Новини Львівщини

25 Січня, 2018 р., 15:52
Сьогодні, 25 січня, відповідно до графіка поденного фінансування пенсійних виплат на місяць, головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області завершило в повному обсязі фінансування пенсій та грошових допомог за січень. Загальна сума видатків на виплату пенсій і грошових допомог за січень поточного року склала 1 млрд 598,9 млн гривень. Забезпечення виплат здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел фінансування, в установлені терміни.
25 Січня, 2018 р., 15:51
З 24 січня департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА розпочав проведення навчальних семінарів у районах Львівської області з питань підтримки аграрного сектору економіки та реалізації проекту із впровадження аграрних розписок. Такий семінар вже провели у Жидачівському районі. Зокрема, заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації – начальник управління Людмила Гончаренко спільно з консультантами міжнародної фінансової корпорації (IFC) ознайомила аграріїв із обсягами та механізмами підтримки з державного та обласного бюджетів у 2018 році.
25 Січня, 2018 р., 15:50
28 січня о 18:00 год. у Львівській обласній філармонії відбудеться святкування 20-річчя заснування оркестру «INSO-Львів». На гостей чекатиме:
25 Січня, 2018 р., 15:49
28 січня у Давидівській об’єднаній територіальній громаді вперше відбудеться фестиваль «Різдвяні Давидівські фестини». На гостей свята чекає насичена різдвяна програма із виступами колективів, колядами, вертепами. Також організатори підготували безкоштовне частування для відвідувачів, а саме козацький куліш, пампухи, картоплю із салом, гарячий чай та глінтвейн.
25 Січня, 2018 р., 15:48
24 січня у Мюнхені відбувся економічний форум «Україна-Баварія». Захід об’єднав понад 160 компаній, які презентували можливості інвестицій та кооперації. В межах однієї з панельних дискусій начальник управління інвестиційної політики  Львівської ОДА Роман Матис презентував присутнім потенціал Львівщини як інвестиційної платформи.
25 Січня, 2018 р., 15:47
Станом на 24 січня в області на кір захворіло 188  осіб, з них 139  дітей. Найбільше випадків зареєстровано у м. Львові – 122 осіб, з них 92 діти. Захворюваність серед не вакцинованих становить 52%.  З початку року в заклади охорони здоров’я госпіталізовано 94 особи, з них 66 дітей.
25 Січня, 2018 р., 10:26
Нещодавно управління туризму та курортів спільно з  громадською організацією Клуб велотуристів друзів природи «Рух» завершили ознакування автомобільного туристичного шляху вздовж автомобільної дороги М06 на відтинку Львів – Броди.
25 Січня, 2018 р., 10:02
У храмі св. Андрія Первозванного УГКЦ відбувся благодійний концерт у виконанні Заслуженого артиста України Ігоря Богдана.
25 Січня, 2018 р., 09:56
Провідні спортсмени України, з поміж яких є і представники Львівщини, отримуватимуть президентські стипендії.
25 Січня, 2018 р., 09:54
24 січня, у приміщенні Корейського освітнього центру в Україні, відбулась зустріч із представниками регіонів - «Програма обміну знань з економічного розвитку Кореї». Метою заходу є обмін досвідом між Україною та Кореєю в частині залучення прямих іноземних інвестицій шляхом створення індустріальних парків.