Новини Львівщини

24 Жовтня, 2019 р., 09:52
23 жовтня, відбулась п'ята поїздка містами Львівщини з проектом "Ідея змінює країну". Тренери відвідали Жовкву, Великі Мости, Червоноград та Сокаль. Під час тренінгів молодь працювала над створенням власних проектів.
24 Жовтня, 2019 р., 09:51
До кінця року у Центрі краєзнавства екскурсій і туризму учнівської молоді планують завершити ремонті роботи, аби діти з усіх міст України мали змогу приїхати до Львові в межах своїх навчальних програм.
24 Жовтня, 2019 р., 09:51
Сьогодні, 23 жовтня, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрівся із представниками німецької делегації у складі голови правління Тюрінгійської агенції європейських програм Ліліани Гринишин, керівника відділу фірми «K-UTEC AG» по санації калійних шахт Томаса Фліса, спеціаліста з моніторингу шахт та обладнання фірми «K-UTEC AG» Юргена Фьолкера.
24 Жовтня, 2019 р., 09:50
Сьогодні, 23 жовтня, заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень зустрівся із представниками Міжнародної фінансової корпорації (ІFC).
23 Жовтня, 2019 р., 15:28
Обласній дитячій лікарні «Охматдит» сьогодні урочисто передали каталог обладнання в межах Програми безпеки людини «Кусаноне», що реалізується Урядом Японії. Фінансову допомогу у розмірі 77 тисяч доларів скерували на модернізацію медичного обладнання. Під час передачі обладнання Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураі оглянув лікарню та поспілкувався із лікарями.
23 Жовтня, 2019 р., 15:27
Cьогодні, 23 жовтня, у Міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту та будівництва відбулись урочистості з нагоди відзначення професійного свята автомобілістів і дорожників.
23 Жовтня, 2019 р., 15:24
Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко зустрівся сьогодні із колективами акушерського, гінекологічного та неонатологічного відділень Львівської обласної клінічної лікарні, аби провести спільну робочу зустріч на території лікарні та оглянути хід виконання робіт.
23 Жовтня, 2019 р., 15:23
В межах інформаційної кампанії «Безпечні дороги», що ініціювали у Львівській обласній державній адміністрації, в області розміщено ряд інформаційних плакатів на носіях зовнішньої реклами.
23 Жовтня, 2019 р., 15:22
Цієї неділі, 27 жовтня, у Львові на спортивній базі «Львівський стрілецький стенд Школи вищого спортивного мистецтва» відбудуться змагання зі стрільби стендової «Кубок Захисника України» серед учасників АТО та ООС. «Змагання відбуваються уже втретє. Попередні рази брали участь приблизно 60-80 стрільців. Очікуємо не тільки представників Львівщини, а й інших областей, серед яких Рівненська, Закарпатська, Одеська, Чернівецька, Івано-Франківська та інші», - розповідає директор Центру олімпійської підготовки зі стрільби стендової, головний суддя змагань Віталій Грибовський.
23 Жовтня, 2019 р., 15:21
У державних лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ  триває осіння лісокультурна кампанія. Упродовж цієї осені підприємства мають забезпечити лісовідновлення на площі 172 га.