Новини Львівщини

20 Червня, 2019 р., 10:53
Упродовж  21 - 22 червня в області відбудеться Форум відповідального волонтерства. У межах заходу для волонтерів здійснюватимуть тренінги з практичними заняттями щодо праці з особами похилого віку.
20 Червня, 2019 р., 10:52
19 червня на Львівщині відбувся Форум «Ефективні продажі в текстильній індустрії». В межах форуму, з нагоди професійного свята, відзначили керівників підприємств  легкої промисловості.
20 Червня, 2019 р., 10:05
На Львівщині здійснюють заходи, спрямовані на боротьбу з нелегальними перевезеннями. Відтак, на виконання протоколу міжвідомчої наради, плану заходів затверджених Міністерством інфраструктури України щодо боротьби з нелегальними перевезеннями та розпорядження Львівської обласної державної адміністрації «Про утворення робочої групи з питань функціонування ринку автомобільних пасажирських перевезень» Управлінням Укртрансбезпеки у Львівській області спільно з Управлінням патрульної поліції у Львівській області та працівниками департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації із залученням громадських організації Львівщини здійснюються заходи державного контролю щодо нелегальних перевезень за напрямками:
20 Червня, 2019 р., 10:05
20 Червня, 2019 р., 10:03
Музеї Львівщини запрошують школярів провести канікули цікаво й пізнавально. Діти та дорослі можуть відвідати безліч різноманітних виставок, послухати унікальні курси лекцій та екскурсії, дізнатись про те, чого не прочитаєш у підручниках, а ще – стати учасниками численних майстер-класів із гончарства, ліплення з глини, роботи з воском тощо.
20 Червня, 2019 р., 10:02
На Харківщині розпочався Форум з питань місцевого системного розвитку: «Партнерство заради сталого розвитку громад, зміцнення економічного потенціалу на місцях», участь у якому взяли представники Львівщини.
20 Червня, 2019 р., 10:01
У суботу, 15 червня, відбулася презентація Школи економічного розвитку в межах туристичного проекту «COWBOYky: Український дикий захід» Новоміської ОТГ на Старосамбірщині. Створення Школи економічного розвиткує обов’язковим елементом проекту і має на меті підготовку персоналу для туристичного містечка: офіціантів, продавців, адміністраторів тощо. Вона призначена для проходження навчання мешканцями НовоміськоїОТГ, адже у туристичному містечку мають працювати переважно місцеві жителі.
20 Червня, 2019 р., 09:47
19 червня  відбулось засідання Координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва при Львівській обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Романа Филипіва. "Проведення нашого сьогоднішнього засідання Координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва вмотивоване тим, що є певні звернення наших суб'єктів господарювання. Ми повинні вжити усіх можливих превентивних заходів задля недопущення проблемних моментів", - зазначив Роман Филипів.
20 Червня, 2019 р., 09:46
 19 червня  заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів зустрівся із представниками ІСС Ukraine. “Наша головна зацікавленість у співпраці – пошук ринків збуту та  контрагентів  для зовнішньоекономічної діяльності”,- зазначив Роман Филипів. У межах зустрічі присутні обговорили можливість створення Офісу захисту прав інвесторів та підприємців у Львівській області. “Офіс захисту прав інвесторів та підприємців стане своєрідною комунікаційною площадкою для малого та середнього бізнесу. Робота Офісу буде спрямована на оперативне виявлення фактів порушення законних прав інвесторів та підприємців”, – зазначив віце-президент ІСС Ukraine з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади Сергій Козін.
20 Червня, 2019 р., 09:45
19 червня  т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із представниками урядової делегації та компаній Китаю, аби узгодити напрями подальшої співпраці. Під час зустрічі обумовили питання кооперації та обміну в сфері освіти, культури, науки та технологій, міжнародної співпраці у сфері бізнесу та інноваційних заходів між Китаєм та Україною.