Новини Львівщини

12 Березня, 2018 р., 18:13
До загального фонду місцевих бюджетів району за 2017 рік надійшло 232,3 млн грн податків та зборів, що становить 124.9% річних планових призначень, і більше надходжень минулого року на 60,5 млн грн. Серед районів області це найкращий показник. Темп зростання доходів місцевих бюджетів (без власних надходжень та трансфертів) складає 136,7% до відповідного періоду 2016 року і є на 2,1% більшим середньообласного, середній показник по області складає 134,6%.
12 Березня, 2018 р., 18:12
З метою реалізації Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі  у 2017 робота проводилась за рахунок коштів обласного (100 тис.грн.), районного бюджету( 255 тис.грн.) та за кошти місцевих рад (455 тис.грн.). Так розпочато розроблення генеральних планів на нових підосновах 10 сіл. На завершенні розроблення генеральних планів 8-ми сіл.
12 Березня, 2018 р., 17:44
Сьогодні, 12 березня,  відбувся публічний звіт голови Сокільської райдержадміністрації  про виконану роботу  у 2017 році.
12 Березня, 2018 р., 17:42
Сьогодні, 12 березня, на Сокальщині провели в останню путь добровольця Юрія Луговського.
12 Березня, 2018 р., 17:40
Президент Петро Порошенко під час переговорів  поінформував Віце-Президента Європейської Комісії – Високого Представника ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріку Моґеріні про хід реформ, які були здійснені наприкінці 2017 року на початку 2018 року в Україні.
12 Березня, 2018 р., 17:37
Сьогодні, 12 березня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької урочисто відзначили найкращого спортсмена Львівщини за підсумками грудня 2017 року.
12 Березня, 2018 р., 17:34
«Оселю Розточчя», де знаходиться «Центр з розведення та збереження нащадків диких коней тарпанів» відвідали туристи та залишилися приємно враженими. Позитивні емоції переповняли як дітей, так і дорослих. Якщо звичайні свійські коні є у господарствах наших селян, то нащадків диких тарпанів в Україні можна зустріти лише у Яворівському національному природному парку. Щодо країн Західної Європи, то цих коників польських розводять у Республіці Польща (Розточанський парк народовий) та Австрії (Тіроль).
12 Березня, 2018 р., 17:33
Фігурки лісовичків-охоронців з’являться незабаром в різних місцях на території Яворівського НПП. Їх виготовленням займаються інспектори першої категорії парку, залучаючи до цього умільців місцевих сіл, які оточують територію національного парку.
12 Березня, 2018 р., 17:32
Національна збірна команда України з гандболу  провела збори з метою підготовки до чергових відбіркових матчів на чемпіонат Європи-2018. Збори тривали з 7 по 10 березня на Олімпійській базі в Конча-Заспі. На збір головний тренер Борис Чижов запросив вісьмох гандболісток львівської «Галичанки»: Анастасію Баранович, Наталію Воловник, Марію-Луїзу Воронову, Софію Давидянц, Наталію Савчин, Ірину Стельмах, Наталію Стрюкову, Ілону Гайкову. Ілона Гайкова, на жаль, не прибула на збори через отриману травму, всі інші «галичанки» підготовку пройшли.
12 Березня, 2018 р., 17:31
Зважаючи на загрозу зникнення та з метою захисту ранньоквітучих рослин, недопущення масової їх заготівлі для продажу еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для учнів молодших класів Бродівських шкіл №2 та №4 майстер-клас з виготовлення крокусів з гофрованого паперу, який назвали «Первоцвіти просять захисту». Метою заходу було привернення уваги до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин, розвиток почуття відповідального ставлення до природи, формування у молодого покоління екологічної культури, природоохоронних навичок.