Правильний вибір професії

Дата: 15.01.2020 12:39

Фото без описуНещодавно відбулася цікава зустріч учнів 9-11 класів Славського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та учасників команди «Славні горяни» з фахівцями відділу активної підтримки Сколівської РФ ЛОЦЗ, заступником Славського селищного голови з гуманітарних питань Іванною Ткачик та виконавчим директором готельно-ресторанного комплексу "Вежа Ведмежа" Іриною Попович. Учні дізналися, які професії є затребувані в туристичному районі, а особливо тоді коли стрімко розвиваються гірськолижні курорти: кухарі; покоївки; адміністратори; бармени; офіціанти; сантехніки тощо. Діти також взяли участь в анонімному опитуванні та тестуванні "Моя професія".
Замислюючись про майбутнє, школярі розуміють, що вдалий вибір професії - це певний крок до здійснення мрій про те, щоб стати фахівцем, займатися улюбленою справою і, звичайно, одержувати добру заробітну плату за свою роботу.
Така профорієнтаційна робота допоможе зробити правильний та свідомий вибір професії.