Новини Львівщини

01 Червня, 2020 р., 15:05
Керівником департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА призначили Олену Василівну Василько. Колективу нового директора представив заступник голови облдержадміністрації Юрій Бучко, який наголосив, що хороший результат може бути тільки за умови злагодженої роботи усієї команди. “Бажаю високих результатів у роботі, аби поруч були однодумці, які готові допомагати в реалізації складних завдань”, - зазначив Юрій Бучко.
01 Червня, 2020 р., 15:03
Заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод взяв сьогодні участь у відкритті 2 дитячих виставок з образотворчого мистецтва та відвідав дитячий бібліохаб у Новояворівську. За підсумками робіт з образотворчого мистецтва учнів шкіл та учасників творчих колективів було нагороджено подарунками, за активну життєву позицію та небайдужість до навколишнього середовища.
01 Червня, 2020 р., 15:02
На території Львівщини в межах Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» реалізовується проєкт міжнародної технічної допомоги екологічного характеру «Охорона вод Солінського озера та лікувальних вод курорту Східниця – спільний виклик та шанс на збереження і використання потенціалу природної спадщини».
01 Червня, 2020 р., 15:01
На Львівщині помер ще один пацієнт, у якого було зафіксовано коронавірусну інфекцію. Це вже 57-ма смерть від недуги. Чоловік 1935 року народження у Стебницьку міську лікарню поступив 26 травня. Позитивний ПЛР-тест отримали 28 травня. Помер у лікарні в ніч із 31 травня на 1 червня.  Львівська ОДА висловлює співчуття рідним та близьким.
01 Червня, 2020 р., 10:34
Сьогодні, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей. Із святом дітей привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.  "Ми думаємо, що вчимо дітей, а насправді дуже часто нам є чого повчитись у них - щиро любити і радіти, мріяти, захоплюватись новим та прагнути «неможливого». Діти - це подарунок долі, можливість з гордістю і відчуттям відповідальності через все життя пронести ім‘я «мама» чи «тато». Для мене, два моїх найбільших досягнення і сенс мого життя - це син і донечка. Радіти їх успіхам, підтримувати, допомагати на життєвому шляху та оберігати - найголовніші обов`язки та покликання. Ми, дорослі, повинні розуміти, що захищати дитячий спокій, створювати умови для духовного і фізичного розвитку дітей - наш святий обов’язок та головне завдання. Переконаний, що кожна дитина має право на щасливе дитинство, сімейний затишок, гарну освіту, повноцінний відпочинок, якісну охорону здоров’я та медичну допомогу, на захист від байдужості та жорстокого поводження", - наголосив Максим Козицький.
01 Червня, 2020 р., 10:33
В області помер 70-річний пацієнт, у якого було зафіксовано коронавірусну інфекцію. Це уже 56-та смерть від цієї недуги. Чоловік із важким перебігом двобічної пневмонії четвертої клінічної групи 18 травня поступив до 8-ї міської клінічної лікарні. Помер сьогодні, 1 червня. У чоловіка були супутні захворювання, зокрема, ішемічна хвороба серця, дифузний кардіосклероз. Львівська ОДА висловлює співчуття рідним і близьким.
01 Червня, 2020 р., 09:41
Скеровано на самоізоляцію 20 осіб. Знаходиться в стаціонарах 492 хворих.  154 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 82 - в Центрі легеневого здоровя, 51 - у 8 міській клінічній лікарні, 49 - у 1 МКЛ, 73 - у Госпіталі ветеранів війни та репресованих, 30 - у Стрийській міській лікарні, 28 у Камянка-Бузькій лікарні, 9 - в Стебницькій міській лікарні, Сокальська ЦРЛ - 16 осіб.
01 Червня, 2020 р., 09:39
В області помер пацієнт, 1955 року народження, в якого було зафіксовано коронавірусну інфекцію. Це уже 55-та смерть  на Львівщині від коронавірусної інфекції. Із 26 травня чоловік лікувався у Центрі легеневого здоровя та перебував на апараті штучної вентиляції легень. Помер 31 травня. Позитивний результат тесту, який підтвердив у нього наявність коронавірусу отримали 16 травня. У чоловіка було супутнє захворювання - надлишкова вага. Львівська ОДА висловлює співчуття рідним та близьким.
31 Травня, 2020 р., 13:55
В області померла 37-річна жінка, у якої було зафіксовано коронавірусну інфекцію. Це уже 54-та смерть від цієї недуги. Жінка пребувала на амбулаторному лікуванні та померла вдома 27 травня. Позитивнии? результат тесту, якии? підтвердив у неї наявність коронавірусу, отримали  28 травня. Львівська ОДА висловлює співчуття рідним і близьким.
31 Травня, 2020 р., 13:54
Скеровано на самоізоляцію 33 особи. Знаходиться в стаціонарах 488 хворих. 149 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 82 - в Центрі легеневого здоровя, 53 - у 8 міській клінічній лікарні, 52 - у 1 МКЛ, 72 - у Госпіталі ветеранів війни та репресованих, 29 у Стрийській міській лікарні, 26 у Камянка-Бузькій лікарні, 9 - в Стебницькій міській лікарні, Сокальська ЦРЛ - 16 осіб.