Новини Львівщини

17 Квітня, 2020 р., 13:17
Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що Законом України від 30 березня 2020 р. №540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)» (далі − Закон №540-IX), який набрав чинності з 02.04.2020 року, внесено зміни до Податкового кодексу України в частині оподаткування податком на прибуток.
17 Квітня, 2020 р., 12:10
За ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я та Всесвітньої федерації гемофілії 17 квітня був проголошений Всесвітнім днем боротьби з гемофілією. Дата для проведення Дня гемофілії була обрана організаторами не випадково, це своєрідна данина поваги засновнику Всесвітньої федерації гемофілії Френку Шнайбелю, який народився саме в цей день.
17 Квітня, 2020 р., 10:24
В області з підозрою на коронавірусну інфекцію не зверталися впродовж ночі.
17 Квітня, 2020 р., 10:24
Зіткнувшись із ситуацією введення тривалого карантину, адміністрація ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради прийняла рішення діяти без зволікань. Протягом першого тижня навчання, 20-24.03.2020 було розподілено обов’язки між адміністрацією, призначено відповідальних за впровадження дистанційного навчання в ліцеї. Відповідальні та члени адміністрації долучились до роботи кожного класу. Таким чином отримали можливість збирати достовірну інформацію, не вимагаючи жодних додаткових звітів від учителів.
17 Квітня, 2020 р., 10:22
У період з 18:30 по 22:30 год, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 17 осіб. Пацієнти з Дрогобича, Львова, Пустомитівського та Жовківського районів.
16 Квітня, 2020 р., 21:28
У період з 8:30 по 18:30, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 43 осіб. Пацієнти з міста Львів, Яворівського, Пустомитівського, Турківського, Кам’янка-Бузького районів і міста Дрогобич.
16 Квітня, 2020 р., 21:28
В області мобільні бригади у складі сімейного лікаря та медичної сестри продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону. Відтак, упродовж 16 квітня, тестування здійснювалось у всіх районах Львівщини. Тестуванням вдалось охопити 864 осіб. Відмовились від проходження тестування 0 осіб.
16 Квітня, 2020 р., 21:26
1 березня 2020 року в Україні стартував проект «Велике будівництво», ініційований Президентом України Володимиром Зеленським. Проект спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та соціально важливими об’єктами такими як: школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.
16 Квітня, 2020 р., 21:26
16 Квітня, 2020 р., 16:11
Особи та діти з інвалідністю забезпечуються відповідними технічними та іншими засобами реабілітації, отримують за бажанням компенсацію за відповідні самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації в порядку черговості.