Новини Львівщини

12 Грудня, 2018 р., 14:23
Шановні воїни Сухопутних військ! Дорогі ветерани! Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем Сухопутних військ Збройних Сил України. Як найчисленнішій і найпотужніший вид Збройних Сил України Сухопутні війська — це міцний моноліт механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин та установ технічного і тилового забезпечення. Проте сьогодні ми вітаємо справжніх «трударів» війни — українських піхотинців.
12 Грудня, 2018 р., 14:22
Про це у межах Засідання Ради регіонального розвитку повідомив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів. «За останній період часу, як мінімум за останні 2-3 роки, ми маємо стабільні темпи зростання і по індексу промислового виробництва, і по індексу розвитку промислового господарства, експорту товарів», - наголосив Роман Филипів.
12 Грудня, 2018 р., 11:29
На Львівщині реалізовується ряд заходів, які спрямовані на підвищення безпеки на дорогах області. Про це 11 грудня у Львівській обласній державній адміністрації відбулась  завершальна прес-конференція інформаційної кампанії «Не жени, Україно!» повідомив директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.
12 Грудня, 2018 р., 11:28
На Львівщині завершили виплату другого траншу дотації фізичним особам за утримання молодняка великої рогатої худоби. Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації кошти другого траншу дотації в сумі 11,1 млн грн виплатив в повному обсязі. Дотацію отримали 10,5 тис фізичних осіб  за утримання 15,1 голів молодняка ВРХ згідно з відомостями нарахування станом на 1 вересня 2018 року.
12 Грудня, 2018 р., 11:27
11 грудня у Львівській обласній державній адміністрації відбулась  завершальна прес-конференція інформаційної кампанії «Не жени, Україно!». Організатори - Міністерство інфраструктури України у партнерстві з проектом, що фінансується ЄІБ, «Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні».
12 Грудня, 2018 р., 11:25
На Х Міжнародному фестивалї-лабораторії камерних театрів та вистав малих форм «Молдфест», який тривав з 3 по 9 грудня у Республіці Молдова, гідно репрезентував Україну та свій творчий здобуток колектив Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича.
12 Грудня, 2018 р., 11:23
За результатами роботи одинадцяти місяців 2018 року Львівським управлінням Офісу ВПП ДФС забезпечено збір платежів до Загального фонду Державного бюджету в розмірі понад 5 мільярдів гривень. Зокрема, протягом листопада цього року великим бізнесом Заходу перераховано 690 мільйонів гривень.
12 Грудня, 2018 р., 11:22
Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи провели для учнів початкових класів Бродівської загальноосвітньої школи №3 еколого-освітній захід «Птахи взимку» та майстер-клас з виготовлення креативних годівничок.  Метою проведення екозаходу  є виховання бережливого ставлення до природи, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони і збереження орнітофауни.
12 Грудня, 2018 р., 11:22
12 Грудня, 2018 р., 11:20
У вівторок, 11 грудня, в департаменті екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації відбувся семінар, організований Міжнародною благодійною організацією «Екологія-Право-Людина» та Громадською організацією «Екологічні ініціативи».