Новини Львівщини

02 Травня, 2018 р., 16:30
У листопаді цього року Україна вперше буде представлена національним стендом на China International Import Expo 2018 – найбільшій виставці Китаю з імпорту, яка прийматиме понад 100 країн та понад 150 000 учасників. Офіс з просування експорту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України розробляє концепцію національного стенда та запрошує українські компанії подати заявку на представлення на національному стенді власних продуктів та послуг. Пропозиції не обмежуються галузями, та можуть бути представлені як фізично (якщо це дозволяють розміри стенду), так і віртуально.
02 Травня, 2018 р., 16:29
На базі Львівського інституту економіки та туризму відбулась дводенна Міжнародна науково-практична конференція. В центрі заходу - проблеми та стан використання генетично модифікованих організмів (ГМО) в харчових продуктах. У вітальному слові до учасників конференції заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко зазначила на необхідності застосування сучасних наукових підходів для досліджень якості та безпечності продуктів харчування.
02 Травня, 2018 р., 16:29
3 травня відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Національним Секретаріатом CoST та Трансперенсі Інтернешнл Україна. В межах децентралізації дорожнього господарства на баланс Львівської обласної державної адміністрації було передано 6 526 км автомобільних доріг загального користування місцевого значення Львівської області.
02 Травня, 2018 р., 16:28
На стадіоні «Юність» у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, що на вулиці Болгарській, 4, відбулась календарна гра чемпіонату Європи з регбі-15 (Конференція 1 «Північ») сезону 2017-2018 років між національними збірними командами України та Угорщини.
02 Травня, 2018 р., 14:49
Учнів загальноосвітніх навчальних закладів Львівської області запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я маю право!». Переможців обиратимуть у трьох вікових групах з індивідуальної та колективної роботи.
02 Травня, 2018 р., 14:48
22 травня стартує зовнішнє незалежне оцінювання, відтак в області працюватиме 248 пунктів тестування, залучено до 6 тис педагогічних працівників.
02 Травня, 2018 р., 14:46
Упродовж 10-13 травня триватиме «Дитячий Форум у Львові» – один із найбільших фестивалів України, цілковито присвячений дітям.
02 Травня, 2018 р., 14:45
У січні–березні 2018 року порівняно з січнем–березнем 2017 року обсяг виробництва промислової продукції у Львівській області зріс на 8,7%.  Про це інформують у Головному управлінні статистики у Львівській області.
02 Травня, 2018 р., 14:43
Упродовж минулого тижня з обласного бюджету виділили - 89,5 млн грн. Як інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА фінансовий ресурс дозволив забезпечити своєчасну виплату заробітної плати, провести оплату медикаментів та продуктів харчування, інших першочергових витрат на утримання бюджетних установ.
02 Травня, 2018 р., 14:40
В освітній галузі Львівщини за останні 3 роки відсоток облаштування елементами безбар’єрності  закладів освіти зріс від 4 % до 36%.