Новини Львівщини

14 Грудня, 2018 р., 11:48
За оперативною інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації, станом на 6:00 годину 14 грудня, на дорогах Львівської області працювало 62 одиниці снігоочисної техніки.
13 Грудня, 2018 р., 17:40
Мешканців Львівщини запрошують до участі в інтернет-голосуванні за роботи школярів в творчому конкурсі, який відбувається в рамках проекту «Розвиток екокультури: від особистості до суспільства». Про це інформують у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.
13 Грудня, 2018 р., 17:38
Про це сьогодні, 13 грудня, під час брифінгу повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.
13 Грудня, 2018 р., 17:37
Сьогодні, 13 грудня, в Історичному комплексі Національного музею ім. Андрея Шептицького відкрили виставку «Ретроспектива. Іван Труш». Виставку відкривають малярські роботи раннього періоду творчості (1890-і – 1912-ий рр.), що став часом становлення й формування індивідуальної живописної мови Івана Труша.
13 Грудня, 2018 р., 17:35
У п’ятницю, 13 грудня, відбулась презентація оновленого приміщення сервісного центру МВС у м. Дрогобич, який став останнім у списку сервісних центрів МВС нового взірця у Львівській області. Тут громадянам надаватимуть послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, довідок про відсутність судимостей тощо.
13 Грудня, 2018 р., 17:33
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України в стислі терміни має врегулювати ситуацію із виплатою заробітної плати шахтарям, що працюють на ДП «Львівугілля».
13 Грудня, 2018 р., 17:32
На Львівщині триває фінансування пенсійних виплат за грудень. Про це інформують у Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області.
13 Грудня, 2018 р., 17:32
Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука долучається до благородної ініціативи львівського гурту SECRET FORÉST - збору подарунків для дітей Сходу.
13 Грудня, 2018 р., 17:31
Проект «Рука допомоги» надав понад 20 мільйонів гривень поворотної фінансової допомоги безробітним малозабезпеченим та внутрішньо переміщеним українцям на відкриття бізнесу, а також підприємцям на створення нових робочих місць.