Новини Львівщини

14 Березня, 2018 р., 15:54
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін категорично засудив акт вандалізму, що трапився ввечері 13 березня поблизу польських поховань Личаківському кладовищі. Про це глава МЗС написав у соціальній мережі. «Кожна людина заслуговує на людську шану. Два тижні тому я був на Личаківському кладовищі та поклав квіти до Меморіалу львівських орлят. Категорично засуджую акт вандалізму, вчинений цієї ночі поблизу Меморіалу», - зазначив Павло Клімкін.
14 Березня, 2018 р., 15:53
Завтра, 15 березня, в межах офіційного візиту в Україну, Федеральний Президент Республіки Австрія Александер Ван дер Беллен відвідає  Львівщину. Александер Ван дер Беллен зустрінеться із керівництвом області та проведе відкриту лекцію для студентів. Зазначимо, що Федеральний Президент Республіки Австрії Александер Ван дер Беллен перебуває в Україні з офіційним візитом на запрошення Глави Української держави.
14 Березня, 2018 р., 15:52
Сьогодні, 14 березня, у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбулись урочистості з нагоди відзначення 80-річчя з дня народження Василя Стуса. Із вітальним словом виступила заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.
14 Березня, 2018 р., 15:52
У Львівській області станом на 14 березня  на кір захворіло 756 осіб, з них 561 дитина (згідно первинних діагнозів). З початку року в заклади охорони здоров’я госпіталізовано 451 особа, з них 309 дітей. Серед захворілих дітей 71,5% не щеплені згідно Календаря. Захворюваність реєструється на 23 адмінтериторіях. Найвища у м. Львові, Пустомитівському, Жовківському, Городоцькому, Стрийському районах.
14 Березня, 2018 р., 15:50
За минулий 10 тиждень (05.03-11.03) в області захворіло на грип та гострі респіраторні  інфекції 11 997 осіб, що на 4 847 випадків менше, як за попередній тиждень. Інтенсивний показник захворюваності становить 475,0 при епідемічному порозі 919,7. З початку епідсезону з 02.10.17р. в області захворіло на гострі респіраторні  інфекції 245 611 осіб. Із загального числа захворілих, в інфекційні стаціонари  госпіталізовано  4 654  особи  (1,9%).
14 Березня, 2018 р., 15:50
Сьогодні, 14 березня, Львівщина прощається із загиблим в зоні АТО військовослужбовцем Андрієм Іванишином. Чин похорону відбувся у Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла. Попрощатися із новітнім Героєм України прийшли рідні, близькі, побратими, представники влади та громадськості. Поховають Андрія Іванишина на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища. Нагадаємо, 42-річний львів’янин боєць окремої механізованої бригади імені Короля Данила Андрій Іванишин загинув у неділю 11 березня.
14 Березня, 2018 р., 15:49
Підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства протягом січня-лютого 2018 року було сплачено до бюджетів усіх рівнів 40,9 мільйонів гривень податків та зборів (обов’язкових платежів).  Зокрема, до державного бюджету України було сплачено 28,6 млн  грн. Значну частину з них, а саме 12,8 млн грн, складає рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів.
14 Березня, 2018 р., 11:30
Сьогодні, 14 березня, на Львівщині відзначають День українського добровольця. З цієї нагоди на Личаківському кладовищі відбулися заходи із вшанування пам'яті борців за волю України.
14 Березня, 2018 р., 11:28
Вихованці гуртків «Юні охоронці природи» та «Флористика» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», які працюють на базі Львівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат №1 взяли участь в акції «Первоцвіти просять захисту».
14 Березня, 2018 р., 11:12
13 березня представники благодійних та громадських організацій взяли участь у  семінарі   з питань проведення конкурсу  для дофінансування мікропроектів, який проводять в рамках  реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018-20 роки.