Новини Львівщини

24 Червня, 2019 р., 09:35
Легендарний чоловічий ватерпольний клуб зі Львова заснований у 1949-ому році. 19-ти разовий чемпіон України, 7-ми разовий володар Кубку України.
24 Червня, 2019 р., 09:28
21 червня у Львівському національному академічному театрі опери та балету відбулось урочисте відкриття Днів культури українців Угорщини.
24 Червня, 2019 р., 09:27
В Україні триває робота над регіональними планами управління відходами, які відображатимуть потреби кожної області щодо необхідної кількості сміттєсортувальних ліній, сміттєпереробних заводів та іншої необхідної інфраструктури. Про це сказав Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак під час наради з представниками ОТГ, керівниками районних рад та адміністрації (Сокальського, Кам’янка-Бузького та Радехівської району та м.Червоноград)  Львівщини.
24 Червня, 2019 р., 09:26
21 червня  на Львівщині із робочим візитом перебуває Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.  У межах візиту у сесійній залі Сокальської районної державної адміністрації відбулася розширена нарада під головуванням Остапа Семерак щодо актуальних екологічних проблем Сокальського, Кам’янка-Бузького районів та м.Червоноград Львівської області.
24 Червня, 2019 р., 09:24
21 червня  під головуванням заступника голови облдержадміністрації Романа Филипіва відбулось засідання комісії щодо розподілу об’єктів для придбання житла у межах Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа в області на 2018-2020 роки. Члени комісії  погодили придбання 6 житлових об’єктів для 9 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, зокрема у  Жовківському, Буському, Кам’янка-Бузькому, Перемишлянському районах та м. Дрогобич.
24 Червня, 2019 р., 09:11
У червні Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомили у службі в справах дітей Львівської ОДА.
24 Червня, 2019 р., 09:10
21 червня т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із  Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Гелою Думбадзе. Участь у зустрічі також взяв перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус. Під час розмови сторони порушили питання розвитку двосторонніх відносин та напрацювання шляхів розвитку бізнес-проектів.
21 Червня, 2019 р., 14:39
Сьогодні, у межах робочої поїздки на Львівщину Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич взяла участь у Фестивалі освіти “Вчителі майбутнього”.
21 Червня, 2019 р., 14:38
У неділю, 23 червня, о 12.00 год на проспекті Свободи (біля пам’ятника Тарасу Шевченку) відбудеться масштабний соціально-спортивний захід "Олімпійський день", який проводять щороку майже в 200 країнах світу і присвячується дню створення Міжнародного Олімпійського Комітету.
21 Червня, 2019 р., 14:37
У четвер, 27 червня, відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту).