Новини Львівщини

06 Березня, 2018 р., 17:57
У суботу, 10 березня ц.р., на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові (вул. Клепарівська, 39-а) відбудеться перше тестування 2018 року в межах відбору до складу збірної команди України на участь у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених» (InvictusGames) серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час бойових дій.
06 Березня, 2018 р., 17:57
На Миколаївщині торік тривав процес  впровадження інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами, з початку навчального року функціонує 6 інклюзивних класів. Розширено мережу ДНЗ для охоплення навчанням дітей дошкільного віку: Відкрито 3 додаткових групи (64 дитини) з короткотривалим перебуванням п’ятирічок. А вже у лютому 2018 року відкрита додаткова група у дитячому садочку села Київець, до кінця року планується відкриття ДНЗ в с.Дроговиж.
06 Березня, 2018 р., 17:56
В межах обласної програми «Спортивний майданчик» встановлено 2 спортивні майданчики із штучним покриттям у с. Березина та смт. Розділ та 2 тренажерних майданчики у с.Раделичі та с.Вербіж. З усіх бюджетів використано 2,6 млн.грн. Окрім того, провели ремонтні роботи у спортивному залі Миколаївської ДЮСШ та басейну СОК «Ювілейний» на суму 220 тис. грн. Цьогоріч  вперше проведені всеукраїнський турнір з боксу «Кубок Галичини» та турнір з дзюдо заслуженого майстра спорту Ігоря Засядковича.
06 Березня, 2018 р., 17:55
У 2017 році залучено майже 3 млн.грн. з екологічного обласного та місцевого фондів на природоохоронні заходи, що дозволило провести рекультивацію 1,5 га земель порушених внаслідок захоронення ТПВ в с.Крупське. Окрім того, придбали  спецавтомобіль для вивезення ТПВ (м.Миколаїв) та контейнери для роздільного збору ТПВ. Населені пункти району забезпечені збором та вивозом твердих побутових відходів. Зараз Миколаївське сміттєзвалище відповідно до інвестиційних забов’язань обслуговує  ТзОВ «Інвестиційна фірма «Екотех».
06 Березня, 2018 р., 17:54
В межах реалізації субпроекту «Онкопревенція» закуплено медичне обладнання для обстеження жінок майже на 600 млн.грн.  Упродовж року проведено підготовку лікарні до впровадження єдиного електронного документообігу. Проведено часткове оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів на загальну суму 1,3 млн.грн., що на 83 % більше, ніж у 2016 році.
06 Березня, 2018 р., 17:53
У 2017 році тривала робота із відновлення доріг у Миколаївському районі. Загалом відремонтували 45 км автодоріг із залученням з різних бюджетів 86 млн.грн., що у 3 рази більше, ніж у попередньому році. (20 км доріг загального користування – 69,3 млн.грн. Розділ-Жирова – 5,9 млн.грн., Миколаїв-Жидачів-Калуш – 54 млн.грн.  та  12 км доріг комунальної власності – 13 млн.грн., Тростянецька ОТГ – 12км на суму 3,3 млн.грн.).
06 Березня, 2018 р., 17:52
Зведений бюджет району по доходах  загального фонду виконано на 111 %, в бюджет фактично надійшло  114 млн.грн.  Зокрема, надходження по акцизному податку виконано  на 123 %, податок на доходи фізичних осіб - на 110 %,  по рентній платі за спецвикористання лісових ресурсів на 151 %, за користування надрами на 106 %, по єдиному податку на 111%, по податку на майно на 109 %.
06 Березня, 2018 р., 17:51
У галузі рослинництва зростання відбулося  за рахунок збільшення виробництва зерна на 27 % у порівнянні з 2016 роком. Високі врожаї зернових культур зібрали ТзОВ «Галичина – Захід» та ФГ Максимович. ТзОВ «Біорена»  вирощувало цукрові буряки - урожайність 759 ц/га, тоді як в області цей показник становить 560  ц/га.  Досягнуто  кращих показників в галузі птахівництва за рахунок ТзОВ «Агроль», яке з травня 2017 року відновило роботу та збільшило виробництво м’яса птиці  порівняно з минулим роком  на 9 %.
06 Березня, 2018 р., 17:50
Сьогодні, 6 березня, у Музеї визвольної боротьби України відкрили виставку присвячену 100-річчю відновлення незалежності Литовської держави 16 лютого 1918 року. Організатори – Тракайський історичний музей (м.Тракай) представили виставку двома мовами – українською та литовською. Відвідувачі мали змогу ознайомитись історією Литовської держави з моменту проголошення незалежності у 1918 р. до моменту її втрати внаслідок окупації радянськими військами у 1940 р.
06 Березня, 2018 р., 17:49
Цьогоріч минає 204-та річниця від дня народження Кобзаря. Шевченківські дні Львівщина відзначить низкою заходів.  Відтак, у п’ятницю, 9 березня о 12.00 год на  площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку  понад 1 000 учасників хорів області виконають «Заповіт». Опісля відбудеться покладання квітів до пам’ятника у супроводі «Думи мої, думи мої», «Реве та стогне Дніпр широкий».