Новини Львівщини

20 Січня, 2017 р., 09:36
19 січня у Дрогобичі урочисто відкрили великий реконструйований плавальний басейн місцевої дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського. Участь у заході взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова ЛОР Олександр Ганущин, громадськість, викладачі.
20 Січня, 2017 р., 09:35
Днями у Львові завершився семінар-тренінг з лісової педагогіки у рамках словацько-українського проекту "FORSOC: Ліси для суспільства – ліси без бар’єрів". Дводенні навчання відвідали представники обласного управління лісомисливського господарства та державних лісгоспів, які працюють у сфері лісового навчання і освіти школярів, а також педагоги шкільних і позашкільних навчальних закладів.
20 Січня, 2017 р., 09:34
19 січня голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів зустріч із полковником Збройних сил США Девідом Джорданом, який, прибувши на ротацію, упродовж року навчатиме українських військових на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки.
19 Січня, 2017 р., 14:31
Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з визначення проектів або заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2017 році з обласної програми "Молодь Львівщини" на 2016-2020 роки.
19 Січня, 2017 р., 14:30
Вже цієї суботи, 21 січня, у Львові стартує спортивне тестування на участь у національній збірній України Ігор Інвіктус 2017 року. На заході оцінюватимуть фізичний стан та готовність кандидатів, які подали заявку на участь.
19 Січня, 2017 р., 11:40
2016-го року в Україні створили близько 60-ти нових заповідних об’єктів на території 11-ти областей, загальної площею понад 230 тис гектарів. Одним із найактивніших регіонів у цьому напрямку стала Львівщина, де упродовж року створили чотири об’єкти природно-заповідного фонду на 636 гектарів.
19 Січня, 2017 р., 11:39
Цьогоріч минає 75 років від початку вивезення остарбайтерів з України в Німеччину. Із цієї нагоди Державний архів Львівської області підготував онлайн версію тематичної виставки "До 75-річчя вивезення остарбайтерів у Німеччину".
19 Січня, 2017 р., 11:37
У неділю, 22 січня, о 16:00 год у Львівські обласній філармонії відбудеться святковий концерт "Коляда" за участі Олександра Божика та Державної академічної хорової капели "Дударик".
19 Січня, 2017 р., 11:35
Райдержадміністраціями, міськвиконкомами міст обласного значення  та новоствореними об’єднаними територіальними громадами визначено 41 місце для проведення свята Водохрещення.
19 Січня, 2017 р., 11:34
Новий ралійний сезон починається з першого і єдиного зимового етапу "IV Зимові вершини", що пройде у рамках Відкритої першості Львівської області та Національної серії "Кубок Карпат". Географія зимового ралі не змінилася – на гонщиків чекатиме урочисте відкриття у селі Нижні Ворота та старт в селі Верб’яж на старому Верецькому перевалі (на кордоні Львівської та Закарпатської областей).