миколи Лисенка урочисто стартував навчальний рік. Привітати студентів одного із найстарших музичних вишів у центральній та східній Європі прийшли представники влади, громадськості, митці.
01 Вересня, 2017 р., 14:43
Сьогодні Львівський національний університет імені Івана Франка прийняв до своїх лав нову когорту першокурсників. На площі перед університетом відбулась урочиста академія з нагоди початку нового навчального року та посвята першокурсників у студенти.
01 Вересня, 2017 р., 14:41
Сьогодні, 1 вересня, з нагоди Дня знань міністр оборони України Степан Полторак відвідав Національну академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, де привітав курсантів з початком нового начального року.
01 Вересня, 2017 р., 14:40
Сьогодні, 1 вересня, з нагоди Дня знань у Національній академії сухопутних військ імені П. Сагайдачного відбулося урочисте шикування курсантів, які починають новий навчальний рік.
01 Вересня, 2017 р., 14:39
4 вересня на Львівщині відзначать найкращих бізнесменів з нагоди святкування "Дня підприємця – 2017".