Новини Львівщини

11 Вересня, 2017 р., 09:53
Львівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки.
11 Вересня, 2017 р., 09:51
8 вересня , напередодні святкування Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, на Львівщині відзначили кращих газовиків. Голова Львівської ОДА Олег Синютка привітав та нагородив відзнаками працівників газопромислового управління «Львівгазвидобування».
11 Вересня, 2017 р., 09:46
8 вересня, завершився конкурс на надання послуг з вивезення (збирання, зберігання і перевезення) твердих і великогабаритних побутових відходів з територій житлового фонду комунальної власності м. Львова.
11 Вересня, 2017 р., 09:45
За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, станом на сьогодні виконання плану заходів з підготовки до опалювального сезону 2017-18 року завершується згідно з встановленими термінами та завданнями.
11 Вересня, 2017 р., 09:43
Сьогодні на базі Червоноградської центральної міської лікарні відкрили Міжрайонний скринінговий центр для діагностики передракових захворювань та раку у жінок.
08 Вересня, 2017 р., 16:39
08 Вересня, 2017 р., 16:37
13 вересня на Форумі видавців відбудеться презентація першого в Україні видання про досвід впровадження змін  «HOW-TO: посібник реформатора».
08 Вересня, 2017 р., 16:34
12-13 вересня 2017 року на базі лікувально-оздоровчого комплексу «Ровесник» в с. Комарів Сокальського району відбудеться ХХХ обласна спартакіада для людей з інвалідністю.
08 Вересня, 2017 р., 15:08
Команда школярів із Сокаля успішно виступає у Всеукраїнському фіналі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»-«Olympic Moves», що стартував 6 вересня на базі МДЦ “Артек” у Пущі-Водиці. Фінал Всеукраїнського проекту ”Олімпійське лелеченя зібрав 300 найактивніших школярів команд-переможниць з 25 регіонів України. У цікавому випробуванні – вікторині олімпійської тематики кожен учасник з 25-и команд перевіряв свої знання у режимі тесту, а вже півфінальні та фінальні турніри – відбувались  в ігровому форматі «Брейн-ринг». До фіналу пройшли три команди – Луганської, Львівської та Чернігівської областей.
08 Вересня, 2017 р., 15:06
Сьогодні, 8 вересня, свою 78-му річницю з дня створення відзначила 2-га Галицька бригада Національної гвардії України - одне з найстаріших з’єднань серед військових формувань. Привітали військових заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, голова Львівської облради Олександр Ганущин, духівництво та інші.