Новини Львівщини

23 Жовтня, 2019 р., 15:20
За 9 місяців цього року надходження туристичного збору до бюджету області становить 14,1 млн грн. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА. Це на 4,6 млн грн або 48 % більше, аніж за 9 місяців торік. Це найвищий відсоток росту збору за останні 4 роки. Найбільше зростання надходжень у Львові – на 2 млн грн, Трускавці – на 1,3 млн грн та Бориславі – на 0,3 млн гривень.
23 Жовтня, 2019 р., 10:58
Дрогобицька міська рада отримала технічний звіт з результатами детального обстеження житлового будинку №101/1 на вулиці Михайла Грушевського у Дрогобичі.
23 Жовтня, 2019 р., 10:57
Упродовж 19-20 жовтня, відбувся тренінг для інструкторів з велосипедного туризму в рамках проєкту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони», що співфінансується Європейським Союзом через Програму транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Украі?на 2014 – 2020.
23 Жовтня, 2019 р., 10:56
Департамент освіти та науки прозвітував на засіданні постійної комісії про виконання Програми розвитку освіти Львівщини за 9 місяців 2019 року.
23 Жовтня, 2019 р., 10:55
У Винниківській загальноосвітній санаторній школі-інтернат відкрили науково-популярну фотовиставку до 90-річчя ОУН. Захід відбувся у межах реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.
23 Жовтня, 2019 р., 10:54
Львівська обласна державна адміністрація розробляє План заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року. Як інформують у департаменті економічної політики найважливішим етапом розробки є збір ідей проєктів від представників області - юридичних та фізичних осіб. Ці ідеї дозволять в подальшому сформувати План заходів з реалізації Стратегії.
23 Жовтня, 2019 р., 10:53
22 жовтня  відбулась Всеукраїнська селекторна нарада щодо підсумків організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році. У нараді взяв участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Тарас Грень.
23 Жовтня, 2019 р., 10:52
22 жовтня  відбулось засідання постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації, межах якої департаменти прозвітували про виконання обласних цільових програм, які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету, за 9 місяців.
23 Жовтня, 2019 р., 10:51
22 жовтня перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрілись із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураєм. “Приємно вітати такого високоповажного гостя на Львівщині. Приєднуюсь до вітань з нагоди свята інтронізації Імператора Нарухіто, яка відбувається сьогодні. Підтвердженням того, що нам важливо мати відносини з таким надійним партнером, як Японія, є візит Президента Володимира Зеленського до вашої країни. Переконаний, що ці містки дружби будуть ефективно працювати і ми зможемо реалізувати багато спільних проектів. Вдячний, що Посольство Японії підтримує Україну, зокрема надає допомогу у медичній галузі”, - зазначив Василь Лозинський.
23 Жовтня, 2019 р., 10:50
Заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод вже вдруге зустрівся з мешканцями області та заслухав проблемні питання. Особистий прийом громадян відбувся сьогодні, 22 жовтня, у Львівській обласній державній адміністрації.