Новини Львівщини

07 Вересня, 2017 р., 10:22
Показ авторської колекції одягу «прет-а-порте» Арт-студії Івони Лобан «Пінзель. Львів. Бароко» відбудеться у межах Форуму видавців 16 вересня як одна зі складових культурно-мистецького проекту «Під зорею Пінзеля».
07 Вересня, 2017 р., 10:15
8 вересня чемпіон ХV літньої Паралімпіади (фехтування на візку) Андрій Демчук  прочитає лекцію на тему «Досягти неможливого» для громадських активістів, журналістів, представників міських рад та бізнесу із Бродів, Володимира-Волинського, Дрогобича, Дубного, Калуша та Червонограда.
06 Вересня, 2017 р., 15:21
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка у вересні - листопаді проведе Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи».
06 Вересня, 2017 р., 15:17
5 вересня до обласного бюджету Львівщини зі спеціального фонду державного бюджету надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 4,8 млн гривень.
06 Вересня, 2017 р., 15:15
Сьогодні з нагоди професійного свята відзначили найкращих суб’єктів підприємницької діяльності.
06 Вересня, 2017 р., 15:13
За сім місяців 2017 року працівники Головного управління Держпраці у Львівській області провели 638 перевірок, в результаті досліджували питання оплати праці та оформлення трудових відносин. Відтак за результатами перевірок виявили 129 суб’єктів господарювання-порушників, 93 з яких усунули порушення в процесі перевірок, відповідно оформивши трудові відносини та донарахували працівникам належну заробітну плату.
06 Вересня, 2017 р., 11:24
Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками серпня 2017 року представницю борцівської школи, Заслуженого майстра спорту України, одну з кращих борчинь сучасності Юлію Ткач.
06 Вересня, 2017 р., 11:22
6 вересня, стартує завершальний навчально-тренувальний збір національної збірної команди поранених військових України на водно-веслувальній базі Центрального спортивного клубу Збройних Сил України у Києві. А вже 21 вересня команда вирушить у Торонто (Канада) на цьогорічні міжнародні змагання «Ігри Нескорених» (Invictus Games).
05 Вересня, 2017 р., 22:03
Сьогодні у Львівському палаці мистецтв відбулось чергове засідання Громадської ради.
05 Вересня, 2017 р., 22:01
Вже цього тижня, 8 вересня, у Львові стартує VI «Фестиваль партнерства». В межах заходу на Львівщину прибудуть офіційні делегації  польських міст та воєводств. Про це сьогодні, 5 вересня, розповіли під час прес-конференції.