Новини Львівщини

03 Червня, 2020 р., 09:45
За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 51 особу. Скеровано на самоізоляцію 83 особи.  В стаціонарах перебуває 491 хворий. 155 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 81 - в Центрі легеневого здоров'я, 48 - у 8 міській клінічній лікарні, 50 - у 1 МКЛ, 71 - у Госпіталі ветеранів війни та репресованих, 32 - у Стрийській міській лікарні, 27 у Кам'янка-Бузькій лікарні, 11 - в Стебницькій міській лікарні, Сокальська ЦРЛ - 16 осіб.
03 Червня, 2020 р., 09:41
Сьогодні Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб». Законом передбачено збільшення розміру допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, яка призначається відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», з 2 до 2,5 прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, а на дітей з інвалідністю - до 3,5 прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
03 Червня, 2020 р., 09:40
Сьогодні, 2 червня 2020 року, Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області розпочало фінансування виплати пенсій за червень. На пенсійні виплати спрямовано 40,3 млн гривень. Виплата пенсій через поштові відділення та установи банків здійснюватиметься з 4 по 25 червня.
03 Червня, 2020 р., 09:39
У середу, 17 червня, відбудуться аукціони з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).  Земельні аукціони проведуть за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 46. Початок об 11:00 год.
03 Червня, 2020 р., 09:37
Як інформує Служба у справах дітей Львівської ОДА у Сокальському районі у прийомну сім’ю влаштували трьох дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти є рідними один одному. У цій сім’ї вже виховується дитина, позбавлена батьківського піклування.
03 Червня, 2020 р., 09:36
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з визначення інститутів громадянського суспільства з метою надання їм фінансової підтримки коштом обласного бюджету для створення (розширення) соціальних підприємств. Конкурсні пропозиції подаються на розв'язання таких пріоритетних завдань:
03 Червня, 2020 р., 09:35
На підставі наказу Міністерства юстиції України від 19 травня 2020 року №1716/5 «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» 1 червня 2020 року набули чинності нові уніфіковані форми заяв щодо створення, внесення змін та припинення діяльності громадських формувань, благодійних фондів та юридичних осіб.
03 Червня, 2020 р., 09:34
Голова Львівської ОДА Максим Козицький підписав розпорядження про виплату разової допомоги працівникам медичних комунальних некомерційних підприємств. «Ресурс у розмірі 95 тисяч гривень розподілили між усіма закладами охорони здоров’я. Два посадових оклади виплатять працівникам обласної інфекційної, госпіталю інвалідів війн та репресованих, фтизіопульмонологічного центру, ОХМАТДИТу та центру медицини катастроф. Разом із тим по одному посадовому окладу виплатять працівникам інших медичних комунальних некомерційних підприємств Львівської обласної ради», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.
03 Червня, 2020 р., 09:32
Станом на сьогодні розроблено проектну документацію щодо будівництва обходу аварійної ділянки автомобільної дороги Т 14 -02 Східниця – Пісочна. Окрім того, триває підготовка документації для оголошення тендеру з перенесення магістрального водогону Гірне – Дрогобич.  Про це повідомив сьогодні під час сесії Львівської облради перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.
03 Червня, 2020 р., 09:31
На Львівщині померли ще двоє пацієнтів, у яких було зафіксовано коронавірусну інфекцію. Мешканка Львова, 1970 р.н. перебувала на лікуванні у реанімації Львівської обласної інфекційної лікарні з 29 травня. Була підключена до апарату ШВЛ. Позитивний ПЛР-тест отримали 26 травня.