Новини Львівщини

24 Січня, 2018 р., 12:42
Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки, оголосив 6 конкурсів за різними напрямками для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету. Подати документи можна до 28 лютого.
24 Січня, 2018 р., 11:02
24 Січня, 2018 р., 11:01
У  питаннях профілактики ботулізму основним є дотримання чистоти сировини. Тому, чим чистіше відмито городину перед консервуванням, чим ретельніше промита риба перед засолом, тим менша ймовірність потрапляння до продукту збудника ботулізму.
24 Січня, 2018 р., 11:00
На Львівщині спостерігається значне зниження температури, місцями 11-17° морозу вночі та до 4° морозу вдень. "За такої погоди традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням, - розповів в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації Олександр Харчук . - Щоб уникнути цього слід обмежити перебування на вулиці та пересування поза межами населених пунктів, відмовитись на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів".
24 Січня, 2018 р., 10:12
Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА  оголошує проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки
24 Січня, 2018 р., 10:09
У 2017 року економія бюджетних коштів від застосування електронної системи закупівель «ProZorro» склала 1 млрд 690 млн грн. Про це сьогодні, 23 січня, під час звіту розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.
23 Січня, 2018 р., 17:37
Українсько-фінська програма розвитку середньої освіти шукає першу школу для участі в проекті «Змінитися за 7 днів», гасло якого – «Ловіть нові іскри для вашого викладання!». Фінські спеціалісти з компанії Lumo Education проживуть із обраною школою тиждень – допоможуть зробити аудит сильних і слабких сторін, проведуть низку відкритих уроків і тренінгів (як для педагогічного колективу, так і для адміністрації й допоміжного персоналу) та стимулюватимуть розробку власної програми вдосконалення закладу.
23 Січня, 2018 р., 17:36
За 11-ть місяців 2017 року приріст експорту товарів із Львівщини становив 26,1 %. Про це сьогодні під час звіту розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів. «На Львівщині зросла частка експорту товарів у загальній структурі експорту по Україні. Зростає і підвищується додана вартість по продуктах і товарах, які експортуються. Якщо раніше на передових позиціях були продукти рослинного походження, то зараз це в основному машинне обладнання та механізми, а також харчові продукти», - зазначив Роман Филипів.
23 Січня, 2018 р., 17:34
На Львівщині у 2017 році відкрили більше 80 нових підприємств та створили 8 тисяч нових робочих місць. Про це йшлося сьогодні, 23 січня, під час звіту діяльності департаменту економічної політики. Найбільші підприємства: ТзОВ «Бадер-Аунде Україна», ТзОВ «Електроконтакт», КрагелюндФеніче Холдинг АпС, ТзОВ «Галіція Грінері», ТзОВ «Карпатський вітер», ТзОВ «Ліг Агро»,  Бистрицьке газове родовище.
23 Січня, 2018 р., 17:33
В межах промислової політики на Львівщини відповідно до наказів Мінекономрозвитку зареєстровано Кам'янка-Бузький, Новороздільський,  Яворівський індустріальні парки та «СІГМА Парк Яричів». Про це йшлося під час звіту діяльності департаменту економічної політики Львівської ОДА.