Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

На зарплату бюджетникам спрямували понад 40 млн грн

Дата створення: 12:00 13.03.2017

Минулого тижня з обласного бюджету для забезпечення соціальних потреб населення та належного функціонування бюджетних установ профінансували 57,5 млн гривень. З цих коштів, найбільше скеровано на виплату зарплати працівникам обласних бюджетних установ – 40,8 млн грн.

Торік в області відкрили більш як 50 нових підприємств на понад 12 тисяч робочих місць, - інтерв’ю Олега Синютки

Дата створення: 11:58 13.03.2017

Львівщина у рейтингу Мінрегіонбуду України торік за підсумками роботи ввійшла до п’ятірки найкращих. Добрі показники область має не лише в економічній, а й соціальній, культурній царинах. Про діяльність обласної влади «Урядовому Кур’єру» розповів голова облдержадміністрації Олег СИНЮТКА.

Заява Львівської ОДА стосовно чергових провокацій спецслужб агресора

Дата створення: 11:55 13.03.2017

Випадки осквернення польських меморіалів на території Львівської області – сплановані провокації. Такі акти вандалізму, які трапилися впродовж вихідних у Підкамені, Гуті Пеняцькій та Львові, покликані зіпсувати дружні стосунки між українським та польським народами.

У Пустомитах відкрили реконструйований дитячий басейн

Дата створення: 11:53 13.03.2017

Оновлений плавальний басейн запрацював після реконструкції у дошкільному навчальному закладі №3 м.Пустомити. Відтепер понад 180 вихованців цього садочка, серед яких і малеча з особливими потребами, навчатимуться плавання у сучасних умовах.

Благодійний культпохід – вихованці Львівської школи-інтернату №1 відвідали ляльковий театр

Дата створення: 11:51 13.03.2017

Ляльковий театр відвідали понад 20 школярів, що навчаються у Львівській школі-інтернаті №1. Саме тут виховують та оздоровлюють школярів із серцево-судинними недугами.

Для допомоги постраждалим шахтарям "Степової" відкрили благодійний рахунок

Дата створення: 11:50 13.03.2017

Долучитись до допомоги гірникам, потерпілим внаслідок аварії на шахті "Степова", може кожен! Для благодійних внесків ДП "Львіввугілля" відкрило відповідний рахунок.

Постраждалим та сім’ям загиблих уже виплатили адресну допомогу з обласної скарбниці

Дата створення: 11:47 13.03.2017

Про це інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА. За словами т.в.о директора департаменту Віктора Степанюка, по 100 тисяч гривень виплатили 8 родинам загиблих, по 60 тисяч гривень – перерахували 9 важко пораненим гірникам, по 40 тисяч – 8 шахтарям середнього ступеня важкості, а також 6 легко пораненим – по 20 тисяч гривень.

Бізнес Китаю зацікавлений у співпраці з Львівщиною, - зустріч у ЛОДА

Дата створення: 11:46 13.03.2017

Про налагодження співпраці в галузі інфраструктури, логістиці, аграрному секторі та туризмі йшлося сьогодні, 10 березня, під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з радником із торгово-економічних питань Посольства КНР в Україні Лю Цзюнь.

Для шкіл Львівщини закупили 6 нових автобусів

Дата створення: 11:44 13.03.2017

Шість новеньких "школяриків" відтепер возитимуть учнів зі сільської місцевості до місць навчання. Відтак, для учнів дорога до школи стане комфортнішою та безпечнішою.

Постраждалі гірники продовжують лікування в опіковому відділенні

Дата створення: 11:39 13.03.2017

Станом на 15 годину 10 березня в опіковому центрі 8-ої клінічної лікарні міста Львова перебуває 23 гірника. За словами в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак, усі пацієнти із позитивною динамікою.