Новини Львівщини

03 Червня, 2020 р., 15:38
Сьогодні Регіональне представництво Уповноваженого Верховної Ради з прав людини разом із Службою у справах дітей Львівської ОДА організували міжвідомчу нараду, в межах якої обговорили шляхи забезпечення захисту прав дітей. Зустріч дозволила консолідувати зусилля органів державної влади щодо забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я та освіту.
03 Червня, 2020 р., 15:37
Департамент з питань культури, національностей та релігій оголошує прийом заявок на конкурс «Топ-10 мистецьких шкіл».
03 Червня, 2020 р., 15:36
Станом на 2 червня 2020 року в області одужало 111 медиків з 372 інфікованих на коронавірус. Серед них: 140 - лікарів, 158 - середнього медперсоналу, 59 - молодшого та 15 - іншого персоналу. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я. «Всю необхідну допомогу медики отримують в повному обсязі. Найбільше захворіло медиків у лікарні швидкої медичної допомоги та Львівській обласній клінічній лікарні. Вкотре хочу подякувати нашим медикам, які опинилися на передовій боротьби з вірусом. Загалом в області 1830 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, одужало 457 осіб», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.
03 Червня, 2020 р., 15:23
Cьогодні, 3 червня, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко провів нараду щодо вирішення  проблеми  поводження з відходами у  Дрогобицькому районі та подальших дій щодо полігону ТПВ села Брониця.
03 Червня, 2020 р., 12:22
Сьогодні, 3 червня, на Львівщині відзначають 157-у річницю з дня народження Президента Української Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича. З цієї нагоди,  перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик та представники департаменту внутрішньої та інформаційної політики поклали квіти до каплиці, де похований Президент Національної Ради ЗУНР Євген Петрушевич, що на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища.
03 Червня, 2020 р., 12:20
Обсяг промислової продукції відносно січня-квітня 2019 року зріс на 5,4%.  Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області. Збільшення обсягу виробництва відбулося на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів на 28,5%, хімічних речовин і хімічної продукції – на 22,9%, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів – на 7,8%, добувної промисловості та розроблення кар’єрів – на 6,0%, з виробництва основних фармацевтичних продуктів і препаратів – на 5,3%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 0,4%.
03 Червня, 2020 р., 12:19
Сьогодні на базі Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень, що на вулиці Кульпарківській, 95 запрацював кабінет для проведення медичних оглядів водіїв. З обласного бюджету на відновлення роботи спеціалізованого кабінету скерували 1 млн грн. «В час епідемії коронавірусу ми не помічаємо епідемії безвідповідальності на дорогах. Два роки, на жаль не було сертифікованого кабінету, де можна було проводити огляди водіїв на стан сп’яніння. Тому сьогоднішнє відкриття – непересічна подія. До відкриття кабінету долучились волонтери, поліція, медики, за що їм велика вдячність. Тепер їздити і ходити вулицями Львівщини буде безпечніше», - зазначив під час відкриття кабінету голова Львівської ОДА Максим Козицький.
03 Червня, 2020 р., 12:18
Сьогодні відзначають 157-у річницю з дня народження президента Української Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича. На важливій ролі цієї постаті в розбудові України наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький. 3 червня 1863 року у містечку Буськ на Львівщині народився майбутній президент Української Національної Ради ЗУНР, правник, патріот та відданий українець Євген Петрушевич.
03 Червня, 2020 р., 12:17
Сьогодні, 3 червня,  п’ятьом районам області та  ОТГ вручили ключі від автобусів, які придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини.  Загалом школи отримають 54 автобуси. “Школярики” отримали такі райони та громади:Старосамбірський р-н - 2 автобуси, Великомостівська ОТГ,  Лопатинська ОТГ та Радехівська ОТГ по одному автобусу.
03 Червня, 2020 р., 12:14
В області триває капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення С141101 Шопки – Станимир – Ганачівка на ділянці км 3+200 – км 6+350 (від а/д Куровичі-Рогатин в сторону с. Лагодів), а також на ділянці км 6+420 – км 11+600 (від а/д Куровичі-Рогатин в сторону с. Станимир).