Новини Львівщини

14 Грудня, 2018 р., 16:08
Сьогодні, 14 грудня, у культурно-освітньому центрі імені Олександра Довженка, відбулась зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та громадськими організаціями.
14 Грудня, 2018 р., 16:07
У суботу, 15 грудня, у Львові зберуться родини Героїв Небесної Сотні – вони сплетуть віночки із ялинки та калини, якими згодом прикрасять Алею Героїв Небесної Сотні у Києві.
14 Грудня, 2018 р., 16:07
Асоціація гірських провідників «Ровінь» запустила мобільний додаток «Саморятівник», метою є підвищення рівня безпеки громадян Львівщини, в тому числі і дітей за допомогою сучасних методів та технологій для швидкого інформування та оперативного реагування на надзвичайні події.
14 Грудня, 2018 р., 16:05
Упродовж жовтня-грудня 2018 року для представників інститутів громадянського суспільства та для соціальних працівників відбувалися цикли тренінгів у межах програми «Вчимося впроваджувати соціальне замовлення на місцевому рівні» у Жовківському, Пустомитівському, Городоцькому, Яворівському, Миколаївському, Перемишлянському, Стрийському, Кам’янко-Бузькому районах.
14 Грудня, 2018 р., 16:04
18 грудня у конференц – залі «Леополіс Хол» відбудуться «Дні партнерства» інститутів громадянського суспільства, на яких представлять проекти громадських організацій - переможців конкурсу Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства.
14 Грудня, 2018 р., 16:02
Сьогодні, 14 грудня, на Старосамбірщині 4 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування вручили ключі від квартир.
14 Грудня, 2018 р., 16:01
Сьогодні, 14 грудня, біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» за участі керівництва області та представників громадських організацій Львівщини відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
14 Грудня, 2018 р., 14:52
Сьогодні, 14 грудня, у приміщенні Територіального управління державної судової адміністрації України у Львівській області відбулась урочиста академія з нагоди відзначення Дня працівників суду. Працівників суду привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.
14 Грудня, 2018 р., 11:50
500 учасників, 10 тренінгів, 10 населених пунктів Львівщини, 3 організатори, 6 місяців спільної роботи партнерів, більше ніж 40 навчальних годин та понад 2 000 км в дорозі тренерів. Такий шлях був пройдений, щоб 10-11 грудня з нагоди Всеукраїнського тижня права та ювілейного 70-річчя Загальної декларації прав людини в м. Львів відбувся Форум школи молодіжної активності, який проходив у Молодіжному навчальному центрі імені св. Івана Боско. Форум – фінальна частина проекту, участь у якому взяли 25 учнів 9-11 класів з усієї Львівської області, які були найактивнішими під час локальних тренінгів.
14 Грудня, 2018 р., 11:49
Львівщина позитивно вирізняється на тлі всієї України в багатьох добрих справах, у досягненні високих показників у соціально-економічному житті. Деякі подробиці «Урядовий кур’єр» дізнавався в голови обласної державної адміністрації Олега СИНЮТКИ.