Львівська область, Сколівський район

Новини Львівщини

27 Жовтня, 2017 р., 11:30
За дев’ять місяців 2017 року великі платники, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС спрямували до державного бюджету понад 2 мільярди 860 мільйонів гривень податку на додану вартість.
27 Жовтня, 2017 р., 11:28
Студентська молодь, що бере участь у новому навчальному підрозділі StartUp School, презентувала свої здобутки голові Львівської обласної державної адміністрації Олегу Синютці та Віце-прем`єр-міністру України Степану Кубіву. Зазначимо, що сьогодні, 26 жовтня, у Національному університеті «Львівська політехніка» створили  незвичайний навчальний підрозділ — StartUp School, що призначений задля налагодження тісної співпраці між бізнес-структурами та студентською молоддю.
27 Жовтня, 2017 р., 11:26
26 жовтня Віце-прем`єр-міністр України Степан Кубів та голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянули виробничі потужності заводу з виготовлення рафінованої олії ПП «Оліяр». Огляд заводу відбувся у межах робочого візиту Віце-прем`єр-міністра на Львівщину.
27 Жовтня, 2017 р., 11:25
26 жовтня у межах Міжнародного економічного форуму на Львівщині відкрили ще один об’єкт альтернативних джерел енергетики – вітрову електростанцію у Старосамбірському районі. "Кожне місце, яке об’єднує екологічну силу природи – це вітер, сонце і вода, а коли людина живе, трудиться, ми створюємо ще і біомасу.  І все це дає енергетику, зелену енергетику, незалежну енергетику як частину стратегії української держави "Енергетична стратегія 2035р.", - зазначив під час урочистого відкриття Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.
27 Жовтня, 2017 р., 11:22
26 жовтня, під час візиту на Львівщину Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич долучилася до XVІI Міжнародного економічного форуму. Зокрема, Міністр взяла участь у четвертому пленарному засіданні "Нові підходи Львівщини у формуванні професійно-технічної кузні кадрів".
27 Жовтня, 2017 р., 11:21
26 жовтня, працівників Служби автомобільних доріг у Львівській області та представників Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників привітали із професійним святом, яке відзначають щорічно 29 жовтня.
27 Жовтня, 2017 р., 11:20
26 жовтня, у межах робочого візиту на Львівщину Віце прем‘єр-міністра України Степана Кубіва, голова Львівсько і ОДА Олег Синютка ознайомив урядовця ходом виконання ремонтних робіт в області.
27 Жовтня, 2017 р., 11:19
Сьогодні, під час Міжнародного економічного форуму відбулася презентація АТ "Ощадбанк" програми підтримки підприємництва "Будуй своє". Окрім того, між Львівською обласною державною адміністрацією та  АТ "Ощадбанк підписали меморандуму  про співпрацю.
27 Жовтня, 2017 р., 11:18
26 жовтня, в межах Міжнародного економічного форуму відбулося пленарне засідання на тему  боротьби із корупцією та відкритості влади на прикладі Львівщини.
27 Жовтня, 2017 р., 10:34
26 жовтня у Львівській обласній державній адміністрації відбувся семінар «Формування прозорих відносин споживача та надавача послуг на ринку житлово-комунального господарства: роль управляючих компаній». Захід організував департаментом розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА спільно з представниками Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Громадської спілки «Експертна Міжгалузева Асоціація України», яка реалізує проект «Формування прозорих механізмів впливу споживача на надавача послуг в сфері ЖКГ» у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.